Elect van Luikstraat 19 4205 GK Gorinchem
Over deze woning
-
10 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.777) ligt 14% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.394/m²)
-
Gewilde buurt85% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Voor de koudere winterdagen kunt u gebruik maken van een tevens in 2024 geplaatste HR cv ketel in combinatie met vloerverwarming op de gehele begaande grond. Om de energie kosten verder omlaag te brengen zijn er 18 zonnepanelen aanwezig, waar van er 12 via een app op de telefoon op een door u voor ingesteld bedrag af geschakeld kunnen worden. Om het hoogste rendement uit de zonnepanelen te behalen is het wel noodzakelijk een energiecontract afsluiten met een variabele prijs voor de stroom.
Om het huis toekomst bestendig te maken is de stroom aansluiting op gewaardeerd van een 1 fase- naar een drie fase aansluiting, compleet met een nieuwe groepen kast met voldoende uitbreiding ruimte. Zo kunt u zaken als een warmte pomp, thuis batterij of een snel lader voor uw elektrische auto eenvoudig aansluiten.
Aan zowel de voor als achterzijde van de woning is een knik arm zonnescherm gemonteerd waarbij de gene aan de achterzijde elektrisch bedienbaar is.
Zo kunt u op zonnige dagen veel warmte uit de woning houden als u dit wilt.
Verder zijn er op een groot deel van de ramen en deuren horren gemonteerd.
Alle ramen op de eerste verdieping zijn voorzien van rolluiken net zoals het grote raam aan de voor zijde van de woonkamer op de begaande grond.
Als u de woning betreed stapt op een pas 1 jaar oude pvc vloer die als één geheel is doorgelegd over de gehele benedenverdieping, en is afgewerkt met een modern ogende hoge plint.
Wanneer u door loopt komt u uit in de woonkamer en kunt u zien dat er aan de achterzijde van de woning een stenen aanbouw, daterend uit 2009. Halverwege de woonkamer bevindt zich een leuke nis met een vast werkblad dat voldoende ruimte biedt voor twee computers. Zo kunt u als dit wilt mooie thuis werken of een paar tieners zoethouden.
In de 3 meter lange en 6,4 meter brede aanbouw bevind zich de ruime keuken die ook dateert uit 2009, maar waarvan alle elektrische appraten in de tussen tijd al zijn vervangen. Het oudste is nu de koelkast deze is in 2019 geplaatst de vaatwasser stam uit 2022 de inductie kookplaat uit 2023 de oven met zelfreinigende functie is pas 2 jaar oud en als laatste is dit jaar nog de afzuigkap vervangen.
In de rest van de ruimte die in de aanbouw overblijft kan een grote eethoek geplaatst worden met daarbij eventueel nog een mooie kast.
Vanuit zowel de keuken als de gang heeft u toegang tot de bijkeuken waar zich, op een plateau, de wasmachine aansluiting bevindt. er is tevens nog voldoen de ruimte voor een wasdroger en een kleine vriezer op dit zelfde plateau. Boven dit plateau zit een vast werkblad waar op u nog de nodige zaken zoals bij voorbeeld een magnetron kunt plaatsen. Omdat ik de toegang deuren naar deze bijkeuken heb vervangen voor plissé deuren heeft u op de tegen overliggende muur ruimte om eventueel een paar( stelling ) kasten te plaatsen.
Van uit de entree hal heeft u ook nog toegang tot een keldertje waar u toch nog onverwacht veel in kwijt kunt. Tevens bevindt zich daar ook het toilet wat ook in 2009 is vernieuwd en gemoderniseerd met een hang toilet.
We gaan nu via de in 2019 gerenoveerde trap naar de eerste verdieping, hier bevinden zich twee ruime- en één middel grote slaapkamer en tevens de in 2009 gerenoveerde badkamer. Ik heb in 2019 nog een nieuwe wastafel met meubilair en een nieuwe douch combinatie gemonteerd. In de badkamer heb ik twee jaar geleden een 750 watt infrarood paneel met geïntrigeerde verlichting tegen het plafon gemonteerd. Zo kunt u toch van een warme badkamer genieten zonder dat de verwarming in de rest van de woning aanstaat. Ik heb met opzet voor het hoge vermogen van 750 watt gekozen zodat u al na enkelen minuten de werking van het infrarood paneel voelt. Het paneel kunt u via een bedieningspaneel in de badkamer bedienen of via een app op uw telefoon.
Op de overloop bevindt zich ook de toegang tot de zolder, dit gaat helaas nog via een zogenaamde vlizotrap. Echter de zoldervloer is een maand geleden voorzien van een 8 cm dikke isolatie laag met daarop een nieuwe hout vloer die afgewerkt is met tapijttegels. Zo houd u in de winter de warmte beter vast op de eerste verdieping, maar voorkomt u teven dat er in de zomer maanden veel warmte doortrekt vanuit de zolder naar de slaapkamers.
De buitenzijde van de woning is zowel aan de voor als achter zijde afgewerkt met bestrating, die vorige maand in het geheel is gereinigd. Zowel aan de voor als achterzijde is er een buitenkraan en stopcontacten aanwezig.
Het schuurtje is volledig geïsoleerd en voorzien van de nodige stopcontacten om eventueel leuk te kunnen klussen in deze ruimte . Daarom is het schuurtje ook aangesloten op een 20 ampère zekering automaat zodat u ook probleemloos een las apparaat kunt gebruiken. aan het plafon hang ook nog een constructie om een fiets op te kunnen hangen.
Verder is er in de achtertuin nog een tweede simpele berging en heb ik een mooie overkapping gemaakt die voor diverse toepassing gebruikt kan worden, aangezien daar ook verlichting en stopcontacten zijn gemonteerd.
De woning in zijn geheel bevindt zich in een uitstekende staat van onderhoud .
Dus ik zou zeggen kom de rest van de woning zelf ontdekken tijdens een bezichtiging.
De woning staat in een verkeer arme straat in een omgeving waar u eigenlijk geen auto nodig heeft om naar allerlei voorzieningen zoals een supermarkt, winkel centrum of stads centrum te kunnen gaan. Maar ook voorzieningen als een tandarts arts , huisarts of een fysiotherapeut bevinden zich op loop- of fiets afstand.
Als laatste wil ik er u nog even op wijzen dat zowel de gemeente Gorinchem als de overheid goede regelingen hebben om het huis op een betaalbare manier nog verder te verduurzamen.
Kenmerken
- Vraagprijs € 389.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.777
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1960
- Soort dak Samengesteld dak
-
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 103 m2
- Perceeloppervlakte 151 m2
- Inhoud 405 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 48m2 (op het westen)
- Voortuin
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Elect van Luikstraat 19 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Elect van Luikstraat 19 zich door de tijd ontwikkeld?-0% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Gorinchem
De WOZ-waarde van Elect van Luikstraat 19 is 365.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 93% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Elect van Luikstraat en 17.7% lager dan de realistische woningwaarde van Elect van Luikstraat 19.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 519.503
- Woningwaarde jaartrend -0.2%
- Gezinnen met kinderen 39%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Elect van Luikstraat 19 in Gorinchem ligt tussen de 410.000 en 477.000 euro. Deze waarde is 59.1% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Elect van Luikstraat. Met een vraagprijs van € 389.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Elect van Luikstraat 19? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.