Bernhardlaan 186-A 1791 XJ Den Burg
Over deze woning
-
Vraagprijs verlaagd136 dagen op de markt, prijs recent verlaagd
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 3.228) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 2.866/m²)
De bovenwoning is bereikbaar middels een eikenhouten design trap met glas/rvs reling maar ook via de lift. Naast de entree is een inpandige fietsenberging. Ook in deze hal hangt een bedieningspaneel voor het alarmsysteem.
Een riante slaapkamer op de verdieping beschikt over een op maat gemaakte kastenwand met verdiepte kasten en laden en binnenzijde in kleur. Deze ruimte is voorzien van een eigen luxe badkamer uitgerust met wastafelmeubel met composiet blad, zwevend toilet en een aparte doucheruimte.
De bijkeuken is uitgerust met een op maat gemaakte kastenwand en beschikt over een aparte stoppenkast voor de bovenverdieping. Alle kasten in de gehele woning zijn uitgevoerd in hetzelfde design. Hier bevindt zich tevens de opstelplaats met verhoogde laden voor de wasmachine en de droger.
De meer dan luxe uitgevoerde keuken van de bovenwoning is voorzien van alle gemakken. Zoals 2 spoelbakken, 2 x een koelvriescombinatie (met ijsblokjesmaker en 0 graden laden) een inductiekookplaat 90 cm met flexzones, 3 plafond afzuigunits, 2 vaatwassers, een Quooker kraan, een inbouw combi-oven met magnetron en een inbouw combi–stoomoven.Tevens beschikt deze ruimte over een akoestisch systeemplafond 120x120 cm met verdekte montage, ledspots en inbouwboxen.
De imposante woonkamer wordt verdeeld door een scheidingswand met een Dru design doorkijkhaard tussen het zitgedeelte en een relax/fitnessruimte.
Het dakterras met ligging op het zuiden biedt veel privacy, is voor een deel beschut met een stijlvolle glazen overkapping en voorzien van diverse beplanting. De Aluxe Ultraline stijlvolle aluminium overkapping is voorzien van dimbare inbouwspots. De alu vouwdeuren van de living kunnen volledig worden opengezet, hierdoor wordt het dakterras één met de woonkamer. Rondom een halfhoog muurtje met sfeervolle inbouwspots.
De tweede slaapkamer is voorzien van een luxe uitgevoerde badkamer met dubbele inloopdouche, luxe badmeubel met composiet blad en zwevend douche toilet.
Optioneel: Sauna en jacuzzi ter overname.
Zeer ruime inloopkast met diepe laden, leg- en hanggedeelte. Verlichting in plafond is voorzien van bewegingssensor. Zowel de trapopgang als de gang op de verdieping zijn voorzien van inbouwspots in de muur met bewegingssensor. In de gang is een ruim gastentoilet met zwevend toilet en badmeubel met composiet blad en spoelbak.
In de technische ruimte zijn 2 Itho Demand Flow afzuigunits geplaatst voor een gezond, comfortabel en energiezuinig binnenklimaat. De slimme, vraag gestuurde ventilatiesystemen zorgen aan de hand van CO2-metingen in de ruimtes en de relatieve luchtvochtigheid in de badkamer, automatisch waar en hoeveel er geventileerd moet worden voor een optimaal binnenklimaat.
Tevens op de verdieping aanwezig een grote werkkamer/hobbyruimte met rondom kastenwanden, eventueel in te richten als extra slaap- of woonkamer. Deze kamer heeft een grote glazen pui met loopdeur en toegang tot een groot dakterras boven de opslagruimte.
Indeling
SHOWROOM
De winkel-/showroomruimte is multifunctioneel, flexibel indeelbaar en eenvoudig aan te passen aan uw wensen.
Dankzij de doorlopende tegelvloeren en plafonds zijn de huidige tussenwanden gemakkelijk te verwijderen of te verplaatsen, wat het pand geschikt maakt voor uiteenlopende indelingen en gebruiksdoeleinden. Toegang showroom is via elektrische schuifdeuren. De groepenkast, het Watergenius wateroptimalisatiesysteem, de elektrameter, de watermeter en de omvormer zonnepanelen bevinden zich in de kastenwand aan de voorzijde van de showroom.
Luxe uitstraling door antraciet keramische vloertegels 80x80 cm door het gehele pand en grote akoestische plafond platen 120x120 cm met inbouw led spots en speakers Sonos systeem.
De winkelinrichting, inbouwkasten en toonbank in lichte houtkleur zijn ter overname.
BERDRIJFSRUIMTE OVERZICHT
Het bedrijfsdeel is professioneel ingedeeld en voorzien van een indrukwekkend ruime showroom, meerdere functionele ruimtes en een ruime opslagloods:
Showroom (met veel daglicht dankzij de glazen voorgevel)
Toiletruimtes
Archiefruimte
Personeelsruimte
Kantoorruimtes
Besprekingsruimte met zicht op de showroom
Opslagloods van 219 m² (aan de achterzijde, voorzien van twee overheaddeuren en extra parkeerruimte via de Maricoweg.)
Aan de achterzijde is tevens een aparte hal met vide aanwezig, die dienst doet als privé-entree naar de woning op de verdieping.
De riante demokeuken voorzien van kook- /spoeleiland en verlaagde koof met afzuigunits is eventueel ter overname.
De lichte kantoorruimtes zijn afgescheiden door glazen design wanden met 2 loopdeuren en een glazen schuifwand tussen de kantoren.
Door de lage temperatuur vloerverwarming en koeling van de warmtepomp is het pand het gehele jaar op een comfortabele temperatuur. (Naregeling thermostaat diverse zones)
Inventaris is ter overname.
De toiletgroep op de begane grond is voorzien van 2 aparte afsluitbare toiletruimtes, een mooi zwevend badmeubel en inbouw led spots met bewegingssensor. Aan het einde van de gang bereikt u de riante loods.
Via de toegangsdeur van de personeelskeuken komt u buiten aan de achterzijde van het pand. Bij deze deur hangt een bedieningspaneel KNX van het alarmsysteem.
OPSLAGLOODS
Dit bedrijfsgedeelte is praktisch ingedeeld met 3 magazijn/ bergingen en voorzien van een ruime opslagruimte. Deze meet 219 m² en is aan de achterzijde, voorzien van twee overheaddeuren en buitenterrein met extra parkeerruimte via de Maricoweg.
Gevlinderde betonvloer met vloerverwarming, led armaturen waarvan een deel op bewegingssensor. Hier bevindt zich tevens de technische ruimte met de Vaillant aardwarmte installatie, de cv-ketel, de zonneboiler en een aparte groepenkast.
Stellingen zijn ter overname.
Tuin
PARKEREN EN BUITENRUIMTE ACHTERZIJDE
Aan de achterzijde is een ruim buitenterrein met toegang middels 2 overheaddeuren voor het laden en lossen van vrachtwagens. Er zijn op dit achter terrein 3 extra parkeerplaatsen aanwezig. Via de poort zijn de personeelsingang en de privé ingang bereikbaar. Door de steeg kun je om het pand heen naar de Bernhardlaan. Aan de achterzijde bevindt zich een aparte hal met impostante vide die dienst doet als privé-entree naar de woning op de verdieping.
Kenmerken
- Vraagprijs € 1.895.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.228
- Aangeboden sinds 4 maanden
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort appartement Bovenwoning
- Bouwjaar 2011
- Soort dak Platdak
-
- Energielabel A++
- Woonoppervlakte 587 m2
- Inhoud 1707 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 1e verdieping
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Bernhardlaan 186-A eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Zo bewoog de markt rond deze woning. De lijn begint bij de woningwaarde van nu en volgt de prijzen in de buurt terug in de tijd.We kunnen er naast zitten. Dit is een unieke woning die lastig op afstand op waarde is te schatten. Onze waardebepaling kan daarom afwijken.
+5% marktontwikkeling sinds 2025
Gebaseerd op 1 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Texel
De WOZ-waarde van Bernhardlaan 186-A is nog niet bekend.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Het Oude Land en duingebied: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.22 km · 3 min. lopen
-
Supermarkt 0.42 km · 6 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.75 km · 9 min. lopen
-
Den Helder 12.08 km · Treinstation
-
Den Helder Zuid 14.56 km · Treinstation
-
Anna Paulowna 21.45 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 620.062
- Waardetrend afgelopen jaar +3.04%
- Gezinnen met kinderen 25%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van Bernhardlaan 186-A in Den Burg ligt tussen de 1.658.000 en 1.900.000 euro. Deze waarde is 270.9% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Bernhardlaan. Met een vraagprijs van € 1.895.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Bernhardlaan 186-A? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd