Jan van der Heijdenstraat 19 2806 AP Gouda
Over deze woning
-
4 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 4.136) ligt 22% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 5.288/m²)
-
Gewilde buurt90% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
De woning is gelegen in de gewilde Kadenbuurt. Met enkele minuten lopen ben je in het gezellige centrum van Gouda, waar tal van terrasjes, restaurants en winkels te vinden zijn. De Goudse Schouwburg ligt letterlijk om de hoek. Scholen, supermarkten, zorgvoorzieningen en NS-station liggen op loopafstand. Ook uitvalswegen zijn snel bereikbaar.
Indeling
Begane grond:
Entree aan straatzijde met fraaie, karakteristieke voorgevel. Entree/hal met meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is bijna 10 meter lang en biedt dus meer dan genoeg ruimte voor een living, een eethoek en bijvoorbeeld een werkplek of speelhoek voor de kinderen. De woonkamer beschikt over de trapopgang met een trapkast. Via een toog is er toegang tot de aan de achterzijde gelegen open keuken. De keuken beschikt over een koelkast, een gaskookplaat, een afzuigkap en veel bergruimte door de onder- en bovenkasten. De keuken, woonkamer en hal zijn voorzien van een fraaie laminaatvloer.
Vanuit de keuken is er toegang tot de badkamer en het toilet. In de badkamer bevinden zich een douche, een wastafel en een designradiator. Het toilet is voorzien van een duoblok. Zowel het toilet als de badkamer zijn voorzien van ramen.
Vanuit de keuken is er toegang tot de achtertuin. Met een diepte van ca. 11 meter en een ligging op het westen (middag- en avondzon) is dit de ideale tuin voor buitenmensen. De tuin is geheel betegeld en volledig omheind. Achterin bevindt zich een berging met overkapping.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De eerste slaapkamer is voorzien van een wasmachine-aansluiting, een vaste kast met daarin de cv-ketel (2025) en een deur naar buiten. Verder biedt deze kamer toegang tot de bergvliering. De tweede slaapkamer ligt in het midden en de derde slaapkamer ligt aan de voorzijde. Deze slaapkamer is voorzien van inbouwspots en is extra ruimtelijk dankzij de hoge nok.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: ca. 1898
- Woonoppervlak: ca. 81 m²
- Gelegen op eigen grond
- Zonnige, diepe tuin op het westen
- Betonnen begane grondvloer
- Drie ruime slaapkamers
- Topligging nabij het centrum en NS-station
- Oplevering in overleg
Hypotheekadvies:
Heeft u hypotheekadvies gehad? Het is van groot belang voor de verkoper dat u uw financiële zaken op orde heeft. Een adviesgesprek met een onafhankelijke hypotheekadviseur kan hierbij helpen. Hiervoor kunt u contact opnemen met: Erwin Klein van Klein en Partners via: 06-20417754 of check zijn website.
Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Kenmerken
- Vraagprijs € 335.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.136
- Aangeboden sinds 3 dagen
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1898
-
- Energielabel F
- Isolatie dubbel glas (HR+ of HR++)
- Verwarming cvketel
- Cv-ketel bouwjaar 2025
- Woonoppervlakte 81 m2
- Perceeloppervlakte 98 m2
- Inhoud 304 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Ligging woning in woonwijk
- Achtertuin 45m2 (op het westen)
- Binnen Goed
- Buiten Goed
- GOUDA A 7264
- Oppervlakte 98m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Jan van der Heijdenstraat 19 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Jan van der Heijdenstraat 19 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Gouda
De WOZ-waarde van Jan van der Heijdenstraat 19 is 390.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 84.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Jan van der Heijdenstraat en 4% lager dan de realistische woningwaarde van Jan van der Heijdenstraat 19.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Kort Haarlem: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.2 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.25 km · 11 min. fietsen
-
Supermarkt 0.25 km · 3 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.7 km · 9 min. lopen
-
Gouda 0.56 km · Treinstation
-
Gouda Goverwelle 3.48 km · Treinstation
-
Waddinxveen Triangel 6.96 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 530.343
- Waardetrend afgelopen jaar +2.11%
- Gezinnen met kinderen 33%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Jan van der Heijdenstraat 19 in Gouda ligt tussen de 376.000 en 437.000 euro. Deze waarde is 32% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Jan van der Heijdenstraat. Met een vraagprijs van € 335.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Jan van der Heijdenstraat 19? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd