Orchismient 8 1796 AX De Koog
Over deze woning
-
Meerdere keren op de markt gezet200 dagen geleden opnieuw te koop gezet, met een lagere vraagprijs en met een andere makelaar
-
Valt in het hogere prijssegment in deze buurtVraagprijs per m² (€ 5.981) ligt 23% boven vergelijkbare verkopen (€ 4.872/m²)
Gelegen aan de Orchismient in De Koog ligt deze karakteristieke en grote vrijstaande woning. Orchismient 8 is een Vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 158 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 540 m2. De woning is gebouwd in 1982 en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 3.7% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 13.9% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel B is beter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Orchismient 8 is gelegen in de fijne buurt Wijk 00 Het Oude Land en duingebied. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van De Koog, loopafstand van een supermarkt.
Kenmerken
- Vraagprijs € 945.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 5.981
- Aangeboden sinds 6 maanden
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woning Woonhuis
- Bouwjaar 1982
-
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 158 m2
- Perceeloppervlakte 540 m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Orchismient 8 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Orchismient 8 zich door de tijd ontwikkeld?+13% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Texel
De WOZ-waarde van Orchismient 8 is 920.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 32.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Orchismient en 18.3% hoger dan de realistische woningwaarde van Orchismient 8. Er is dus een kans om de WOZ-waarde te verlagen via een WOZ bezwaar.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 609.912
- Woningwaarde jaartrend +5.42%
- Gezinnen met kinderen 25%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Orchismient 8 in De Koog ligt tussen de 701.000 en 855.000 euro. Deze waarde is 12.8% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Orchismient. Met een vraagprijs van € 945.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Orchismient 8? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.