Forum 21 6644 GL Ewijk
Over deze woning
-
Gewilde buurt82% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Forum in Ewijk ligt deze unieke eengezinswoning. Forum 21 is een tussenwoning en heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 166 m2. De woning is gebouwd in 2012 en heeft een energielabel A.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 8.2% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 17.7% groter dan het gemiddelde. Het energielabel A is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Forum 21 is gelegen in de leuke buurt Ewijk. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Ewijk, fietsafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 3 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vijf kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 493.000 - 573.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 2012
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 134 m2
- Perceeloppervlakte 166 m2
- Inhoud 480 m3
- Aantal kamers 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin 78m2 (op het oosten)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Forum 21 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Forum 21 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Beuningen
De WOZ-waarde van Forum 21 is 475.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 47.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Forum en 12.9% lager dan de realistische woningwaarde van Forum 21.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 431.859
- Woningwaarde jaartrend +9.57%
- Gezinnen met kinderen 41%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Forum 21 in Ewijk ligt tussen de 493.000 en 573.000 euro. Deze waarde is 25.3% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Forum. Met een vraagprijs van € 479.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Forum 21? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.