Brigidastraat 45-A 4854 CS Bavel
Over deze woning
-
Gewilde buurt67% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
De woning heeft op de begane grond en eerste verdieping een betonvloer. Op de tweede verdieping een houten vloer. In de gehele woning hardhouten kozijnen met nagenoeg overal dubbel glas, deels HR++ glas. De laatste jaren is er veel aandacht geweest voor technische onderdelen van het huis te weten nieuwe dakpannen op woning en garage (2023), aanpassing groepenkast naar 3 fase (2024), 8 zonnepanelen (2024), schilderwerk buiten (2025/2026), platte dak keuken en bijkeuken (2021), leidingwerk onder het aanrecht volledig vernieuwd (2026), aanpassing hang-en sluitwerk (2026), gevel voorzijde opnieuw gevoegd (2009), gevelisolatie en dakisolatie (2010).
In de kern van Bavel vind je een grote diversiteit aan winkels, zoals Albert Heijn, de Marskramer en speciaalzaken.
Ook voor kleding, schoenen en meubels heeft Bavel een hoogwaardig aanbod. Het Talentcentrum geeft plaats aan twee bassischolen te weten De Toermalijn en de Spindel. Ook de Kober Kinderopvang is hier te vinden. Aan de rand van Bavel de voetbalvelden van VV Bavel en de tennisbanen van TV Bavel. De Huif is de plaats voor binnensporten zoals zaalvoetbal en badminton. Er is een rijk verenigingsleven met activiteiten voor jong en oud. Een terras bij De Molen of de Italiaan op het Jac. van Gilsplein. Kortom een fantastisch dorp om te wonen.
Indeling:
Onder verdieping: kelder op stahoogte met vloertegels.
Begane grond: entree/hal met garderobe, meterkast (8 groepen, 2 aardlekschakelaars, groep voor de zonnepanelen, glasvezel), trapopgang met toegang tot de kelder, een deur met veel glas geeft toegang tot de woonkamer; betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje; L-vormige woonkamer met groot raam aan de voorzijde en een schuifpui naar de tuin (convectorput voor de schuifpui), in de woonkamer een houtkachel (blijft achter), een deur met veel glas geeft toegang tot de keuken; dichte keuken met groot raam voor daglicht en een deur naar de tuin, een ruime keukenopstelling met een composiet werkblad, close in boiler voor warmwater, dubbele spoelbak, koffie apparaat (werkt helaas niet meer), magnetron, koel- vriescombinatie, oven, inductiekookplaat (2024) en afzuigkap, veel kasten en lades ; bijkeuken met aansluiting voor de wasapparatuur, deur naar de tuin.
Eerste verdieping: overloop met trapopgang naar de tweede verdieping: volledig betegelde badkamer met ligbad voorzien van thermostaatkraan, douchecabine met thermostaatkraan, badmeubel met onderkast/wastafel/spiegel met planchet, toilet, designradiator; slaapkamer aan de voorzijde met kastenwand, afgedopte aansluiting voor een wastafel; slaapkamer achterzijde met wastafel; slaap-/werkkamer aan de achterzijde met wastafel en deur naar het dakterras.
Tweede verdieping: ruime overloop met toegang tot 2 grote bergruimten, plaats van de cv ketel in 1 van de twee bergruimtes, op de overloop een raam voor natuurlijk daglicht; grote zolderkamer met dakkapel, wandlambrisering en kastenwand.
Tuin met garage: zeer verzorgde voortuin met voornamelijk vaste beplanting. Achtertuin in U-vorm waardoor er meerdere heerlijke plekken gemaakt kunnen worden met de keuze voor zon of schaduw. Een prachtige blauwe regen op het hek van het dakterras. Sierbestrating en borders met beplanting maken de tuin gezellig. Via een poort kom je op de openbare weg. Aan de lange zijde ruimte voor houtopslag en gesloten deel voor tuingereedschap. Aan de achterzijde van het perceel een garage met pannendak. De garage heeft aan de tuinzijde een loop deur en aan de kopse kant een elektrisch bedienbare deur. Voor de garage de mogelijkheid om een auto te parkeren. In de garage een radiator, stopcontacten en een smeerput.
Bijzonderheden:
-verwarming en warmwater via een ATAG HR combiketel (2019);
-leistenen vloer in de hal;
-massieve beukenhouten (circa 2cm dik) vloerdelen in het grootse deel van de woning;
-wanden en plafonds voorzien van diverse wijzen van afwerking;
-gesloten vaste trap van de begane grond naar de 1e verdieping;
-open vaste trap van de 1e verdieping naar de 2e verdieping;
-rolluiken bij de slaapkamers op de eerste verdieping;
-op enkele plaatsen inbouwspots;
-kruipruimte via het luik bij de voordeur (plaats van reservedakpannen).
Verkoper heeft de vragenlijst uitgebreid ingevuld. Graag je aandacht hiervoor.
Ben jij nieuwsgierig geworden naar deze lichte, ruime woning dichtbij de kern van Bavel? Maak snel een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging en we laten de woning graag aan je zien!
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 737.000 - 856.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1978
- Soort dak Samengesteld dak
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 162 m2
- Perceeloppervlakte 317 m2
- Inhoud 592 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 132m2 (op het noorden)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Brigidastraat 45-A eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Brigidastraat 45-A zich door de tijd ontwikkeld?+11% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Breda
De WOZ-waarde van Brigidastraat 45-A is 650.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 24.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Brigidastraat en 18.4% lager dan de realistische woningwaarde van Brigidastraat 45-A.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 572.164
- Woningwaarde jaartrend +7.82%
- Gezinnen met kinderen 41%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Brigidastraat 45-A in Bavel ligt tussen de 737.000 en 856.000 euro. Deze waarde is 17% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Brigidastraat. Met een vraagprijs van € 675.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Brigidastraat 45-A? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.