Langenhorst 359 3085 HJ Rotterdam
Over deze woning
-
1 dag op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.357) ligt 18% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.110/m²)
-
Gewilde buurt95% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Op zoek naar een betaalbaar thuis in een groene hoek van Rotterdam-Zuid, waar je 's avonds de houtkachel aansteekt en de dag gewoon achter je laat?
Aan de Langenhorst in Zuidwijk vinden we dit verrassend leuke appartement, verdeeld over de derde en vierde verdieping van een overzichtelijk gebouw uit 1961. Het is een woning zonder overbodige toeters en bellen, maar met een indeling en details die het net dat beetje bijzonder maken: een lichte woonkamer met uitzicht over het groen, een eigen houtkachel voor de knusse avonden, twee volwaardige slaapkamers boven en een eigen berging verderop in het complex. Precies genoeg om meteen in te trekken, met alle ruimte om er in je eigen tempo je persoonlijke draai aan te geven.
De buurt
Zuidwijk is een van de rustige, groene tuinwijken van Rotterdam-Zuid. De wijk is na de oorlog opgezet met veel aandacht voor groen tussen de woonblokken, en dat is nog altijd goed te merken: volwassen bomen, groenstroken en ruimte om even niets te doen. Voor de dagelijkse boodschappen sta je binnen een paar minuten bij de supermarkt, en voor een groter aanbod aan winkels, horeca en bioscoop fiets je zo door naar winkelcentrum Zuidplein. Ook huisartsen, apotheken en basisscholen liggen dichtbij. Wie graag buiten is, vindt in de directe omgeving volop ruimte om te wandelen of hard te lopen, met het Zuiderpark op fietsafstand als groene long van Rotterdam-Zuid.
Bereikbaarheid
Met de fiets ben je zo in Rotterdam-Zuid of via de bruggen richting de binnenstad. Voor het openbaar vervoer kun je rekenen op bus- en tramverbindingen door de wijk, met metrostation Slinge op fietsafstand voor een snelle verbinding richting Rotterdam Centraal en de rest van de stad. Met de auto zit je via de doorgaande wegen vlot op de A15 en A16, handig voor wie voor werk of familie regelmatig de regio in moet.
Langenhorst 359
We lopen de gemeenschappelijke entree van het gebouw binnen en gaan de trap op naar de derde verdieping, waar de voordeur van het appartement zich bevindt. Vanuit de hal komen we in de gang, met daarin een handige kastruimte. Aan de ene kant ligt de keuken: een complete, witte opstelling met een 4-pits gasfornuis, oven, afzuiging, een koel-vriescombinatie en een boiler van 15 liter voor warm water aan het aanrecht. Aan de andere kant van de gang vinden we het separate toilet met fonteintje.
Terug in de gang stappen we door naar de woonkamer, die het grootste deel van deze verdieping in beslag neemt. Een groot raam, veel daglicht en uitzicht over het groen rondom het gebouw geven deze ruimte een verrassend open karakter. Hier staat ook de houtkachel, misschien wel het fijnste detail van deze woning: op een koude avond aan, deur dicht, en je zit binnen tien minuten warm en knus in je eigen woonkamer.
Via de gang lopen we de trap op naar de vierde verdieping, waar het appartement zich als het ware ontvouwt. Boven vinden we de overloop, met daaraan de badkamer en twee slaapkamers. De badkamer is compact en functioneel ingericht met een ligbad met douche, een wastafel en de aansluitingen voor wasmachine en droger, die hier gestapeld staan opgesteld. Beide slaapkamers zijn goed van formaat; de voorste slaapkamer geeft toegang tot het balkon aan de voorzijde, voorzien van een rolluik zodat je zelf bepaalt hoeveel zon en privacy je binnenlaat. De achterste slaapkamer is een rustige plek, prima geschikt als hoofdslaapkamer of werkkamer.
Buiten het appartement, elders in het gebouw, hoort een eigen berging van circa 4 m² bij de woning. Handig voor de fietsen, het tuingereedschap of gewoon alles waar je in huis geen plek voor hebt.
Het appartement is voorzien van kunststof en houten kozijnen met dubbele beglazing, en de meterkast is in 2023 vernieuwd. Verwarmd wordt er met radiatoren op blokverwarming vanuit de VvE, met een eigen elektrische boiler van 80 liter voor warm water in huis. Het energielabel van deze woning is F; met dat gegeven kun je zelf bepalen of en hoe je in de toekomst wilt verduurzamen.
Kortom: een woning met karakter op een prettige plek, de twee woonlagen, het groene uitzicht – die het net dat beetje speciaal maken.
Ben jij benieuwd of dit jouw nieuwe thuis wordt? Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging.
Kenmerken
- Appartement over twee woonlagen (derde en vierde verdieping), bouwjaar 1961
- Woonoppervlakte ca. 70 m², inhoud 230 m³
- 2 slaapkamers, 1 badkamer met ligbad/douche en wastafel
- Separaat toilet met fonteintje
- Woonkamer met eigen houtkachel
- Keuken met 4-pits gasfornuis, oven, afzuiging, koel-vriescombinatie en boiler (15 liter)
- Balkon aan de voorzijde met rolluik
- Eigen berging van ca. 4 m² elders in het complex
- Kunststof en houten kozijnen, voorzien dubbele beglazing
- Verwarming via radiatoren op blokverwarming, elektrische boiler (80 liter) voor warm water in huis
- Meterkast vernieuwd in 2023
- Glasvezel aanwezig
- VvE-bijdrage circa € 274 per maand, inclusief voorschot stookkosten
- Energielabel F
- Aanvaarding in overleg, eind oktober / begin november 2026
Ons advies bij het kopen van uw nieuwe woning?
Neem uw eigen aankoopmakelaar mee! REMAX, it's the experience!
Kenmerken
- Vraagprijs € 235.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.357
- Aangeboden sinds 18 uur
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort appartement Maisonnette
- Bouwjaar 1961
- Soort dak Platdak
-
- Energielabel F
- Woonoppervlakte 70 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 3 m2
- Inhoud 230 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Gelegen op 3e verdieping
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Langenhorst 359 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Langenhorst 359 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Rotterdam
De WOZ-waarde van Langenhorst 359 is 218.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 16.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Langenhorst en 29.2% lager dan de realistische woningwaarde van Langenhorst 359.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Charlois: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.06 km · 1 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.04 km · 4 min. fietsen
-
Supermarkt 0.06 km · 1 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.36 km · 5 min. lopen
-
Rotterdam Zuid 3.85 km · Treinstation
-
Rotterdam Lombardijen 4.18 km · Treinstation
-
Rotterdam Blaak 5.11 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 455.106
- Waardetrend afgelopen jaar +4.39%
- Gezinnen met kinderen 30%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Langenhorst 359 in Rotterdam ligt tussen de 285.000 en 331.000 euro. Deze waarde is 21% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Langenhorst. Met een vraagprijs van € 235.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Langenhorst 359? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.