Steur 31 3344 JC Hendrik-Ido-Ambacht
Over deze woning
-
Gewilde buurt94% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Steur in Hendrik-Ido-Ambacht ligt deze prachtige eengezinswoning. Steur 31 is een tussenwoning en heeft een woonoppervlakte van 73 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 124 m2. De woning is gebouwd in 2007 en heeft een energielabel A.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 34.2% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 10.8% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel A is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Leuk wonen in Hendrik-Ido-Ambacht, dan zit je hier goed. Steur 31 is gelegen in de gezellige buurt Wijk 03 De Volgerlanden. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Hendrik-Ido-Ambacht, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit drie kamers waarvan twee slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 367.000 - 425.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 2007
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 73 m2
- Perceeloppervlakte 124 m2
- Inhoud 373 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 33m2 (op het noorden)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Steur 31 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Steur 31 zich door de tijd ontwikkeld?-0% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Hendrik-Ido-Ambacht
De WOZ-waarde van Steur 31 is 370.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 11.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Steur en 6.4% lager dan de realistische woningwaarde van Steur 31.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van De Volgerlanden: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.33 km · 4 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.63 km · 9 min. fietsen
-
Supermarkt 0.57 km · 7 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.69 km · 9 min. lopen
-
Zwijndrecht 2.36 km · Treinstation
-
Dordrecht 3.13 km · Treinstation
-
Dordrecht Zuid 5.05 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 574.136
- Waardetrend afgelopen jaar +0.47%
- Gezinnen met kinderen 53%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Steur 31 in Hendrik-Ido-Ambacht ligt tussen de 367.000 en 425.000 euro. Deze waarde is 10.6% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Steur. Met een vraagprijs van € 375.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Steur 31? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.