Huispedia
149 m2 wonen
5 kamers
A

Blois van Treslongstraat 81

149 m²
5 kamers
A
2581 VX Den Haag
Vraagprijs
€ 975.000
€ 6.544/m²
Vraagprijs per m²
€ 814K – 910K
Huispedia Woningwaarde
38 m²
Buitenruimte

Wat moet je bieden?

Drie manieren om te bieden op dit huis, met de winkans per bod.

Huispedia Plus
Gebaseerd op 7.964 vergelijkbare verkopen in de buurt

Over deze woning

Is dit een goed moment om dit huis te kopen?

28 dagen te koop
63% van de woningen hier is boven de vraagprijs verkocht
Prijs per m² past bij vergelijkbare woningen
Risicoanalyse Documentencheck
Volledig gerenoveerde dubbele bovenwoning met vier slaapkamers, royale dakopbouw en fantastisch dakterras van ca. 38 m²
Aan de Blois van Treslongstraat, midden in het geliefde Geuzenkwartier, ligt deze bijzonder ruime en in 2023 volledig gerenoveerde dubbele bovenwoning van ca. 149 m². De woning is zowel bouwkundig als esthetisch grondig aangepakt en onderscheidt zich door de combinatie van veel leefruimte, een hoog afwerkingsniveau, vier slaapkamers en een nieuw gerealiseerde dakopbouw met een groot privé dakterras.
Bij de renovatie is veel aandacht besteed aan materiaalgebruik, comfort en isolatie. De woning beschikt onder meer over vloerverwarming, luxe sanitair, een maatwerk uitstraling en energielabel A.
Indeling
Via het karakteristieke Haagse portiek bereik je de eigen entree van de woning. Vanuit de entree leidt de trap naar de eerste woonlaag.
Op deze verdieping bevindt zich de ruime open woonkeuken. De keuken is uitgevoerd in een rustige matte aardetint met een gepolijst composiet werkblad en voorzien van AEG-inbouwapparatuur en een Quooker. Er is ruim voldoende plaats voor een grote eettafel, waardoor dit een fijne centrale plek in de woning is om te koken en samen te eten.
Op deze verdieping bevinden zich daarnaast vier goed bemeten slaapkamers. Hierdoor is de woning niet alleen geschikt voor een groot gezin, maar is er ook alle ruimte voor een werkkamer, logeerkamer of bijvoorbeeld een ruime kleedkamer.
Eén van de slaapkamers beschikt over een eigen badkamer en-suite met wastafelmeubel en inloopdouche en heeft toegang tot een balkon. Ook een slaapkamer aan de achterzijde heeft een eigen balkon.
De royale hoofdbadkamer is uitgevoerd met een vrijstaand industrieel vormgegeven ligbad, een ruime inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. De plafondhoge Saint Denis Verde marmeren tegels, het chromen sanitair van Gessi en de solid-surface wastafels geven de badkamer een uitgesproken maar tijdloze uitstraling.
Er zijn aparte ruimtes voor de wasmachine en droger en voor de technische installaties. De gehele woning is voorzien van vloerverwarming, waarbij de temperatuur per ruimte afzonderlijk kan worden geregeld.
Een fraaie open trap vormt de verbinding met de bovenste verdieping en zorgt tegelijk voor een mooie ruimtelijke relatie tussen beide woonlagen.
Dakopbouw en dakterras
Op de bovenste verdieping bevindt zich de in 2023 gerealiseerde dakopbouw met een zeer ruime woonkamer van circa 50 m². Door de afmetingen en de open indeling is hier eenvoudig ruimte te creëren voor meerdere zit- en leefgedeelten.
Aansluitend bevindt zich een praktische tweede pantry/bijkeuken, voorzien van een werkblad, spoelbak, wijnkoeler en koelkast.
Vanuit de woonkamer geeft een grote schuifpui toegang tot het privé dakterras van circa 38 m². Het terras biedt volop plaats voor zowel een grote eettafel als een comfortabele loungehoek. Door de vrije ligging is er veel privacy en een weids uitzicht over de omgeving, het groen en in de richting van de duinen. Op mooie dagen vormt het terras een vanzelfsprekend verlengstuk van de woonkamer.
Ook in de verdere afwerking is veel aandacht besteed aan detail. Zo ligt er door de woning een donker gerookte eiken visgraatvloer, zijn er massieve deuren met luxe deurbeslag toegepast en is voor de wandafwerking gebruikgemaakt van subtiele kleuren. Het resultaat is een rustig en eigentijds interieur dat luxe aanvoelt zonder kil te worden.
Ligging
De Blois van Treslongstraat ligt in het populaire Geuzenkwartier, op een uitstekende plek tussen het centrum van Den Haag en de kust.
De Frederik Hendriklaan, beter bekend als ‘De Fred’, ligt op korte afstand en biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, speciaalzaken, supermarkten, delicatessenwinkels, cafés en restaurants. Ook het Statenkwartier en de Reinkenstraat in Duinoord zijn gemakkelijk bereikbaar.
Voor strand en natuur hoef je evenmin ver. De Scheveningse haven, het strand en de duinen zijn eenvoudig per fiets en deels zelfs te voet bereikbaar. Daarmee combineert deze locatie het gemak van wonen in de stad met de nabijheid van zee en groen.
Ook voor gezinnen is de ligging aantrekkelijk. Verschillende scholen liggen in de directe omgeving, waaronder de European School The Hague en het Heldring College.
Via de nabijgelegen openbaarvervoersverbindingen is bovendien zowel het centrum als de rest van Den Haag goed bereikbaar.
Een bijzondere dubbele bovenwoning voor wie op zoek is naar veel ruimte, vier slaapkamers, een hoogwaardige afwerking én een groot dakterras op een van de fijnste plekken van Den Haag.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte ca. 149 m² conform NEN 2580;
- Volledig gerenoveerd en voorzien van nieuwe dakopbouw in 2023;
- Privé dakterras van ca. 38 m²;
- Twee balkons;
- Vier slaapkamers;
- Twee badkamers;
- Royale woonkeuken;
- Woonkamer in de dakopbouw van circa 50 m²;
- Gehele woning voorzien van vloerverwarming, per ruimte regelbaar;
- Energielabel A;
- Volledig geïsoleerd;
- Actieve VvE, bijdrage € 161,- per maand;
- Bouwjaar 1913;
- Oplevering in overleg;
- Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing;
- Ouderdomsclausule van toepassing.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 975.000 k.k.
Vraagprijs per m²
€ 6.544
Aangeboden sinds
4 weken
Status
Te koop
Aanvaarding
in overleg
Hoeveel moet ik bieden?
Bekijk nu

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning, Dubbel bovenhuis
Bouwjaar
1913
Monument
Soort dak
Platdak
Hoeveel moet ik bieden?
Bekijk nu

Energie

Energielabel
A
Geschatte energiekosten
ca. € 145 per maand

Oppervlakten & inhoud

Woonoppervlakte
149 m2
Inhoud
520 m3

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
douche, toilet, ligbad
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Gelegen op
2e verdieping

Buitenruimte

Balkon / terras
38 m2

Vereniging van Eigenaren

Maandelijkse bijdrage
€ 161 per maand

Stond dit huis eerder te koop?

Eerdere vraagprijzen van dit huis, en wanneer het van de markt ging.

Huispedia Plus
  1. 09-10-2026 · Door makelaar
    Te koop
    € 975.000
  2. Uit de verkoop
  3. 08-06-2024 · Door makelaar
    Prijs verlaagd

Huispedia Plus

Bied op dit huis zonder teveel te betalen

  • Biedadvies met winkans
  • Je Coach, van bezichtiging tot bod
  • Verkoopprijzen van vergelijkbare woningen

Wat is dit huis waard?

In de buurt stegen de huizenprijzen het afgelopen jaar met 3,3%.

€ 814.000 – 910.000
Huispedia Woningwaarde
€ 5.772/m²
Woningwaarde per m²
Deze woning
Gemiddeld in Nederland
Sinds 9 september 2026 berekenen we de woningwaarde op een nieuwe, nauwkeurigere manier. Lees hoe we de woningwaarde berekenen

Recent verkocht in de buurt

  • Sonoystraat 30 Verkocht aug 2026 · vraagprijs € 725.000
    Winnend bod
  • Van Lumeyst. 66 Verkocht aug 2026 · vraagprijs € 825.000
    Winnend bod
  • Blois van T. 37 Verkocht aug 2026 · vraagprijs € 1.050.000
    Winnend bod
  • Bied op objectieve data Met je kans op het huis bij elk bedrag.
  • Vergelijk soortgelijke woningen Inclusief over- en onderbieden.
  • Je eigen Coach Als enige echt aan jouw kant, van zoeken tot bod.

Maandlasten

Een schatting van al je vaste lasten. Pas de bedragen aan op je eigen situatie.

€ –
per maand
Hypotheek Belastingen Verzekering Gas/Water/Licht Internet VvE
€
€
23750
€
Hypotheeksom € 975000
Rentepercentage 4.51%
Doorlooptijd 30 jaar
Hypotheeklasten € 0 /mnd
Benieuwd hoeveel je maximaal kunt lenen?

Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.

Huishouden

OZB · eigenaar € 449,-
Rioolheffing · eigenaar € 195,-
Afvalheffing · bewoners € 507,-
Watersysteemheffing gebouwd · eigenaar € 228,-
Watersysteemheffing ingezetenen · bewoners € 138,-
Zuiveringsheffing · bewoners € 346,-
Totaal per jaar € 1.864,-
Geschatte belasting € 155 /mnd

Tarieven 2026. OZB en watersysteemheffing over de WOZ-waarde van € 890.000 (peildatum 1-1-2025).

WOZ Blois van Treslongstraat 81

De WOZ-waarde van Blois van Treslongstraat 81 is 890.000 euro met peildatum 01-01-2025. en 3.4% hoger dan de realistische woningwaarde van Blois van Treslongstraat 81.

€ 12,- /mnd
€ 4,- /mnd
€ 5,- /mnd
Geschatte kosten € 21 /mnd
Gas ( m³/jr) € ,- /mnd
Water ( m³/jr) € ,- /mnd
Elektriciteit ( kWh/jr) € ,- /mnd
Geschatte kosten €  /mnd
Internet & TV € 45,- /mnd
Geschatte kosten € 45,- /mnd
VvE-bijdrage € 161,- /mnd
Kosten € 161 /mnd

Een beeld van Geuzen- en Statenkwartier: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.

Is dit een goede buurt om een huis te kopen?

Er komen hier zo'n 2 woningen per week te koop. Ontdek hoe het is om hier een huis te bezitten.

Wat bewoners van wijk Geuzen- en Statenkwartier ervan vinden

Beoordeeld door 7 bewoners die in deze wijk een huis hebben

4.9
Bewoners waarderen
Groen in de buurt
Winkels en voorzieningen dichtbij
Vriendelijke buren
Minder fijn
Slecht openbaar vervoer
Weinig winkels of voorzieningen

Verkoopprijs per m2

De vraagprijs van deze woning ligt in lijn met die van vergelijkbare woningen in deze buurt.

Andere woningen
Bereikbaarheid in detail
  • Bushalte 0.19 km · 3 min. lopen
  • Snelweg afrit 5.67 km · 9 min. rijden
  • Supermarkt 0.29 km · 4 min. lopen
  • Basisonderwijs 0.37 km · 5 min. lopen
  • Den Haag Moerwijk 5.84 km · Treinstation
  • Den Haag Centraal 6.17 km · Treinstation
  • Den Haag HS 6.19 km · Treinstation

Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.

Demografie
Huishoudsamenstelling
Gezinnen met kinderen
29%
Eenpersoonshuishoudens
45%
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen
26%
Gemiddelde huishoudgrootte
2
Leeftijdsverdeling
0–14 jaar
15%
15–24 jaar
10%
25–44 jaar
27%
45–64 jaar
27%
65 jaar en ouder
21%

Leefomgeving

Een redelijk rustige plek met wat groen in de buurt. De lucht is schoon.

Past deze omgeving bij jou?

Dat hangt af van wat jij belangrijk vindt.

Fijn als je
  • een park om de hoek wilt Park of plantsoen op 210 meter.
Minder fijn als je
  • een stille straat zoekt Overdag hoor je verkeer, zoals in een gewone woonstraat.

Rust

Soms geluid

Je hoort af en toe iets, maar niet meer dan in de meeste woonbuurten.

  • Gewoon verkeer overdag Zoals in een gewone woonstraat.
  • Soms verkeer 's nachts Af en toe hoorbaar.

Lucht

Schoon

Weinig uitlaatgassen en fijnstof in de lucht.

  • Weinig uitlaatgassen Minder dan in de meeste buurten.
  • Weinig fijnstof Minder dan in de meeste buurten.

Groen en klimaat

Wat groen

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 210 meter.

  • Iets warmer in de zomer De bebouwing houdt wat warmte vast.
  • Beetje verkoeling Er is wat groen, maar het geeft weinig verkoeling.

Gebaseerd op meetmodellen. Wat je ter plekke merkt, kan afwijken.



Gijs Peters
Gijs Head of Data bij Huispedia

De realistische vraagprijs van Blois van Treslongstraat 81 in Den Haag ligt tussen de 814.000 en 910.000 euro. Met een vraagprijs van € 975.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Blois van Treslongstraat 81? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.


Veelgestelde vragen

Wat is Blois van Treslongstraat 81 waard?

Volgens de Huispedia Woningwaarde is de woning tussen € 814.000 en € 910.000 waard. Dat is een eerste schatting op basis van verkopen in de buurt, geen taxatie. De vraagprijs van € 975.000 is hoger.

Is de vraagprijs per m² hoog voor deze buurt?

Nee, ongeveer zoals gewoonlijk. De vraagprijs is € 6.544 per m². Vergelijkbare woningen in de buurt kosten meestal rond € 5.860 per m².

Gaan woningen hier vaak boven de vraagprijs weg?

Ja, vaak. 63% van de 9.647 vergelijkbare woningen die de afgelopen 4 jaar binnen 20 km zijn verkocht, ging boven de vraagprijs.

Hoe lang staat Blois van Treslongstraat 81 al te koop?

4 weken, sinds 9 oktober 2026.

Hoe groot is de woning en hoe is die ingedeeld?

De woning is 149 m² groot. Er zijn 5 kamers. Er zijn 2 badkamers. De woning heeft 2 verdiepingen.

Welk energielabel heeft de woning?

De woning heeft energielabel A. Labels lopen van A (zuinig) tot G (onzuinig). Geschatte energiekosten: ca. € 145 per maand.

Wat is er in de buurt?

Bushalte op 190 meter, 3 minuten lopen. Supermarkt op 290 meter, 4 minuten lopen. Basisschool op 370 meter, 5 minuten lopen. Oprit snelweg op 5,7 km, 9 minuten rijden. Treinstation Den Haag Moerwijk op 5,8 km, 9 minuten rijden. Treinstation Den Haag Centraal op 6,2 km, 10 minuten rijden. Treinstation Den Haag HS op 6,2 km, 10 minuten rijden.

Hoe is het om in Geuzenkwartier te wonen?

Bewoners geven de wijk Geuzen- en Statenkwartier een 4,9 van de 5. Dat zijn nog maar 7 beoordelingen. Goed vinden ze: groen in de buurt, winkels en voorzieningen dichtbij, vriendelijke buren. Minder goed vinden ze: slecht openbaar vervoer, weinig winkels of voorzieningen. Er wonen ongeveer 4.485 mensen. In 45% van de huishoudens woont één persoon. 29% van de huishoudens is een gezin met kinderen.