Nassausingel 19-A 4811 DG Breda
Over deze woning
-
18 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 4.845) ligt 11% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 5.435/m²)
-
Gewilde buurt58% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Via je eigen entree op de begane grond stap je binnen in deze karaktervolle dubbele bovenwoning, verdeeld over maar liefst vier lagen (inclusief de kelder en entree). Dat geeft niet alleen een verrassend ruimtelijk gevoel, maar zorgt ook voor een woonbeleving die je niet vaak tegenkomt. De hoge plafonds versterken dat gevoel van ruimte en laten het daglicht rijkelijk binnenstromen.
De ruime woonkamer vormt een heerlijke plek om thuis te komen. De sfeervolle doorkijk haard zorgt voor warmte en gezelligheid tijdens de koudere maanden, terwijl het uitzicht op de singel je iedere dag opnieuw laat genieten van deze unieke locatie. Aan de voorzijde bevindt zich bovendien een balkon waar je met een kop koffie kunt uitkijken over één van de mooiste stukjes Breda.
Op de bovenste woonlaag vind je drie slaapkamers, een badkamer, een praktische kast voor de wasmachine en droger én een walk-in-closet bij één van de slaapkamers. Ideaal voor wie houdt van comfort en een slimme indeling.
Het absolute hoogtepunt bevindt zich aan de achterzijde bij de woonkamer en keuken. Hier wacht een royaal dakterras van circa 7 bij 4 meter, gelegen op het gewilde westen. Vanaf ongeveer half één in de middag geniet je hier van volop zon. Voor stadse begrippen voelt deze buitenruimte opvallend vrij aan. Een heerlijke plek om te ontspannen, te borrelen met vrienden of tot laat van de avond van de zon te genieten.
Daarnaast beschikt de woning over een kelder, extra bergruimte bij de entree, een inpandige berging op de tweede woonlaag, en solide betonnen verdiepingsvloeren, iets wat voor een woning uit deze bouwperiode bijzonder vooruitstrevend was. Met energielabel B woon je bovendien comfortabel en energiezuiniger dan je wellicht zou verwachten bij een woning van deze leeftijd.
Zoek je een woning met karakter, ruimte, sfeer én een toplocatie binnen de singels van Breda? Dan zou Nassausingel 19A zomaar eens jouw nieuwe thuis kunnen zijn.
Wil jij de zon- en schaduwstand zien van deze woning? Ga dan snel naar de website van Van der Sande Makelaars voor nog meer gave belevingen bij deze woning!
BIJZONDERHEDEN
- Het is een stille VvE en alleen de opstalverzekering wordt gedeeld. Als er iets speelt pakken ze het op waar nodig. Maar de 2 appartementen pakken eigenlijk gewoon het eigen onderhoud op;
- Het appartement is grotendeels voorzien van houten (eerste woonlaag) & laminaat (tweede woonlaag) vloeren, stucwerk wand- en plafondafwerking;
- Het appartement is grotendeels voorzien houten kozijnen met dubbele beglazing. In de voordeur zitten 4 kleine raampjes met enkele beglazing;
- De meterkast heeft 7 groepen, 3 aardlekschakelaars, een digitale dag- en nachtstroom tariefmeter;
- Het hoofd dak is van 2010 en het dak van dakterras van 2024 (evenals het houtwerk);
- Glasvezel aansluiting ligt tot aan de voordeur;
- De keuken en de badkamer zijn van 2010;
- In de kelder zit een waterontharder (blijft achter);
- In de huiskamer (2026) en master bedroom zit airconditioning;
- De bloempotten op het dakterras blijven achter;
- De jaloezieën blijven achter;
- De kelder is bij de huidige eigenaren vrijwel altijd droog geweest;
- Het is betaald parkeren in de omgeving. Een bewoner kan een vergunning aanvragen via de gemeente. Momenteel is de (eerste) basisvergunning gratis en de (tweede) jaarvergunning circa 8 euro per maand. Bezoek kan via bezoekerspas parkeren (dan betaal je momenteel circa 0,25 cent per uur, met een maximum van 10 3uro per maand, gaat via aanmelden kenteken via de park app);
- Er zit een bestaande lekkage vanuit de badkamer naar de keuken, deze wordt momenteel door verkoper verholpen (eventueel worden de tegels rondom het bad daardoor wit);
- De buitenzijde wordt ergens juli / augustus geschilderd, mocht iemand tijdig beslissen kan iemand de kleur nog beslissen;
- De verdiepingsvloeren zijn van beton (een van de eerste woningen, samen met de buren, in Breda die dat hadden en als model woning dienden);
- Er zijn 3 volledige muren van beneden tot boven voorzien van voorzetwanden met isolatie en ook de verdiepingsvloeren. Alleen de muur met nummer 20 niet;
- Warm water en verwarming gaan via de Cv-ketel: Remeha Calenta 28c, eigendom, 2010;
- Dit appartement heeft energielabel B;
- Voor een indicatie van het energieverbruik verwijzen wij naar de vragenlijst;
Aan bovengenoemde opgaven kunnen geen rechten worden ontleend, aangezien de vermelde kosten variabel zijn en/of periodiek gewijzigd kunnen worden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 640.000 - 744.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Soort appartement Bovenwoning, Dubbel bovenhuis
- Bouwjaar 1906
- Soort dak Platdak
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 129 m2
- Inhoud 501 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Gelegen op 1e verdieping
- Balkon
- Dakterras
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Nassausingel 19-A eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Nassausingel 19-A zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Breda
De WOZ-waarde van Nassausingel 19-A is 500.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 20.5% lager dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Nassausingel en 27.8% lager dan de realistische woningwaarde van Nassausingel 19-A.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Breda centrum: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.18 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.81 km · 13 min. fietsen
-
Supermarkt 0.92 km · 12 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.3 km · 4 min. lopen
-
Breda 1.07 km · Treinstation
-
Breda-Prinsenbeek 7.65 km · Treinstation
-
Gilze-Rijen 15.06 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 591.085
- Waardetrend afgelopen jaar +3.34%
- Gezinnen met kinderen 9%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Nassausingel 19-A in Breda ligt tussen de 640.000 en 744.000 euro. Deze waarde is 18.6% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Nassausingel. Met een vraagprijs van € 625.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Nassausingel 19-A? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.