Erve Wolbert 37 7577 NS Oldenzaal
Over deze woning
-
28 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 3.814) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 4.095/m²)
-
Gewilde buurt55% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Van buiten oogt dit huis al lekker ruim, maar eenmaal binnen ontdek je pas echt hoeveel wooncomfort hier achter de voordeur schuilgaat. Dankzij de uitbouw aan de achterkant is hier een living ontstaan van business class-formaat. Groot, veel licht en heerlijk leefbaar. Dit is zo’n ruimte waar het hele gezin automatisch samenkomt. Een avond uitgebreid tafelen, relaxen op een grote hoekbank of juist gezellig borrelen met vrienden? Hier kan het allemaal.
De boarding richting buiten verloopt trouwens ook soepel, want via de openslaande tuindeuren aan de achterkant stap je zó onder de aangebouwde veranda. Dé plek waar lange zomeravonden vanzelf overgaan in gezellige BBQ-sessies terwijl de kinderen nog lekker buiten spelen. Vakantiegevoel: check.
Relax modus aan! Op de eerste verdieping vind je drie royale slaapkamers en een moderne badkamer met vloerverwarming, ruime inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en toilet. Een fijne plek om ontspannen de dag te starten.
De tweede verdieping voelt dankzij de lessenaarskap heerlijk ruim aan. Op de overloop is plek om te wassen en daarnaast vind je de vierde slaapkamer met airco en praktische bergruimte achter de schotten. Genoeg plek voor al je koffers!
Dankzij de hoekligging geniet je van extra vrijheid rondom het huis. Parkeren doe je relaxed op je eigen oprit en ook voor bezoek zijn er volop parkeermogelijkheden aan de zijkant. Achterin vind je bovendien de berging met garagedeur; ideaal voor fietsen, gereedschap of wat extra bagageruimte. De 36 zonnepanelen en de mogelijkheid om elektrisch te laden maken het verhaal compleet voor vertrek.
Dus… ben jij klaar om hier te boarden voor jouw volgende woonavontuur?
Kenmerken
- Vraagprijs € 595.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.814
- Aangeboden sinds 3 weken
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 2000
-
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 156 m2
- Perceeloppervlakte 299 m2
- Inhoud 558 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 114m2 (op het zuiden)
- Voortuin
- Zijtuin
- Zonneterras
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Erve Wolbert 37 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Erve Wolbert 37 zich door de tijd ontwikkeld?+8% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oldenzaal
De WOZ-waarde van Erve Wolbert 37 is 534.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 98.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Erve Wolbert en 23% lager dan de realistische woningwaarde van Erve Wolbert 37.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van De Graven Es: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.36 km · 5 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.76 km · 13 min. fietsen
-
Supermarkt 0.84 km · 11 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.51 km · 7 min. lopen
-
Oldenzaal 3.4 km · Treinstation
-
Enschede 11.35 km · Treinstation
-
Hengelo Oost 11.51 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 448.691
- Waardetrend afgelopen jaar +3.76%
- Gezinnen met kinderen 44%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Erve Wolbert 37 in Oldenzaal ligt tussen de 641.000 en 745.000 euro. Deze waarde is 66.8% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Erve Wolbert. Met een vraagprijs van € 595.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Erve Wolbert 37? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd