Van der Lekstraat 59 3341 GW Hendrik-Ido-Ambacht
Over deze woning
-
13 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 3.387) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 3.649/m²)
-
Gewilde buurt83% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Van der Lekstraat in Hendrik-Ido-Ambacht ligt deze unieke en riante eengezinswoning. Van der Lekstraat 59 is een tussenwoning en heeft een woonoppervlakte van 155 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 159 m2. De woning is gebouwd in 1971 en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 6.9% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 23.6% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel B is beter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Van der Lekstraat 59 is gelegen in de leuke buurt Wijk 01 Centrum. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Hendrik-Ido-Ambacht, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 3 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zeven kamers waarvan zes slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Vraagprijs € 525.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.387
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1971
- Soort dak Samengesteld dak
-
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 155 m2
- Perceeloppervlakte 159 m2
- Inhoud 516 m3
- Aantal kamers 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin 33m2 (op het noorden)
- Voortuin
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Van der Lekstraat 59 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Van der Lekstraat 59 zich door de tijd ontwikkeld?-0% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Hendrik-Ido-Ambacht
De WOZ-waarde van Van der Lekstraat 59 is 485.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 53.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Van der Lekstraat en 10.1% lager dan de realistische woningwaarde van Van der Lekstraat 59.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Centrum: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.27 km · 4 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.64 km · 6 min. fietsen
-
Supermarkt 0.58 km · 7 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.34 km · 5 min. lopen
-
Zwijndrecht 3.28 km · Treinstation
-
Dordrecht 4.88 km · Treinstation
-
Dordrecht Zuid 6.77 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 499.855
- Waardetrend afgelopen jaar +0.04%
- Gezinnen met kinderen 41%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Van der Lekstraat 59 in Hendrik-Ido-Ambacht ligt tussen de 499.000 en 580.000 euro. Deze waarde is 25.8% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Van der Lekstraat. Met een vraagprijs van € 525.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Van der Lekstraat 59? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.