Gerrit van der Sluijsstraat 6 1753 BD Sint Maartensvlotbrug
Over deze woning
-
21 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 3.691) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 3.732/m²)
-
Gewilde buurt87% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Bouwjaar: 1964, perceeloppervlakte 155 m², gebruiksoppervlakte wonen ca. 81 m², overige inpandige ruimte ca. 18 m², bruto inhoud ca. 339 m³
?
Begane grond:
Je komt binnen in de entree met meterkast, plavuizenvloer en de trap naar de eerste verdieping. Onder de trap vind je het volledig betegelde toilet. Vanuit de entree loop je door naar de woonkamer. De lambrisering en eiken lamelparketvloer geven deze ruimte een warme uitstraling.
De open keuken sluit hier mooi op aan en heeft een lichte, landelijke uitstraling met witte kastfronten en houten werkbladen. Je vindt hier een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-vriescombinatie en combi-oven. Op de vloer liggen praktische plavuizen. Een deur vanuit de keuken leidt naar de bijkeuken, waar je ook de aansluiting voor de wasmachine vindt. Deze ruimte heeft buitenom wel wat liefde en aandacht nodig.
?
Eerste verdieping:
Via de trap bereik je de overloop met laminaatvloer. Op deze verdieping zijn drie slaapkamers, die allemaal zijn afgewerkt met laminaat. De tweede slaapkamer heeft een vaste kast en bij de derde slaapkamer zorgt een rolluik voor extra comfort.
De badkamer heeft een frisse, lichte uitstraling en is ingericht met een douche en wastafelmeubel.
?
Tweede verdieping:
Een vlizotrap brengt je naar de bergzolder. Dankzij het dakraam valt hier daglicht naar binnen en heb je een praktische plek voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Hier staat ook de Atag Combi HR Cv-installatie.
?
Tuin:
Achter de woning ligt een bestrate tuin die je ook via een achterom bereikt. De stenen berging biedt extra opslagruimte en heeft elektra en verwarming.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Huispedia.
Kenmerken
- Vraagprijs € 299.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.691
- Aangeboden sinds 2 weken
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1964
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel E
- Woonoppervlakte 81 m2
- Perceeloppervlakte 155 m2
- Inhoud 339 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 75m2 (op het noorden)
- Voortuin
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Gerrit van der Sluijsstraat 6 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Gerrit van der Sluijsstraat 6 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Schagen
De WOZ-waarde van Gerrit van der Sluijsstraat 6 is 274.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 47.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Gerrit van der Sluijsstraat en 4.7% lager dan de realistische woningwaarde van Gerrit van der Sluijsstraat 6.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Sint Maartensvlotbrug: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.1 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 15.64 km · 24 min. rijden
-
Supermarkt 2.31 km · 8 min. fietsen
-
Basisonderwijs 2.02 km · 7 min. fietsen
-
Schagen 10.76 km · Treinstation
-
Anna Paulowna 14.66 km · Treinstation
-
Alkmaar 16.77 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 524.526
- Waardetrend afgelopen jaar +4.17%
- Gezinnen met kinderen 18%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Gerrit van der Sluijsstraat 6 in Sint Maartensvlotbrug ligt tussen de 272.000 en 305.000 euro. Deze waarde is 2.1% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Gerrit van der Sluijsstraat. Met een vraagprijs van € 299.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Gerrit van der Sluijsstraat 6? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd