Elke buurt in deze wijk heeft een eigen karakter. Vergelijk de buurten op woningwaarde, aanbod en wat bewoners zeggen, en vind de plek die bij je past.
Of zoek een adres, buurt of straat
Wijk Haskerhorne bestaat uit 1 buurt, elk met een eigen karakter en prijsniveau. Vergelijk ze op woningwaarde, aanbod en wat bewoners er zelf van vinden.
Maandoverzicht van de woningmarkt in wijk Haskerhorne.
Bijgewerkt: augustus 2026
In juli 2026 kwamen er geen woningen nieuw in verkoop en werden er geen verkopen geregistreerd in wijk Haskerhorne.
In augustus 2026 lag de gemiddelde vraagprijs per vierkante meter op € 4.089, 0,9% hoger dan een maand eerder.
Woon je hier? Volg de waarde van jouw woningCijfers bijgewerkt: augustus 2026
Haskerhorne is een wijk in de plaats Haskerhorne binnen de gemeente De Fryske Marren. Deze wijk telt volgens het CBS 530 inwoners. Momenteel staan er 0 woningen te koop en zijn er recent 2 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Haskerhorne. Op basis van de gemiddelde m²-prijs ligt de vraagprijs van een gemiddelde woning rond de 465.724 euro. Dit is onder gemiddeld vergeleken met Nederland.
€ 465.724
-18,0% vs landelijk
€ 4.089
-15,5% vs landelijk
10,3%
5,3% vs landelijk
Sinds juli 2025 ging de gemiddelde m²-prijs in Haskerhorne van € 3.706 naar € 4.089. Dat is 15% onder het landelijk gemiddelde.
De grootste groep woningen in Haskerhorne (19%) heeft een geschatte waarde tussen €300.000 en €350.000.
Op basis van de geschatte waarde van alle woningen, niet alleen het aanbod.
Claim je woning en volg de waarde en de verkopen rondom jouw huis.
Naar mijn woningBekijk het actuele aanbod en zie bij elke woning hoe de vraagprijs zich verhoudt tot de geschatte waarde.
Bekijk het aanbodGa verder met Haskerhorne
Wat je volgende stap ook is, Huispedia staat naast je. Claim je woning of stel je zoekprofiel in en volg alles vanaf je persoonlijke overzicht. Gratis en onafhankelijk.
Antwoorden op basis van het eigen woningaanbod- en transactiecorpus van Huispedia, aangevuld met cijfers van het CBS en de politie. De cijfers worden regelmatig bijgewerkt.