Carl Heinrich Knorrlaan 2 1231 JA Loosdrecht
Over deze woning
-
Gewilde buurt53% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Deze uitstekende gezinswoning is gebouwd in 2018 en daardoor voorzien van goede isolatie, een garage, parkeergelegenheid op eigen terrein en daarnaast ook nog eens voorzien van een smaakvolle eigentijdse finish. In de ruime tuin is tevens een “Gooische Hut” aanwezig.
Op fietsafstand treft u vele voorzieningen, zowel het winkelgebied aan “De Nootweg” als winkelcentrum “Kerkelanden”. Ook scholen, openbaar vervoer, sportaccommodaties, de "Hoorneboegse heide" en natuurlijk het watersportgebied de "Loosdrechtse Plassen" vindt u allemaal op loop- en/of fietsafstand.
Als u eenmaal thuis bent, kunt u goed de auto (en fietsen) op eigen terrein kwijt. De entree geeft toegang tot een ruime hal en van daaruit toegang tot een zwevend toilet met fonteintje. Via een fraaie deur komt u de living binnengelopen. De ruimte is ideaal voor het gezin en voor leuke momenten met vrienden en familie. De keuken is trendy en voorzien van een luxe kookeiland met een fraai marmeren blad. Er zijn diverse inbouwapparaten aanwezig, waaronder een Quooker, een Miele inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, 2 ovens, een grote koelkast en vriezer, een vaatwasser en een handig koffiehoekje.
De woonkamer is breed en licht vanwege de grote ramen aan de achterzijde en ‘s zomers perfect met de tuin te verbinden door de hoge openslaande deuren. In de woonkamer is een fraaie gashaard aanwezig. De sfeer wordt extra versterkt door de houten visgraat parketvloer welke volledig voorzien is van comfortabele vloerverwarming.
Vanuit het woongedeelte loopt u zo de achtertuin in. Deze tuin is fraai aangelegd en biedt vele zon- en schaduwmomenten. De tuin is ongeveer 15 meter diep en 9 meter breed en heeft een gezellige zitkuil. Ook is hier een “Gooische Hut” met goede zitmogelijkheid aanwezig. Een grote schuur mag natuurlijk niet ontbreken. De garage aan de zijkant van de woning bied extra ruimte om spullen op te bergen of de auto of bakfiets goed kwijt te kunnen.
De eerste verdieping heeft een overloop met toegang tot 2 grote slaapkamers en 1 iets kleinere kamer welke op dit moment als kledingkamer wordt gebruikt. Ook hier vindt u een gave vloerafwerking. De ruime badkamer is voorzien van vloerverwarming, een ligbad, een inloopdouche, tweede toilet en een royaal wastafelmeubel. Er is een kastruimte aanwezig met de opstelling van de cv.-ketel.
Er is een vaste trap naar de zolderverdieping. Hier zijn 2 grote dakkapellen geplaatst. Er is ruimte genoeg om hier nog een aantal kamers te creëren.
Bent u opzoek naar een fijn (familie) huis dat turn-key is en ook nog eens goed gelegen is? Onze makelaar Kleis Kooistra heet u van harte welkom om ons huis te showen.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 974.000 - 1.132.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 2018
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 177 m2
- Perceeloppervlakte 315 m2
- Inhoud 683 m3
- Aantal kamers 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 135m2 (op het noorden)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Carl Heinrich Knorrlaan 2 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Carl Heinrich Knorrlaan 2 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Wijdemeren
De WOZ-waarde van Carl Heinrich Knorrlaan 2 is 921.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 15.1% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Carl Heinrich Knorrlaan en 12.6% lager dan de realistische woningwaarde van Carl Heinrich Knorrlaan 2.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Nieuw-Loosdrecht: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.07 km · 1 min. lopen
-
Snelweg afrit 6.16 km · 10 min. rijden
-
Supermarkt 0.84 km · 11 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.46 km · 6 min. lopen
-
Hilversum Media Park 5.12 km · Treinstation
-
Hilversum 5.14 km · Treinstation
-
Hilversum Sportpark 5.42 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 787.335
- Waardetrend afgelopen jaar +3.95%
- Gezinnen met kinderen 38%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Carl Heinrich Knorrlaan 2 in Loosdrecht ligt tussen de 974.000 en 1.132.000 euro. Deze waarde is 64% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Carl Heinrich Knorrlaan. Met een vraagprijs van € 1.030.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Carl Heinrich Knorrlaan 2? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.