President Kennedylaan 32-H 1079 ND Amsterdam
Over deze woning
-
13 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 7.986) ligt 17% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 9.667/m²)
-
Gewilde buurt74% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Wonen in Amsterdam-Zuid, met de levendigheid van de stad binnen handbereik én het groen en de Amstel dichtbij? Aan de President Kennedylaan 32 H vindt u dit ruime appartement van circa 72 m², gelegen op de begane grond en voorzien van 2 slaapkamers, een balkon, een royale tuin en een eigen berging. De woning heeft een praktische indeling, biedt verrassend veel leefruimte en vormt een uitstekende basis om geheel naar uw eigen woonwensen in te richten.
De ligging in de Rijnbuurt, onderdeel van de Rivierenbuurt, combineert stedelijk wonen met een prettig aanbod aan voorzieningen en recreatiemogelijkheden. Voor de dagelijkse boodschappen, speciaalzaken en diverse eetgelegenheden kunt u onder meer terecht in de Rijnstraat en de omliggende straten. Ook voor ontspanning hoeft u niet ver: het Martin Luther Kingpark ligt aan de Amstel en biedt volop groen, met ruime grasvelden, bomen, picknickplekken en een speeltuin. Vanuit het park kunt u bovendien heerlijk wandelen of fietsen langs de Amstel.
Ook wat bereikbaarheid betreft woont u hier gunstig. Station Amsterdam Amstel bevindt zich op relatief korte afstand en in de omgeving zijn diverse openbaarvervoersverbindingen aanwezig. Met de auto bereikt u snel de uitvalswegen richting de A2 en de Ring A10. Zo combineert deze locatie het gemak van wonen in Amsterdam-Zuid met een goede verbinding naar andere delen van de stad en daarbuiten.
Begane grond
Via de gezamenlijke entree van het appartementencomplex bereikt u de woning op de begane grond( bel etage) . Bij binnenkomst komt u in de centrale hal, die toegang geeft tot de verschillende vertrekken en daarmee het hart van de woning vormt.
Vanuit de hal bereikt u het separate toilet. Deze praktische ruimte is volledig betegeld. Doordat het toilet afzonderlijk van de badkamer is gesitueerd, beschikt de woning over een functionele indeling en extra gebruiksgemak.
De woonkamer vormt het grootste vertrek van de woning. Dankzij de langgerekte opzet is er volop ruimte om verschillende woonfuncties op een prettige manier te combineren. Zo kunt u hier een comfortabele zithoek en een royale eethoek creëren. De grote raampartijen zorgen voor prettig daglicht en dragen bij aan het ruimtelijke karakter van de kamer.
Vanuit de centrale hal zijn twee slaapkamers bereikbaar. De kamers bieden verschillende gebruiksmogelijkheden en kunnen naast slaapkamer bijvoorbeeld worden ingericht als thuiswerkplek, logeerkamer of hobbyruimte.
Centraal in de woning bevindt zich de badkamer. Deze is praktisch ingedeeld en volledig betegeld. U beschikt hier over een douche met douchebak, thermostaatkraan, handdouche. Daarnaast is de ruimte voorzien van een wastafel met kraan, een planchet en een ronde spiegel. De karakteristieke wandtegels met bloemdetails geven de badkamer een herkenbare uitstraling. Dankzij de compacte maar functionele indeling zijn de douche en wastafel overzichtelijk in de ruimte geplaatst.
De ( casco) keuken bevindt zich in een afzonderlijk vertrek en biedt toegang tot het balkon en de tuin. De keukenruimte is casco, waardoor u veel vrijheid heeft om hier een keuken te realiseren die aansluit bij uw eigen smaak en gebruikswensen.
Met in totaal circa 72 m² woonoppervlakte, een royale woonkamer en twee afzonderlijke
slaapkamers biedt het appartement volop mogelijkheden voor uiteenlopende woonwensen.
Balkon en tuin
Een belangrijk pluspunt van deze woning is de royale buitenruimte. Vanuit de woning bereikt u via het balkon de tuin, waar voldoende ruimte is om verschillende zitplekken te creëren. Denk bijvoorbeeld aan een eettafel voor lange zomeravonden, een comfortabele loungehoek en groene borders. De aanwezige volwassen beplanting geeft de tuin een groen en beschut karakter en vormt een prettige aanvulling op het wonen in de stad.
In de tuin bevindt zich bovendien een vrijstaande berging. Hier heeft u praktische opbergruimte voor bijvoorbeeld fietsen, gereedschap en tuinbenodigdheden. De combinatie van een balkon, een royale tuin en een eigen berging maakt de buitenruimte bijzonder compleet.
Bijzonderheden
-Erfpacht afgekocht tot 1-8-2053
-Woonoppervlakte circa 72 m²;
-De maandelijkse VvE bijdrage € 169,43 (conform Begroting 2026)
-Appartement gelegen op de begane grond
-Circa 72 m² woonoppervlakte
-Royale woonkamer met veel mogelijkheden voor een zit- en eethoek
-Twee slaapkamers
-Gesloten casco keukenruimte met toegang tot het balkon en de tuin
-Balkon en royale tuin op het westen
-De elektrische installatie is buiten werking gesteld. Er is bouwstroom aanwezig.
-De Rijnstraat, de Amstel en het Martin Luther Kingpark bevinden zich in de omgeving
-De erfscheiding wijkt af van de splitsingstekening; verkoopster onderneemt hier geen actie op.
-In deze woning heeft een asbestinventarisatie plaatsgevonden. Het saneringsplichtige asbest is verwijderd.
-Er geldt een zelfbewoningsclausule voor 2 jaar.
-de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen.
-Er zal een niet-bewoningsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
-Projectnotaris ten behoeve van de koop- en leveringsakte
Bent u op zoek naar een ruim appartement van circa 72 m² met drie slaapkamers, een royale tuin en volop mogelijkheden op een aantrekkelijke en goed bereikbare locatie in Amsterdam-Zuid? Dan nodigen wij u graag uit om President Kennedylaan 32 H zelf te komen bekijken en de mogelijkheden van deze woning te ervaren.
Koper heeft een eigen onderzoeksplicht naar alle zaken, die van belang zijn. Wij adviseren u een aankoopmakelaar of deskundige in te schakelen, die u met zijn/haar deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien.
Kenmerken
- Vraagprijs € 575.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 7.986
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding direct
-
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 1961
-
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 72 m2
- Inhoud 243 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Achtertuin 50m2 (op het westen)
- Balkon:
- Maandelijkse bijdrage € 169 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of President Kennedylaan 32-H eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Zo bewoog de markt rond deze woning. De lijn begint bij de woningwaarde van nu en volgt de prijzen in de buurt terug in de tijd.+2% marktontwikkeling sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Amsterdam
De WOZ-waarde van President Kennedylaan 32-H is 570.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 12.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de President Kennedylaan en 8.6% lager dan de realistische woningwaarde van President Kennedylaan 32-H.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Rijnbuurt: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.51 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 0.78 km · 10 min. lopen
-
Supermarkt 0.28 km · 4 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.67 km · 9 min. lopen
-
Amsterdam Amstel 0.72 km · Treinstation
-
Amsterdam RAI 2.54 km · Treinstation
-
Amsterdam Muiderpoort 2.91 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 1.001.018
- Waardetrend afgelopen jaar +0.57%
- Gezinnen met kinderen 16%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van President Kennedylaan 32-H in Amsterdam ligt tussen de 591.000 en 658.000 euro. Deze waarde is 43.3% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de President Kennedylaan. Met een vraagprijs van € 575.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op President Kennedylaan 32-H? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd