Oranjestraat 2-A 3341 XN Hendrik-Ido-Ambacht
Over deze woning
-
Meerdere keren op de markt gezet48 dagen geleden opnieuw te koop gezet
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.869) ligt 10% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.322/m²)
-
Gewilde buurt95% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan is deze karakteristieke tussenwoning uit de jaren '60 aan de Oranjestraat 2A precies wat u zoekt.
Gelegen op een aantrekkelijke locatie nabij het gezellige oude centrum van Hendrik-Ido-Ambacht, beschikt deze woning over een verrassend diepe achtertuin, drie slaapkamers, een bergzolder en volop mogelijkheden om hier uw droomhuis te realiseren. De woning verkeert in een gedateerde staat en dient grondig gerenoveerd te worden, maar biedt juist daardoor een uitstekende basis voor handige starters, doorstromers die de potentie van deze fijne locatie weet te waarderen.
De indeling is als volgt:
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. De hal met een tegelvloer, toiletruimte met wandcloset en gevelraampje en toegang tot de trapopgang, trap-/kelderkast en woonkamer.
De lichte doorzonkamer beschikt over een sfeervolle open haard met betegelde schouw en een laminaatvloer. Aan de achterzijde is in 2024 reeds HR++ beglazing geplaatst, een mooie eerste stap richting verduurzaming.
De afgesloten keuken is voorzien van een kunststof werkblad, diverse inbouwapparatuur en een wasmachineaansluiting. Vanuit de keuken heeft u direct toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een wastafel, handdoekradiator, ligbad met douchegelegenheid en een gevelraam voor natuurlijke ventilatie en daglicht.
De slaapkamers bieden diverse indelingsmogelijkheden. De hoofdslaapkamer aan de achterzijde beschikt over een vaste kastenwand. De derde slaapkamer heeft toegang tot een balkon.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereikt u de bergzolder. Hier bevindt zich de opstelplaats van de Intergas cv-ketel, dakvenster en is volop bergruimte aanwezig.
Buitenruimte
Een van de absolute pluspunten van deze woning is de diepe achtertuin. Hier geniet u van volop privacy en ruimte. De tuin is aangelegd met straatwerk, groenborders en houten erfafscheidingen. Daarnaast beschikt de tuin over een nieuw elektrisch bedienbaar zonnescherm (2026), een vrijstaande stenen berging met elektra en een praktische achterom.
Bijzonderheden
• Tussenwoning met veel potentie;
• Gelegen nabij het sfeervolle oude centrum van Hendrik-Ido-Ambacht;
• Diepe achtertuin met stenen berging en achterom;
• Drie slaapkamers;
• Bergzolder met cv-opstelling;
• Elektrisch bedienbaar zonnescherm (2026);
• Gevelisolatie (2022);
• HR++ beglazing aan de achterzijde van de woonkamer (2024);
• Deels enkel glas aanwezig;
• Kozijnwerk deels in matige staat;
• Uitstekende mogelijkheid om volledig naar eigen wens te moderniseren;
• Oplevering kan snel.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 391.000 - 455.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1961
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
- Energielabel C
- Isolatie muurisolatie
- Verwarming openhaard
- Woonoppervlakte 84 m2
- Perceeloppervlakte 163 m2
- Inhoud 350 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Keuken Gesloten keuken
- Achtertuin 70m2 (op het zuiden)
- Binnen Matig
- Buiten Redelijk
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Oranjestraat 2-A eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Oranjestraat 2-A zich door de tijd ontwikkeld?+1% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Hendrik-Ido-Ambacht
De WOZ-waarde van Oranjestraat 2-A is 300.000 euro met peildatum 01-01-2024. Dit is 21.1% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Oranjestraat en 29% lager dan de realistische woningwaarde van Oranjestraat 2-A.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Centrum: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.05 km · 1 min. lopen
-
Snelweg afrit 0.85 km · 11 min. lopen
-
Supermarkt 0.44 km · 6 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.51 km · 7 min. lopen
-
Zwijndrecht 4.17 km · Treinstation
-
Dordrecht 5.77 km · Treinstation
-
Dordrecht Zuid 7.68 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 497.690
- Waardetrend afgelopen jaar +0.69%
- Gezinnen met kinderen 41%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Oranjestraat 2-A in Hendrik-Ido-Ambacht ligt tussen de 391.000 en 455.000 euro. Deze waarde is 24.3% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Oranjestraat. Met een vraagprijs van € 325.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Oranjestraat 2-A? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.