de Beuk 79 6941 ZB Didam
Over deze woning
-
51 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 2.899) ligt 24% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 3.800/m²)
-
Gewilde buurt78% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de de Beuk in Didam ligt deze bijzondere en ruime eengezinswoning. de Beuk 79 is een vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 179 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 309 m2. De woning is gebouwd in 1978, is uitstekend onderhouden en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 7.2% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 23.9% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel B is beter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
de Beuk 79 is gelegen in de fraaie buurt Wijk 02 Didam. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid. Verder ligt de woning aan rustige weg, vlakbij het centrum, in een woonwijk en met een beschutte ligging.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op fietsafstand van het centrum van Didam, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 6 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zeven kamers waarvan vier slaapkamers. Daarnaast zijn er twee badkamers en een apart toilet te vinden in de woning. Ook bevat de woning een open keuken.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 608.000 - 706.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Vrijstaande woning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1978
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
- Energielabel B
- Isolatie dubbel glas (HR+ of HR++), dakisolatie, muurisolatie, spouwmuur
- Verwarming hrketel, houtkachel
- Cv-ketel bouwjaar 2024
- Woonoppervlakte 179 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 6 m2
- Overige inpandige ruimte 9 m2
- Externe bergruimte 30 m2
- Perceeloppervlakte 309 m2
- Inhoud 573 m3
- Aantal kamers 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, inloopdouche, regendouche, toilet, ligbad, dubbele wastafel, vloerverwarming
- Aantal woonlagen 4 woonlagen
- Voorzieningen vloerverwarming, zonnepanelen, laadpaal
- Keuken Open keuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, combi magnetron, inductiekookplaat, afzuigkap, graniet werkblad, spoelbak, bijkeuken
- Ligging woning aan rustige weg, vlakbij het centrum, in woonwijk, beschutte ligging
- Tuin rondom 100m2
- Dakterras: 6m2
- Bergruimte Berging vrijstaand (30m2) , Kelder (9m2)
- Soort garage Geen garage
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Uitstekend
- Buiten Goed
- Renovatiejaar 2025
- DIDAM M 983
- Oppervlakte 309m2
- Eigendomssituatie Volle eigendom
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of de Beuk 79 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van de Beuk 79 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Montferland
De WOZ-waarde van de Beuk 79 is 437.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 28.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de de Beuk en 33.5% lager dan de realistische woningwaarde van de Beuk 79.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 414.312
- Woningwaarde jaartrend +4.41%
- Gezinnen met kinderen 36%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van de Beuk 79 in Didam ligt tussen de 608.000 en 706.000 euro. Deze waarde is 54.8% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de de Beuk. Met een vraagprijs van € 519.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op de Beuk 79? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.