de Jongestraat 46 5683 DM Best
Over deze woning
-
35 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 5.471) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 5.384/m²)
-
Gewilde buurt79% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Het gebouw wordt goed onderhouden en de tuinen en paden eromheen zien er netjes en verzorgt uit. Het appartement heeft twee slaapkamers, een royaal balkon, een eigen parkeerplaats, een ruime badkamer en een ruime en lichte woonkamer. Kortom absoluut een kijkje waard als U graag dicht bij het centrum woont op een rustige plek!
ENTREE:
Het appartement bevindt op de tweede woonlaag van het complex. Deze is te bereiken via de centrale lift. Ook is er een aparte ingang voor de fietsen. Zo kunt u via een fietsheuvel makkelijk de fiets in de berging stallen. De bergingen bevinden zich in de kelder van het complex.
APPARTEMENT (2E VERDIEPING):
De entree staat in verbinding met alle ruimtes van de woning. De entree is voorzien van een laminaat vloer en stucwerk wandafwerking. Separaat, volledig betegeld toilet met fonteintje en afzuiging. Praktische bijkeuken/berging met laminaat vloer. Hier bevinden zich de aansluitingen voor de wasapparatuur, het WTW-systeem, en de CV ketel (Remeha, bouwjaar 2023). Ruime woonkamer met laminaat vloer en stucwerk wandafwerking. De woonkamer is ruim en licht. Daarnaast is de woonkamer voorzien van een deur naar het balkon en de intercom met video functie is geplaatst in de woonkamer. Half open keuken met U-vormige keuken opstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, 4-pits gasfornuis, afzuigkap, koelkast en verschillende opbergkastjes en lades.
Slaapkamer 1 met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking en deur naar het balkon. Slaapkamer 2 met laminaat vloer en stucwerk wandafwerking. Volledig betegelde badkamer met ligbad, wastafel, douche, wandmeubel en afzuiging.
BALKON:
Overdekt balkon op de zonzijde (zuidwesten) met elektrische zonneluifel en een fraai uitzicht. Het ruime balkon is voorzien van kunstgras.
BERGING:
Eigen separate berging in de kelder met voldoende opbergruimte.
PARKEERPLAATS:
Eigen parkeerplaats (nummer 46) op het afgesloten binnenterrein welke bereikbaar is via een op afstand bedienbare slagboom.
ALGEMEEN:
- Uitstekend onderhouden, 3 kamer appartement met eigen parkeerplaats op het afgesloten binnenterrein en separate berging gelegen in het appartementencomplex "Residentie Verren".
- Het appartement is gelegen in het centrum van Best, nabij alle gewenste voorzieningen op loopafstand zoals; winkels, NS station, openbare voorzieningen, restaurants, bibliotheek en uitvalswegen.
- Volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing.
- Energielabel A!
- Fraaie ligging op het zonnige zuiden.
- Het appartement is voorzien van een WTW-unit (warmte-terug-win unit).
- De woonkamer en het balkon zijn voorzien van elektrisch bedienbare zonneschermen.
- Unieke locatie, op loopafstand van winkelcentrum “Boterhoek” en het NS-station.
- Woonoppervlakte 85 m².
- Inhoud 281 m3.
- Ruim balkon van 11 m².
- Servicekosten € 211,= per maand.
- Bouwjaar 1994.
- Aanvaarding in overleg.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 460.000 - 535.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 1994
- Soort dak Platdak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Energielabel A
- Isolatie dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas (HR+ of HR++), volledig geïsoleerd
- Verwarming cvketel
- Cv-ketel bouwjaar 2023
- Woonoppervlakte 85 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 11 m2
- Inhoud 281 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, ligbad
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 2e verdieping
- Ligging woning aan rustige weg, in het centrum, in woonwijk, vrij uitzicht
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Goed
- Maandelijkse bijdrage € 211 per maand
- BEST H 5117
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of de Jongestraat 46 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van de Jongestraat 46 zich door de tijd ontwikkeld?Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Best
De WOZ-waarde van de Jongestraat 46 is 455.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 39% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de de Jongestraat en 8.6% lager dan de realistische woningwaarde van de Jongestraat 46.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gezinnen met kinderen 37%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van de Jongestraat 46 in Best ligt tussen de 460.000 en 535.000 euro. Deze waarde is 19.9% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de de Jongestraat. Met een vraagprijs van € 465.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op de Jongestraat 46? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.