Baak van Katwijk 108 3826 GR Amersfoort
Over deze woning
Huispedia Plus biedadvies op deze woning
Huispedia Plus voorspelde de verkoopprijs van deze woning tot op de euro nauwkeurig. Weet wat een huis echt waard is — voordat jij biedt.
-
Gewilde buurt95% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Baak van Katwijk in Amersfoort ligt dit bijzondere 3-kamer appartement. Baak van Katwijk 108 is een galerijwoning en bevindt zich op de derde verdieping van het gebouw en heeft een woonoppervlakte van 65 m2. De woning heeft een heerlijk balkon van 4 m2. De woning is gebouwd in 2013 en heeft een energielabel A.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 21.7% kleiner dan het gemiddelde. Het is hiermee één van de kleinere woningen van Baak van Katwijk. Het energielabel A is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Baak van Katwijk 108 is gelegen in de fraaie buurt Vathorst-De Laak. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. De buurt heeft naar verhouding veel jonge inwoners van tussen de 25 en 44 jaar. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op fietsafstand van het centrum van Amersfoort, fietsafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit drie kamers waarvan twee slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 379.000 - 440.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Galerijflat
- Bouwjaar 2013
- Soort dak Platdak
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 65 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 4 m2
- Inhoud 212 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 3e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 133 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Baak van Katwijk 108 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Baak van Katwijk 108 zich door de tijd ontwikkeld?+1% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Amersfoort
De WOZ-waarde van Baak van Katwijk 108 is 355.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 55.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Baak van Katwijk en 13.4% lager dan de realistische woningwaarde van Baak van Katwijk 108.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Vathorst-De Laak: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.31 km · 4 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.2 km · 8 min. fietsen
-
Supermarkt 1.35 km · 5 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.14 km · 2 min. lopen
-
Amersfoort Vathorst 1.88 km · Treinstation
-
Amersfoort Schothorst 3.85 km · Treinstation
-
Hoevelaken 5.84 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 614.735
- Waardetrend afgelopen jaar +2.98%
- Gezinnen met kinderen 50%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Baak van Katwijk 108 in Amersfoort ligt tussen de 379.000 en 440.000 euro. Deze waarde is 5.1% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Baak van Katwijk. Met een vraagprijs van € 400.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Baak van Katwijk 108? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.