Ledaplantsoen 40 7321 ER Apeldoorn
Over deze woning
-
9 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 3.688) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 3.744/m²)
-
Gewilde buurt53% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Overige dagen op afspraak. Neem contact op met de makelaar.
Zijn jullie op zoek naar een woning met verrassend veel ruimte waar je deze niet verwacht? Dan moet je absoluut hier een kijkje komen nemen. Op het moment dat je binnen stapt in deze woning ben je meteen overtuigd van deze fijne plek. Hier voel je je meteen thuis.
Op een toplocatie in de geliefde wijk Welgelegen op een kindvriendelijke locatie staat deze instapklare perfect onderhouden tussenwoning met tuin op het Zuiden en privé parkeergelegenheid achter de ruime garage / schuur te bereiken vanuit de tuin of pad achterom. 2 x grote dakterrassen en een diepe tuin.
Je treft deze riante- en lichte woning op een rustig autovrij plantsoen waar de kinderen veilig kunnen spelen. Voor het huis heerst er een oase van rust met uitzicht op een speelveld met omvangrijke bomen-en groen. Tevens is er een prachtige aangelegd wandelgebied rondom de woning.
Het gezellige centrum van Apeldoorn ligt binnen ‘loopbereik’ en het ligt binnen loopafstand van het centraal station. Toegangswegen naar de A1, A50 en A28 binnen no time te bereiken.
Een welkome toevoeging is het geheel vernieuwde-en uitgebreide winkelcentrum de Voorwaarts wat geopend wordt 1 december 2027 met tal van sportscholen, elektronicazaken zoals de mediamarkt en Coolblue , Intratuin, de meubelboulevard, Hornbach, Decathlon, dierenspeciaalzaak etc en laten we natuurlijk de trots van Apeldoorn niet vergeten Omnisport.
De woning is rustig gelegen, maar de bedrijvigheid is binnen enkele loopminuten op te zoeken!
Laten we gaan binnen kijken op Ledaplantsoen 40!
Begane grond; Entree / hal met toilet en fonteintje, genoeg ruimte om de jassen op te hangen en de meterkast. Vanuit de hal bereikt u de leefruimte met keuken voorzien van inbouwapparatuur.(koelkast, diepvries, oven met steamer, vaatwasser)
De woonkamer heeft een uitbouw waardoor het een verrassende grote ruimte is, deze is voorzien van lichtkoepels en grote raampartijen met openslaande deuren. Hierdoor heeft u veel inval van natuurlijk licht. De gehele raampartij is in 2025 uitgevoerd in kunststof kozijnen met tripple A+++ glas.
De begane grond heeft een eiken houten vloer, is voorzien van vloerverwarming en een gietijzeren houtkachel met een zeer grote warmte uitstraling. De recente houtkachel is in 2025 nieuw aangeschaft. Hierdoor heeft deze woning vrijwel geen gasgebruik. De kachelpijp loopt door het gehele huis, dus voorziet het gehele huis van warmte.
Via de openslaande deuren bereikt u de zonnige diepe achtertuin, gelegen op het Zuiden met volledige privacy. De achter pui is voorzien van een zonnescherm.
De achtertuin heeft een sfeervolle veranda / overkapping, waar je heerlijk kunt barbecueën!
Daarnaast beschikt de tuin over een ruime stenen garage / schuur.
Achter de garage is tevens een privé parkeerplaats te bereiken via de tuin.
Op eigen terrein is er dus plek voor het parkeren van 2 auto’s.
1e verdieping; overloop met 3 slaapkamers en badkamer. De 2 slaapkamers aan de achterzijde beschikken over rolluiken, waardoor het in de zomer aangenaam fris blijft.
Betegelde badkamer met (regen) inloopdouche, ligbad, 2e toilet, wastafelmeubel en mechanische ventilatie.
2e verdieping; zeer ruime zolderverdieping of zeer ruime 4e slaapkamer voorzien van een groot dakterras aan de voorkant-en achterkant. Geen zonliefhebber? Dan gebruik je het terras op het Noorden aan de voorkant van het huis en bent u wel liefhebber van de zon dan kunt u in de zomer tot 22.00 uur in de zon vertoeven.
Tot slot; qua locatie zit u hier perfect. De Welgelegenwijk is populair en dat is niet voor niets. Echt alles wat u wensen kunt ligt binnen handbereik. Rust, het centrum, winkelcentrum de Voorwaarts en natuur!
Belangrijke zaken op een rijtje;
- Perfecte afgewerkte tussenwoning met veel lichtinval
- Royale garage achter in de tuin, te gebruiken als garage, schuur of hobbyruimte / werkruimte.
- Diepe zonnige achtertuin op het Zuiden met veranda / overkapping en achterom.
- Badkamer met douche, bad en 2e toilet.
- 4 volwaardige slaapkamers.
- 2 ruime dakterrassen.
- Houtkachel die het gehele huis voorziet van warmte, dus lage vaste lasten.
- Goed geïsoleerd, energielabel A met ingangsdatum september 2026.
- Locatie waar rust heerst en drukte binnen handbereik opgezocht kan worden.
- Parkeerplaats op eigen terrein voor 2 auto’s.
Nieuwsgiering naar deze heerlijke woning waar je niets aan hoeft te doen! Welkom, hier kan je vanaf de 1e dag genieten!!
Kenmerken
- Vraagprijs € 520.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.688
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1989
- Soort dak Platdak bedekt met bitumineuze dakbedekking
-
- Energielabel A
- Isolatie gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming cvketel, vloerverwarming
- Cv-ketel bouwjaar 2005
- Woonoppervlakte 141 m2
- Perceeloppervlakte 238 m2
- Inhoud 472 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Ligging woning aan park, aan rustige weg, in woonwijk
- Achtertuin 108m2 (op het zuiden)
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Goed
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Ledaplantsoen 40 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Zo bewoog de markt rond deze woning. De lijn begint bij de woningwaarde van nu en volgt de prijzen in de buurt terug in de tijd.+10% marktontwikkeling sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Apeldoorn
De WOZ-waarde van Ledaplantsoen 40 is 462.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 86.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Ledaplantsoen en 10% lager dan de realistische woningwaarde van Ledaplantsoen 40.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Oost: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.2 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.65 km · 13 min. fietsen
-
Supermarkt 0.2 km · 3 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.69 km · 9 min. lopen
-
Apeldoorn De Maten 1.73 km · Treinstation
-
Apeldoorn 1.8 km · Treinstation
-
Apeldoorn 1.89 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 509.198
- Waardetrend afgelopen jaar +2.37%
- Gezinnen met kinderen 38%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Ledaplantsoen 40 in Apeldoorn ligt tussen de 483.000 en 546.000 euro. Deze waarde is 28.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Ledaplantsoen. Met een vraagprijs van € 520.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Ledaplantsoen 40? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd