Oleanderhage 20 9408 EM Assen
Over deze woning
-
1 dag op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 3.927) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 3.764/m²)
-
Gewilde buurt40% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Er staat nog niets op de planning. Misschien straks even naar Kloosterveste. Bij De Zoete Buurvrouw iets lekkers halen voor bij de koffie, bij Delicasa wat nootjes voor vanavond. Nog even langs de supermarkt en voor je het weet is de zaterdagavond geregeld zonder dat de auto van de oprit is geweest.
Thuis schijnt de zon inmiddels op het terras. De kinderen zoeken hun eigen plekje en jij schenkt nog maar eens koffie in. Haast? Die hebben we vandaag niet.
Zo voelt het wonen aan de Oleanderhage 20. Een vrijstaand huis met verrassend veel leefruimte, een heerlijke tuin en een eigen vlonder aan het water. Een plek waar het dagelijks leven soms verdacht veel op vakantie lijkt.
BINNEN IS HET LEVEN MINSTENS ZO LEUK
En dat ontspannen gevoel van buiten? Dat gaat binnen gewoon verder. Hier hebben de huidige bewoners de afgelopen jaren bepaald niet stilgezeten.
Er is met aandacht aan het huis gewerkt en dat zie je terug. Geen woning waar eerst nog een flinke verbouwing op de agenda moet, maar eentje waar je eigenlijk direct aan het leuke gedeelte kunt beginnen: wonen!
Eenmaal binnen merk je dat dit huis meer ruimte heeft dan je vanaf de straat misschien zou verwachten. Vanuit de royale entree stap je de lichte woonkamer binnen.
Grote ramen, warme kleuren en uitzicht op het water. Hier plof je na een drukke dag op de bank, terwijl er in de keuken alweer plannen voor het avondeten worden gemaakt.
De woonkamer vormt het hart van het huis. Een heerlijke plek om neer te ploffen, met volop daglicht en uitzicht op het water. Aan de ene zijde ligt de moderne keuken met donkere kastfronten, een royaal werkblad en een gezellig schiereiland.
Hier wordt gekookt, bijgepraat en waarschijnlijk ook regelmatig alvast iets geproefd.
En dan is er nog de eethoek, in een eigen, aangrenzende ruimte. Juist dat maakt het zo gezellig. Je zit er net even apart van de woonkamer, zonder het contact met de rest van het huis te verliezen. Een fijne plek voor het ontbijt met de krant, een lange avond tafelen of een spelletje dat toch weer veel te fanatiek wordt gespeeld. De openslaande deuren naar de tuin én de schuifpui richting de vlonder maken het helemaal af. Zodra het weer het toelaat, zet je ze open en loopt het leven binnen bijna vanzelf over naar buiten.
Die extra ruimtes maken het huis juist zo prettig. De zitkamer wordt momenteel gebruikt om te spelen en te studeren, terwijl het afzonderlijke kantoor aan de voorzijde een fijne plek biedt om ongestoord te werken.
Of misschien heb jij er wel heel andere plannen mee. Een hobbykamer, logeerkamer of misschien een slaapkamer op de begane grond? De mogelijkheden liggen hier voor het oprapen!
BOVEN MAG IEDEREEN ZIJN EIGEN PLEKJE KIEZEN
Op de eerste verdieping bevinden zich twee royale, lichte slaapkamers. En dan de badkamer. Die verdient toch echt even wat extra aandacht.
In 2023 is deze volledig vernieuwd. Groene visgraat tegels, goudkleurige kranen, een dubbel wastafelmeubel, afzonderlijke douche en een heerlijk ligbad. Een badkamer met karakter!
Zeker nu de herfst weer voor de deur staat. Buiten de regen tegen de ramen, binnen een warm bad. De telefoon even weg en niemand die iets van je moet. Klinkt niet verkeerd, toch?
Op de tweede verdieping wachten nog eens twee slaapkamers, met dakramen en praktische bergruimte achter de knieschotten. Perfect als kinder-, logeer- of hobbykamer.
Samen met de kamer op de begane grond zijn er vijf kamers die als slaapkamer kunnen worden gebruikt. Ruimte genoeg dus voor een groter gezin, thuiswerkers of iedereen die graag wat extra vrijheid heeft.
DE TUIN? DAAR ZOU JE BIJNA EEN VAKANTIEDAG VOOR OPNEMEN
In deze tuin hoef je de zon eigenlijk alleen maar achterna te lopen, want hij strekt zich bijna helemaal rondom de woning uit. 's Morgens koffie op het bankje aan de voorzijde, 's middags lekker onderuit in de royale zijtuin en vanaf een uur of vijf de tafel dekken op de vlonder.
Want juist daar kun je nog heerlijk in de avondzon eten. De zijtuin ligt op het westen en is heerlijk beschut. Hier zit je bijzonder privé, omringd door groen. Er is ruimte voor een grote eettafel en verschillende zithoeken.
Onder de overkapping kun je bovendien nog lang buiten blijven zitten, ook wanneer de avonden frisser worden. Maar loop vooral nog even door naar de achterkant. Daar ligt, direct aan het water, de prachtige vlonder die in 2024 volledig is vervangen door composiet.
Een fijne plek waar je altijd nét iets langer blijft zitten dan je van plan was. Via de schuifpui is de vlonder bovendien direct vanuit de woning bereikbaar.
Ieder voorjaar bouwen de meerkoetjes hun nest in het water voor het huis. Niet veel later verschijnen de kleintjes. In de lente en zomer laten ook grote karpers en snoeken zich regelmatig zien. Soms zwemmen ze rustig voorbij, soms hoor je ineens een flinke plons.
Ook de reiger komt regelmatig langs en heel af en toe strijkt er zelfs een ijsvogeltje neer op de vlonder. En ondertussen zit jij daar. Met een kop koffie, een goed glas wijn of met het hele gezin aan de picknicktafel. Het water kabbelt rustig voorbij en de avondzon schijnt nog heerlijk.
En zelfs in oktober heeft deze plek iets bijzonders. De bomen kleuren geel en oranje, de lucht wordt frisser en op een zonnige middag kun je nog heerlijk buiten zitten. Een warme trui aan, een dekentje erbij en nog even genieten voordat de winter begint.
EEN WARM HUIS, ZONDER GAS
Zo sfeervol als het huis is, zo serieus is er nagedacht over comfort en duurzaamheid. Oleanderhage 20 is volledig gasloos en beschikt over energielabel A+++. De woning is uitgerust met een warmtepomp met boiler van 300 liter, een warmteterugwinsysteem en maar liefst 30 zonnepanelen.
De begane grond beschikt over vloerverwarming, terwijl de bovenverdiepingen worden verwarmd door convector radiatoren. Op drie slaapkamers zijn bovendien airco's geplaatst, heerlijk tijdens warme zomernachten. Ook de kunststof kozijnen met triple glas, de waterontharder en de laadmogelijkheid voor een elektrische auto dragen bij aan het wooncomfort. En ook aan het onderhoud is gedacht. Dankzij de keralit gevelbekleding en de composietvlonder blijft er minder schilder- en onderhoudswerk over. Zo houd je meer tijd over voor waar dit huis eigenlijk voor bedoeld is: lekker wonen en genieten!
KLOOSTERVEEN: EEN WIJK WAAR JE DE DEUR GRAAG VOOR UITGAAT
Het leuke van wonen aan de Oleanderhage is dat je thuis heerlijk rustig zit, terwijl het leven zich op korte afstand gezellig afspeelt. Winkelcentrum Kloosterveste ligt op loopafstand. Even een vers brood halen, wat lekkers voor het weekend uitzoeken of spontaan besluiten dat er vanavond toch maar vrienden komen eten. Ook voor gezinnen is het hier prettig wonen. Basisscholen, kinderopvang en speelgelegenheden zijn dichtbij. Sportverenigingen, wandel- en fietsroutes zijn er volop en de Baggelhuizerplas en het Asserbos zijn heerlijke plekken om de natuur op te zoeken.
Zin in een avondje uit? Dan fiets je naar het centrum van Assen voor een gezellig restaurant, een voorstelling in De Nieuwe Kolk of een drankje op het terras. En dankzij de nabijgelegen A28 rijd je vlot richting Groningen, Hoogeveen of Zwolle.
De levendigheid en voorzieningen van de stad dichtbij, maar thuis alle ruimte om je even helemaal terug te trekken.
EN DAN IS HET WEER ZONDAG...
De ochtendzon schijnt naar binnen. Beneden staat de koffie klaar en ergens boven hoor je de eerste voetstappen. Straks misschien een wandeling, een stukje fietsen of gewoon lekker thuisblijven. Want dat is misschien wel het mooiste aan deze woning. Je hoeft hier niet zoveel te organiseren om een fijne dag te hebben. De ruimte is er, de gezelligheid maak je zelf en de natuur zorgt iedere dag voor een beetje extra vermaak. De huidige bewoners hebben hier met ontzettend veel plezier gewoond. En dat begrijp je zodra je binnen bent.
DE BELANGRIJKSTE KENMERKEN OP EEN RIJ
- Vrijstaande woning uit 2005 met 177 m² woonoppervlakte
- Royale, lichte woonkamer met uitzicht op het water
- Moderne keuken met schiereiland en sfeervolle eethoek
- Openslaande tuindeuren en schuifpui richting de vlonder
- Extra zit-/speelkamer, afzonderlijk kantoor en inpandige berging op de begane grond
- Vijf als slaapkamer te gebruiken kamers, verdeeld over drie woonlagen
- Luxe badkamer met ligbad en afzonderlijke douche, vernieuwd in 2023
- Fraai aangelegde, privacy rijke tuin met royale zijtuin op het westen
- Composietvlonder direct aan het water, vernieuwd in 2024, met heerlijke avondzon
- Vrijstaande houten berging en ruime oprit met parkeergelegenheid
- Volledig gasloos met energielabel A+++
- Warmtepomp met boiler van 300 liter, warmteterugwinning en 30 zonnepanelen
- Vloerverwarming op de begane grond en convector radiatoren op de bovenverdiepingen
- Drie airco's en waterontharder
- Kunststof kozijnen met triple glas, geplaatst in 2025
- Twee laadpunten voor elektrische auto's, waarvan één achterblijft
KIEN Wijkmakelaar
De makelaar die ook je buurvrouw is
Kenmerken
- Vraagprijs € 695.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.927
- Aangeboden sinds 2 uur
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 2005
-
- Energielabel A+++
- Woonoppervlakte 177 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 35 m2
- Perceeloppervlakte 342 m2
- Inhoud 625 m3
- Aantal kamers 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin Op het westen
- Voortuin
- Zijtuin
- Binnen Goed
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Oleanderhage 20 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Zo bewoog de markt rond deze woning. De lijn begint bij de woningwaarde van nu en volgt de prijzen in de buurt terug in de tijd.+5% marktontwikkeling sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Assen
De WOZ-waarde van Oleanderhage 20 is 521.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 41.6% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Oleanderhage en 20.8% lager dan de realistische woningwaarde van Oleanderhage 20.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Kloosterveen: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.12 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.93 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 0.42 km · 6 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.48 km · 6 min. lopen
-
Assen 7.18 km · Treinstation
-
Beilen 16.1 km · Treinstation
-
Haren 23.12 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 415.101
- Waardetrend afgelopen jaar +3.44%
- Gezinnen met kinderen 53%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van Oleanderhage 20 in Assen ligt tussen de 573.000 en 755.000 euro. Deze waarde is 33.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Oleanderhage. Met een vraagprijs van € 695.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Oleanderhage 20? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd