Leemkuylen 1 5662 VP Geldrop
Over deze woning
-
Sinds vandaag op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 4.266) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 4.180/m²)
-
Gewilde buurt93% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Instapklaar en helemaal van deze tijd: deze uitgebouwde hoekwoning is in 2022 grondig gerenoveerd en verduurzaamd en in 2025 uitgebreid met een kunststof dakkapel over de volledige breedte. Een verzorgde woning waar je zonder klussen direct kunt intrekken.
Binnen vind je een ruime leefruimte, vier slaapkamers, waarvan één momenteel als werkkamer wordt gebruikt. De gestucte wanden, PVC-vloeren en verzorgde afwerking vormen een prettige basis voor je eigen inrichting. Met vloerverwarming, verwarming per zone en een eigen oprit is ook aan het dagelijks gemak gedacht.
Ligging
Leemkuylen 1 ligt aan de rand van Geldrop, nabij Eindhoven, in een rustige buurt met veel jonge gezinnen en volop groenvoorzieningen. Verschillende speeltuinen en twee scholen in de omgeving maken dit een fijne plek voor gezinnen met kinderen. Ook supermarkten, kinderopvang en sportvoorzieningen bevinden zich in de buurt. Via een doorgaand fietspad bereik je gemakkelijk het centrum van Geldrop, met winkels en gezellige horecagelegenheden. Het Anna Ziekenhuis is eveneens goed bereikbaar.
Langs het kanaal fiets je in circa vijf kilometer naar het centrum van Eindhoven. Ook voor werk of studie in de regio ligt de woning gunstig, met de TU/e, High Tech Campus en ASML binnen bereik. Via de uitvalswegen richting de A2, A67 en A270 reis je verder de regio in.
Vanaf de voordeur wandel je zo de groene omgeving in: maak een ontspannen rondje om de wijk, wandel langs het kanaal en de Kleine Dommel of ga richting de Collse Watermolen en restaurant D’n Kleine Dommel.
Begane grond
Via de hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang kom je in de woonkamer. De uitgebouwde leefruimte biedt plaats aan een comfortabele zithoek en een ruime eettafel. Openslaande tuindeuren verbinden de woonkamer met de zonnige achtertuin. De PVC-vloer is voorzien van vloerverwarming als hoofdverwarming, waardoor radiatoren op de begane grond niet nodig zijn. De woonkamer en toiletruimte zijn voorzien van mechanische ventilatie. Vanuit de woonkamer is bovendien een praktische trapkast bereikbaar, die extra bergruimte biedt.
De keuken is in 2022 vernieuwd en uitgevoerd met een composiet werkblad en uitgebreide inbouwapparatuur. Je beschikt over een BORA-kookplaat met geïntegreerde afzuiging naar buiten, een Quooker, vaatwasser, koel-vriescombinatie, combistoomoven en een combimagnetron/oven. Een fijne keuken voor zowel de dagelijkse maaltijd als een uitgebreid diner met vrienden of familie.
De bijkeuken met spoelbak en kraan biedt extra praktische ruimte en geeft toegang tot de tuin en de garage. De garage van circa 17 m² heeft een geïsoleerde garagedeur en biedt mogelijkheden voor opslag of een hobby.
Parkeren kan op de eigen oprit naast de garage. Tegen de gevel bij de oprit bevindt zich een laadpaal, die ter overname wordt aangeboden.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over een royale inbouwkast met schuifdeuren en een elektrisch rolluik.
De badkamer is ingericht met een inloopdouche, toilet, wastafel en designradiator. De ruimte is voorzien van mechanische ventilatie en biedt voldoende opbergruimte voor handdoeken en verzorgingsproducten.
Tweede verdieping
De kunststof dakkapel uit 2025 loopt over de volledige breedte, is voorzien van elektrische rolluiken en zorgt voor extra ruimte en daglicht. Op deze verdieping bevinden zich een derde slaapkamer met inbouwkast en een vierde slaapkamer, die momenteel als werkkamer wordt gebruikt. De voorzolder biedt daarnaast ruimte voor een bureau, bijvoorbeeld als studieplek of voor een hobby.
Ook de aansluitingen voor wasmachine en droger bevinden zich hier. De cv-ketel uit 2018 is netjes weggewerkt in een kast met opbergruimte. Langs de dakranden is achter schuifdeuren extra bergruimte gecreëerd.
Tuin
De achtertuin ligt op het zuiden en biedt de hele dag zon. Met bestrating, kunstgras en groene borders is er ruimte om buiten te eten, te ontspannen en te spelen. De tuin is bovendien voorzien van een geïntegreerd bewateringssysteem.
De berging in de tuin biedt plaats aan bijvoorbeeld tuingereedschap en is zowel binnen als buiten voorzien van elektra. Bovendien is er een overkapping voor het stallen van fietsen en bijvoorbeeld een buitenkeuken. Dankzij de achterom is de tuin ook rechtstreeks van buitenaf bereikbaar.
Verduurzaming en wooncomfort
De afgelopen jaren is veel aandacht besteed aan energiezuinig wonen. De spouwmuren zijn nageïsoleerd, er is bodemisolatie aangebracht en de dakisolatie is verbeterd. De woning is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met HR+++-beglazing, inclusief de voordeur. De kunststof dakkapel en houten tuindeuren hebben HR++-glas. De zonnepanelen beschikken over een gezamenlijk piekvermogen van circa 3,6 kWp.
Met Honeywell Evohome is de verwarming per zone te regelen. De vloerverwarming op de begane grond kan afzonderlijk worden aangestuurd, zodat je boven kunt verwarmen zonder beneden mee te stoken. Ideaal tijdens een dag thuiswerken. De vloerverwarming is aangelegd met een hart-op-hartafstand van 10 cm en de radiatoren op de verdiepingen zijn vervangen met het oog op verwarmen op lagere temperatuur. Daarmee is de woning volledig voorbereid op de overstap naar een warmtepomp.
Ter indicatie: het huidige gezin van vier personen verbruikte het afgelopen jaar slechts 540 m³ gas. Het daadwerkelijke verbruik is afhankelijk van het gebruik en de gezinssamenstelling.
Het nieuwe energielabel is: A.
Afwerking en voorzieningen
Ook aan de afwerking is aandacht besteed. De trappen zijn bekleed met PVC en de binnendeuren zijn in 2022 geschilderd en voorzien van modern deurbeslag. De gelijksluitende cilinders van de woning, garage en achterom zorgen voor het gemak van één sleutel. Alle ramen zijn voorzien van horren en jaloezieën die achter blijven. De moderne meterkast heeft een 3 × 25 A-aansluiting, vier aardlekschakelaars, dertien groepen en een tweefasekookgroep. Daarnaast beschikt de driefaselaadpaal over een eigen aardlekbeveiliging. Kortom, ook de technische voorzieningen zijn helemaal klaar voor de toekomst.
Bijzonderheden
• Uitgebouwde hoekwoning uit 1983 op een perceel van 209 m².
• Aanbouw, bijkeuken en garage gerealiseerd in 2006, dakbedekking vernieuwd in 2025
• Uitgebreide renovatie in 2022, waaronder keuken, wandafwerking en PVC-vloeren.
• Dak is in 2021 vernieuwd: dakpannen, panlatten en folie.
• Vier slaapkamers, waarvan één momenteel in gebruik als werkkamer.
• Kunststof dakkapel over de volledige breedte, geplaatst in 2025.
• Tuin op het zuiden met de hele dag zon, berging, overkappingen en achterom.
• Geïntegreerd bewateringssysteem en tuinberging met elektra aan binnen- en buitenzijde.
• Eigen oprit en een garage van circa 17 m².
• Laadpaal ter overname.
• Meterkast is in 2016 volledig vernieuwd.
• Vloerverwarming als hoofdverwarming op de begane grond en zoneregeling met Honeywell Evohome.
• Diverse isolatiemaatregelen, HR+++/HR++-beglazing en circa 3,6 kWp aan zonnepanelen.
• Gasverbruik huidige bewoners: 540 m³ in het afgelopen jaar bij een gezin van vier personen.
• CV-ketel van Vaillant uit 2018.
• Woonoppervlakte: 124 m².
• Inhoud: 514 m³.
• Energielabel: A.
• Aanvaarding in overleg.
Benieuwd naar de ruimte, de zonnige tuin en het wooncomfort van Leemkuylen 1? Maak een afspraak voor een bezichtiging en ontdek deze woning zelf.
Kenmerken
- Vraagprijs € 529.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.266
- Aangeboden sinds 9 uur
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Bouwjaar 1983
-
- Energielabel A
- Isolatie dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas (HR+ of HR++), volledig geïsoleerd
- Verwarming cvketel, vloerverwarming
- Cv-ketel bouwjaar 2018
- Woonoppervlakte 124 m2
- Perceeloppervlakte 209 m2
- Inhoud 514 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Ligging woning in woonwijk
- Achtertuin 90m2 (op het zuiden)
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goedtotuitstekend
- Buiten Goedtotuitstekend
- GELDROP D 5058
- Oppervlakte 209m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Leemkuylen 1 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Huispedia Woningwaarde
Ontdek of deze woning bij je past
Zet de woning op je shortlist en ontgrendel de volledige woningwaarde en inzichten.
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Geldrop-Mierlo
De WOZ-waarde van Leemkuylen 1 is 539.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 94.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Leemkuylen en 0.1% lager dan de realistische woningwaarde van Leemkuylen 1.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Geldrop: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.56 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.87 km · 10 min. fietsen
-
Supermarkt 2.34 km · 8 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.93 km · 12 min. lopen
-
Geldrop 1.49 km · Treinstation
-
Heeze 5.93 km · Treinstation
-
Eindhoven 6.99 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 502.853
- Waardetrend afgelopen jaar +3.34%
- Gezinnen met kinderen 33%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Leemkuylen 1 in Geldrop ligt tussen de 510.000 en 571.000 euro. Deze waarde is 57.6% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Leemkuylen. Met een vraagprijs van € 529.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Leemkuylen 1? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.