Woningwaarde van Bargapark 68 Bergen L is
€ 771.000 - 896.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 32.000 meer
Bargapark 68 5854 HB Bergen L
180m²
1.292m²
4
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat bracht deze woning op?
Verkocht op 28 juli 2023
Vraagprijs
€ 569.000Bod
-
Gewilde buurt58% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Bargapark in Bergen L ligt deze unieke en riante bungalow. Bargapark 68 is een vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 180 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 1.292 m2. De woning is gebouwd in 1994 en heeft een energielabel A.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 0.6% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 33.2% groter dan het gemiddelde. Het energielabel A is beter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Bargapark 68 is gelegen in de leuke buurt Nieuw-Bergen. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Bergen L, loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 14 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vier kamers waarvan twee slaapkamers. Daarnaast zijn er twee badkamers en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 771.000 - 896.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Bungalow, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1994
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 180 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 73 m2
- Perceeloppervlakte 1292 m2
- Inhoud 656 m3
- Aantal kamers 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 1 apart toilet
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Bargapark 68 zich door de tijd ontwikkeld?Let op, dit is een unieke woning met een relatief groot perceel van 1.292 m². Deze is daarom lastig op afstand op waarde te schatten
+9% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Bergen (L.)
De WOZ-waarde van Bargapark 68 is 663.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 71.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Bargapark en 20.4% lager dan de realistische woningwaarde van Bargapark 68.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 393.892
- Woningwaarde jaartrend +3.65%
- Gezinnen met kinderen 30%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Bargapark 68 5854 HB Bergen L
180m²
1.292m²
4
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Bargapark 68 in Bergen L ligt tussen de 771.000 en 896.000 euro. Deze waarde is 68.8% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Bargapark. Meer weten over de huidige verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Bargapark 68? Bekijk het complete waarderapport.