Van Egmondstraat 19 2024 XL Haarlem
Over deze woning
-
Gewilde buurt83% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
De ligging is perfect! Een rustige kindvriendelijke wijk in de buurt van verschillende (basis)scholen, speeltuinen en sportverenigingen. Winkelstraat de Cronjé met verschillende winkels voor de dagelijkse boodschappen is eenvoudig te bereiken. Het bruisende centrum van Haarlem, het NS-station, de duinen en het strand liggen allemaal op fietsafstand en de hoofdwegen richting Alkmaar, Amsterdam, Schiphol en Den Haag zijn in enkele minuten aan te rijden.
Kortom: een karaktervolle en goed ingedeelde bovenwoning met veel ruimte, licht en een fijne buitenruimte op een uitstekende locatie.
Indeling:
Begane grond - eigen entree met meterkast en trapopgang naar de verdiepingen
Eerste verdieping – overloop, toilet met fontein, ruime lichte woonkamer met openslaande deuren naar het balkon, nette semi-open keuken met diverse apparatuur (gasfornuis met oven, afzuigkap, koel/vriescombinatie en vaatwasser), fijne werkkamer aan de straatzijde, ideaal voor thuiswerken, trap naar
Tweede verdieping – overloop, badkamer met douche, wastafel, wasmachineaansluiting en tweede toilet, slaapkamer voorzijde met dakkapel en kastenwand, ruime slaapkamer achterzijde, tweede (slaap)kamer achterzijde met C.V. – ketel, via vlizotrap te bereiken ruime bergvliering
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1934
- Balkon op het zuidwesten met middag- en avondzon
- Eigen berging op de begane grond, bereikbaar via achterom
- Vrij parkeren in de straat
- CV-combiketel (Remeha dec 2024)
- Nagenoeg geheel voorzien van HR++ glas
- Kozijnen 2e verdieping achterzijde in 2022 vervangen door kunststof kozijnen
- Buitenschilderwerk 2022
- Actieve en gezonde VvE, servicekosten € 185,-- per maand
- Platte dak in 2022 voorzien van isolatie en nieuwe dakbedekking
- Oplevering/aanvaarding in overleg, kan eventueel spoedig.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 577.000 - 671.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Bovenwoning
- Bouwjaar 1934
- Soort dak Samengesteld dak
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 102 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 6 m2
- Inhoud 337 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Gelegen op 1e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 185 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Van Egmondstraat 19 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Van Egmondstraat 19 zich door de tijd ontwikkeld?+2% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Haarlem
De WOZ-waarde van Van Egmondstraat 19 is 504.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 39.1% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Van Egmondstraat en 19.2% lager dan de realistische woningwaarde van Van Egmondstraat 19.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Te Zaanenkwartier: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.2 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 4.68 km · 16 min. fietsen
-
Supermarkt 1.43 km · 5 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.38 km · 5 min. lopen
-
Haarlem 1.97 km · Treinstation
-
Bloemendaal 2.03 km · Treinstation
-
Santpoort Zuid 2.33 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 725.612
- Waardetrend afgelopen jaar +1.79%
- Gezinnen met kinderen 39%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Van Egmondstraat 19 in Haarlem ligt tussen de 577.000 en 671.000 euro. Deze waarde is 18.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Van Egmondstraat. Met een vraagprijs van € 525.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Van Egmondstraat 19? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.