Nieuwestreek 79 9891 AC Ezinge
Over deze woning
-
62 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 1.920) ligt 38% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 3.081/m²)
-
Gewilde buurt75% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Het woonhuis is gebouwd in 1915 als notariswoning (notaris Van der Kley), daardoor heeft het pand een extra voordeur aan de linker gevel met een kamer "en suite" en een originele grote solide kluis (nu inloopkast).
De voormalige "deel"/aangebouwde schuur is verbouwd in 2015 en toegevoegd aan het woonoppervlak en nu een grote multifunctionele ruimte van circa 62m².
Indeling:
Hoofdentree aan de voorgevel, statige voordeur, lange brede gang in het midden van het huis naar achteren toe, toilet en deur naar de kelder. Rechts van deze gang de woonkamer "en suite" met achterin de kamer de doorgang naar de ruime keuken. Vanuit de keuken doorloop naar de bijkeuken met zijentree. Vanuit de bijkeuken loopt u door naar de voormalige "deel" hierin de grote multifunctionele ruimte 62m² (tweede woonkamer, werkruimte, praktijkruimte, cursus/workshopruimte, feestruimte e.d.). Deze grote ruimte heeft een zijentree naar de tuin en een eigen toilet.
Aan de linkerzijde van deze gang een slaapkamer aan de voorzijde van het huis, daar achter de kamer "en suite" -voormalig notaris kantoor- met eigen entree en granito vloer in het halletje. Deze twee kamers zijn in gebruik geweest als bed&breakfast, nu in gebruik als eetkamer. Aan het einde van de brede lange gang een complete badkamer op de begane grond.
Verdieping: ruime overloop, vier slaapkamers, inbouwkast op de overloop met wastafel. Aan een van de slaapkamers de tweede badkamer met douchecabine, wastafel en derde toilet en cv-kast. Via de overloop twee deuren naar twee grote zolderruimtes, nog nader in te vullen voor extra kamers.
Via de grote multifunctionele ruimte kunt u via een trap nog naar een overloop met extra slaapkamer boven de multifunctionele ruimte.
Helemaal achter op het perceel vind u de grote loods -origineel gebouwd in de jaren '50-. Via de oprit aan de rechterzijde van het huis rijdt u helemaal naar achteren. De voorzijde van de loods bestaat uit houten schuifdeuren die allemaal open kunnen. De loods is in de periode 2008/2009 rondom vernieuwd.
Bijzonderhede:
- bouwjaar woonhuis 1915, loods 1950;
- de loods staat op een eigen perceel met nummer 79a;
- 375m² woonoppervlak, loods 263m²;
- de slaapkamers op de verdieping zijn geïsoleerd, het dak is niet geïsoleerd;
- deels nieuw HR++ glas op de begane grond (2023) én op de verdieping (2015);
- geschikt voor b&b of mantelzorgwoning of kantoor aan huis in het voormalig notarisdeel;
- door de gemeente bestempeld als "karakteristiek pand" waardoor mogelijkheid subsidie voor toekomstig onderhoud vanuit SOK-subsidie van de provincie;
- veel ruimte, veel mogelijkheden!
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 699.000 - 813.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Soort woonhuis Villa, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1915
- Soort dak Samengesteld dak
- Energielabel G
- Woonoppervlakte 375 m2
- Perceeloppervlakte 3465 m2
- Inhoud 1582 m3
- Aantal kamers 10 kamers (9 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Tuin rondom
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Nieuwestreek 79 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Nieuwestreek 79 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Westerkwartier
De WOZ-waarde van Nieuwestreek 79 is 489.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 86.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Nieuwestreek en 39.8% lager dan de realistische woningwaarde van Nieuwestreek 79.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van 13: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.04 km · 1 min. lopen
-
Snelweg afrit 11.78 km · 18 min. rijden
-
Supermarkt 0.75 km · 9 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.46 km · 6 min. lopen
-
Zuidhorn 7.74 km · Treinstation
-
Winsum 8.65 km · Treinstation
-
Baflo 10.16 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 394.213
- Waardetrend afgelopen jaar +2.53%
- Gezinnen met kinderen 27%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Nieuwestreek 79 in Ezinge ligt tussen de 699.000 en 813.000 euro. Deze waarde is 142.4% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Nieuwestreek. Met een vraagprijs van € 720.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Nieuwestreek 79? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.