Kesterenlaan 157 4822 WG Breda
Over deze woning
-
Sinds vandaag op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 4.514) ligt 14% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 5.263/m²)
-
Gewilde buurt69% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Nieuwsgierig geworden? Plan dan snel een bezichtiging en ontdek zelf wat deze leuke maisonnette jou te bieden heeft!
Begane grond – eigen berging en entree
Via de entree bereik je de eigen berging op de begane grond, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van extra spullen. Vervolgens ga je naar de woning middels de trapopgang.
1e Verdieping – lichte woonkamer en open leefruimte
Je komt binnen in de hal, die toegang geeft tot een praktische bergkast (met de meterkast en de stadsverwarmingsunit) en tot de woonkamer.
De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is heerlijk licht dankzij de raampartijen. Daarnaast is er een praktische vaste kast aanwezig voor extra bergruimte. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek waar je heerlijk kunt ontspannen.
Aan de achterzijde ligt de eetkamer, die in open verbinding staat met de keuken. Hierdoor ontstaat een fijne leefruimte waar je gezellig samen kunt eten of gasten ontvangt.
De keuken is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling en beschikt over diverse boven- en onderkasten, een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en voldoende werkruimte om lekker te koken.
Via het tussenportaal bereik je de trap naar de 1e verdieping en het toilet (geheel gestuct en voorzien van een wandcloset).
2e Verdieping – 2 slaapkamers en 2 ruime balkons
De overloop geeft toegang tot 2 slaapkamers en de badkamer.
De hoofdslaapkamer is voorzien van airconditioning, waardoor je ook tijdens warme zomerdagen geniet van een aangename temperatuur. Dankzij de openslaande deuren stap je zo het balkon op.
Ook de 2e slaapkamer is netjes afgewerkt en beschikt over een vaste kast met daarin de aansluitingen voor de wasmachine en droger en biedt toegang tot het 2e balkon middels een loopdeur. Deze kamer is daarnaast uitstekend geschikt als werk-, hobby- of logeerkamer
De badkamer is volledig betegeld en ingericht met een ligbad en een wastafel met wastafelmeubel.
Het balkon aan de achterzijde vormt een fijne plek om buiten te zitten. Of je nu rustig wilt genieten van een kop koffie in de ochtend of juist aan het einde van de dag nog even buiten wilt ontspannen, hier is voldoende ruimte voor een gezellige zitplek.
Algemeen
- Instapklaar 2-kamer maisonnette.
- Het gehele appartement is voorzien dubbele beglazing met houten en kunststof kozijnen.
- Het appartement is grotendeels voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken.
- In de hoofdslaapkamer is airconditioning geplaatst.
- 2 Balkons op de 2e verdieping.
- Er is mechanische ventilatie aanwezig.
- De vloeren zijn voorzien van een laminaatvloer afwerking.
- Stadsverwarming (huurcontract tot 28 september 2027, circa € 94,44 per kwartaal)
- VvE-bijdrage € 90,- per maand
- Er is voldoende gratis parkeergelegenheid in de nabije omgeving.
- De uitvalswegen van en naar Breda bevinden zich in de directe omgeving.
Wonen in Breda
In een stad als Breda mag u er vanuit gaan dat voorzieningen als scholen, kinderdagverblijven, alles voor de dagelijkse boodschappen en sportfaciliteiten binnen handbereik zijn. In welke karaktervolle wijk u ook besluit te wonen. Wonen in Breda staat voor genieten van het bourgondische leven. De sfeervolle historische binnenstad is rijk aan knusse straatjes met gezellige cafés, lunchrooms en goede restaurants. En met het zeer gevarieerde en aantrekkelijke winkelaanbod hoeft u voor een dagje shoppen de stad niet uit. Cultuurliefhebbers komen in Breda helemaal aan hun trekken. De stad heeft interessante musea, zoals het Stedelijk Museum Breda, het historische Begijnhof en leuke festivals. Neem het BredaPhoto-festival, het grootste fotofestival in de Benelux, of het beroemde Jazz Festival. De binnenstad van Breda bruist, maar de stad heeft in de nabije omgeving ook volop groene oases van rust. Bijvoorbeeld het Mastbos. Eén van de oudste cultuurbossen van Nederland (in 1515 aangeplant). Een bos dat zijn naam dankt aan de vele grove dennen/mastbomen. Of ga fietsen of wandelen in het Liesbos, de Ulvenhoutse bossen of de Teteringse Heide. Breda heeft een centrale ligging en liggend aan de A16, A27 en A58 is de stad goed bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer. Breda telt namelijk twee treinstations en een uitgebreid busnetwerk.
Verkoopvoorwaarden
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 40 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Eigenaar geen bewoner geweest
De verkoper is de afgelopen 2 jaar geen bewoner geweest en kan daarom de kopende partij niet informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan de woning, waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest, indien hij deze woning wel zelf feitelijk had gebruikt en zal met deze reden dus ook opgenomen worden in de koopakte.
Meetinstructie branchebrede
De Meetinstructie is conform een branchebrede meetinstructie vastgesteld. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, Vastgoed Nederland, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat je de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als je de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij je de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden je rond in de bestaande situatie, maar misschien heb je andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat je met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die je past. Met beperkte middelen kun je veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als je nog vragen hebt, neem dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn je graag van dienst!
Kenmerken
- Vraagprijs € 325.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.514
- Aangeboden sinds 7 uur
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort appartement Maisonnette
- Bouwjaar 1986
- Soort dak Platdak
-
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 72 m2
- Inhoud 231 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Balkon
- Maandelijkse bijdrage € 90 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Kesterenlaan 157 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Kesterenlaan 157 zich door de tijd ontwikkeld?+2% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Breda
De WOZ-waarde van Kesterenlaan 157 is 288.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 38.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Kesterenlaan en 30.5% lager dan de realistische woningwaarde van Kesterenlaan 157.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Breda noord-west: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.07 km · 1 min. lopen
-
Snelweg afrit 0.83 km · 10 min. lopen
-
Supermarkt 0.27 km · 4 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.63 km · 8 min. lopen
-
Breda-Prinsenbeek 0.68 km · Treinstation
-
Breda 6.48 km · Treinstation
-
Etten-Leur 10.52 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 522.161
- Waardetrend afgelopen jaar +2.45%
- Gezinnen met kinderen 37%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Kesterenlaan 157 in Breda ligt tussen de 384.000 en 446.000 euro. Deze waarde is 47.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Kesterenlaan. Met een vraagprijs van € 325.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Kesterenlaan 157? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd