Klokkenmaker 10 5091 EZ Oost West en Middelbeers
Over deze woning
-
Gewilde buurt63% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Rondleiding
We parkeren onze auto op de oprit die bij het huis hoort, stappen uit en lopen naar de voorzijde van het huis. We kijken rond en nemen eerst de omgeving in ons op. Het huis ligt centraal in een woonwijk en aan de voorzijde ligt een groen pleintje met grote speelzone voor de kids. Ideaal natuurlijk voor als je zelf kinderen hebt, maar het zorgt het ook voor een vrijer uitzicht vanuit de woonkamer. Daar houden we van!
Kijkend naar de voorzijde van het huis zien we dat de gevel optisch is opgedeeld in 2 vlakken door een lijn van betonnen elementen, wat een leuk effect geeft. We zien ook dat het huis op diverse punten van een update is voorzien. Zo zien we kunststof kozijnen, ook de voordeur is vervangen door een kunststof exemplaar. Op het dak liggen zonnepanelen en zo te zien is de garage naar de voorzijde vergoot. De voortuin ziet er onderhoudsarm en verzorgd uit.
Via de voortuin begeven we ons richting de voordeur, openen deze en stappen in de hal. In de hal is rechts van ons de meterkast en een garderobenis. Recht voor ons is het toilet. Het toilet is uitgerust met een hangcloset en een fonteintje en is tot ongeveer halverwege betegeld. De volgende deur brengt ons naar de woonkamer. Als vloerafwerking zien we een strakke grijze tegel die over de gehele begane grondvloer is aangebracht. In de woonkamer, keuken en eethoek is deze voorzien van comfortabele vloerverwarming. Het grote raam zorgt voor een mooi zicht op het pleintje aan de voorzijde. Samen met het raam aan de zijkant, zorgt het grote raam ook voor een fijne daglichtinval.
We zien rechts voor ons een wand met glazenbouwstenen, wat een gedeeltelijke afscheiding geeft met de volgende ruimte die we gaan bekijken, de keuken. De keuken ligt hier centraal in het huis en is voorzien van een kookeiland met een inductiekookplaat. Hier is nu heel passend een losse tafel tegen gezet, maar doordat het blad van het eiland doorloopt kun je er ook een ontbijtbar van maken door er krukjes onder te plaatsen. De keuken zelf is in een modern ontwerp, met elementen van RVS. Buiten de inductiekookplaat zijn er nog andere inbouwapparatuur als een koelkast, combioven, vaatwasser en een afzuigkap.
Waar we blij van worden is dat de woning over de volle breedte aan de achterzijde is uitgebouwd. Hierdoor is er een fijne plek gecreëerd voor een eethoek, met zicht op de achtertuin. Leuk detail zijn de schuine dakvlakken en hier zien we ook de RVS-accenten terug. In de achtergevel zit een aluminium schuifpui om direct naar de achtertuin te gaan. In een nis in de wand is een designradiator geplaatst. Erg prettig is de aangrenzende bijkeuken met uitstortgootsteen en loopdeur naar de achtertuin.
De 1e verdieping is een verrassing, deze is compleet opnieuw ingedeeld en voelt zelfs een beetje “loft-achtig”. Er zijn nu 2 slaapkamers en een badkamer. Feitelijk wordt er nu één grote ruimte gebruikt als slaapkamer en de 2e slaapkamer staat hiermee in open verbinding. Leuk zijn de doorkijkjes en in een nis staat een kledingkast. De 2e slaapkamer wordt nu ingezet als sportkamer, maar zou uiteraard prima als slaapkamer, kastenkamer of werkplek in gebruik genomen kunnen worden. De badkamer is er een die je gezien moet hebben. Groot en goed ingedeeld. Doordat de badkamer over de gehele breedte van het huis is gemaakt, is er hier een zee aan ruimte. We zien een ligbad, toilet en een inloopdouche met zitbankje. In het midden van de ruimte is een opstelling met 2 wastafels met meubel en een spiegel als afscheiding. Dat is goed bedacht! De 2 grote dakramen zorgen voor een fijne lichtinval. Ondanks de vele elementen in de badkamer is er ook nog veel beweegruimte. De vloertegels worden verwarmd, dus dat is aangenaam.
Met een vaste trap gaan we naar de 2e verdieping. Hier is de voorzolder met veel bergruimte onder de kapschuinte, evenals een plek voor de wasmachine. In een kast hangt de HR-combiketel, dus die is mooi uit het zicht weggewerkt. Boven deze kast hangt de omvormer van de 14 zonnepanelen die op dak liggen.
We vervolgen onze tour nu richting de achtertuin en gaan dan ook terug naar de begane grond en via de schuifpui de achtertuin in. Direct achter het huis is een terras met pergola, waar je met gemak een grote tuinset kwijt kunt. De tuin is ingedeeld in meerdere compartimenten met sierbestrating, borders en gazon. Achterin de tuin staat een sfeervolle overkapping met houtkachel om zo lang mogelijk van de dag te kunnen genieten. In de tuin staat nog een 2e overkapping die wordt gebruikt om de kliko’s onder te plaatsen, maar zou ook prima dienst zou kunnen doen als fietsenstalling.
Dan rest ons nog de garage. Wat een topper! Deze is zowel naar voren als naar achteren uitgebouwd, waardoor deze nu een diepte heeft van ruim 9,60m. Daar wordt toch iedereen blij van! Of je nu een klusser bent, motorrijder, veel bergruimte nodig hebt of misschien wel allemaal, aan ruimte is hier geen gebrek.
Meer zien? Maak dan een afspraak voor een exclusieve rondleiding.
Bijzonderheden:
- voorzien van vloer/muur/dakisolatie
- alle gevels voorzien van kunststof/aluminium kozijnen en deuren met HR++-glas
- dakramen van hout met dubbel glas
- energielabel A
- 14 zonnepanelen
- woonkamer, keuken en eethoek voorzien van vloerverwarming
- aanbouw met eethoek en bijkeuken
- garage aan voor- en achterzijde uitgebouwd
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 543.000 - 631.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1988
- Soort dak Samengesteld dak
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 125 m2
- Perceeloppervlakte 238 m2
- Inhoud 533 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Klokkenmaker 10 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Klokkenmaker 10 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oirschot
De WOZ-waarde van Klokkenmaker 10 is 450.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 38.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Klokkenmaker en 23.3% lager dan de realistische woningwaarde van Klokkenmaker 10.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Middelbeers en Westelbeers: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.54 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 6.65 km · 10 min. rijden
-
Supermarkt 0.58 km · 7 min. lopen
-
Basisonderwijs 1.04 km · 4 min. fietsen
-
Oisterwijk 14.66 km · Treinstation
-
Boxtel 15.15 km · Treinstation
-
Best 15.84 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 559.953
- Waardetrend afgelopen jaar +4.03%
- Gezinnen met kinderen 35%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Klokkenmaker 10 in Oost West en Middelbeers ligt tussen de 543.000 en 631.000 euro. Deze waarde is 17.7% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Klokkenmaker. Met een vraagprijs van € 515.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Klokkenmaker 10? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.