Bos en Lommerplantsoen 77-D 1055 AA Amsterdam
Over deze woning
-
10 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 8.621) ligt 10% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 9.609/m²)
-
Gewilde buurt95% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
De studio is comfortabel en energiezuinig dankzij de uitstekende isolatie, energielabel A+ en vloerverwarming, waardoor het hele jaar door een aangenaam binnenklimaat wordt gegarandeerd.
De Studio is het voormalige GAK-gebouw, dat in 2012 is getransformeerd tot een eigentijds appartementencomplex. Het complex bestaat uit 331 appartementen en beschikt over diverse gemeenschappelijke voorzieningen, waaronder twee liften, een huismeester, een afgesloten fietsenstalling en een gezamenlijke wasruimte met Miele-wasmachines die door bewoners gebruikt kunnen worden.
Interesse? Bel ons kantoor voor meer informatie of het inplannen van een bezichtiging!
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte van 29m² (NEN2580);
- Het appartement ligt op de 2e verdieping (geen inkijk maar wel groen uitzicht);
- Uitzicht op de Erasmusgracht;
- Externe berging;
- Vloerverwarming door gehele woning;
- Videofoon installatie en glasvezelkabels;
- Energielabel A+;
- Actieve en professioneel beheerde VvE;
- Maandelijkse VvE bijdrage bedraagt € 162,- incl. voorschot stookkosten;
- Verwarming via een centrale voorziening;
- Gemeentelijk monument;
- Afgesloten fietsenstalling aan de achterzijde van het gebouw;
- Oplevering in overleg.
Indeling
Via de gezamenlijke entree bereik je met de lift of trap de tweede verdieping, waar de studio is gelegen.
Na binnenkomst via de voordeur van de studio valt direct de natuurlijke lichtinval op. Aan de rechterzijde bevindt zich de open keuken, die is voorzien van ingebouwde keukenapparatuur, zoals een keramische kookplaat, oven en koelkast. Daarnaast beschikt de keuken over voldoende kastruimte en een ruim werkblad om maaltijden te bereiden.
De praktische woonruimte biedt plaats aan een comfortabele zithoek en tevens is er ruimte voor een eettafel. De woonruimte staat in directe verbinding met de slaapkamer. Hier is eenvoudig een scheiding te creëren, waardoor de slaapkamer meer wordt afgescheiden van het woongedeelte.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche. Tevens bevinden zich hier het toilet en de wastafel.
Op niveau -1 is de berging gelegen, ideaal voor seizoensspullen of andere opbergspullen.
Omgeving
In de nabije omgeving zijn tal van leuke restaurants, koffietentjes en cafés. Onder het pand zit het leuke Restaurant van het Cityden hotel. Op het naastgelegen Bos en Lommerplein en Bos en Lommerweg kun je al je dagelijkse boodschappen doen. Vlakbij ligt het mooie en gezellige Erasmuspark.
De bereikbaarheid is uitstekend: de ring A-10 is op steenworp afstand zo ook station Sloterdijk. Ook met tram en bus is de studio perfect bereikbaar. Met de fiets ben je binnen 10 minuten in het Centrum, de Jordaan of op de Gracht. Kortom ideaal voor een starter, student of voor iemand die graag wil wonen binnen de Ring van Amsterdam.
Grond
De gemeentelijke erfpacht bedraagt € 715,73 per jaar. Het tijdvak loopt t/m 30-11-2063 met Algemene Bepalingen 2000.
VvE
De Vereniging van eigenaren wordt professioneel beheerd door VVE Beheer Amsterdam. De maandelijkse bijdrage is € 162,- inclusief voorschot stookkosten.
De verkoopinformatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld doch voor de juistheid van de inhoud kunnen wij niet instaan en er kunnen derhalve geen rechten aan worden ontleend. De inhoud is puur informatief en mag niet worden beschouwd als een aanbod. Daar waar gesproken wordt over inhoud, oppervlakten of afmetingen moeten deze worden beschouwd als indicatief en als circa maten. U dient als koper zelfonderzoek te verrichten naar zaken die voor u van belang zijn. Wij raden u in dat verband aan uw eigen (NVM-)makelaar in te schakelen.
Kenmerken
- Vraagprijs € 250.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 8.621
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort appartement Bovenwoning
- Bouwjaar 1960
- Soort dak Platdak
-
- Energielabel A+
- Woonoppervlakte 29 m2
- Inhoud 110 m3
- Aantal kamers 1 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 3e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 162 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Bos en Lommerplantsoen 77-D eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Bos en Lommerplantsoen 77-D zich door de tijd ontwikkeld?+1% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Amsterdam
De WOZ-waarde van Bos en Lommerplantsoen 77-D is 277.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 39.6% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Bos en Lommerplantsoen en 3.9% lager dan de realistische woningwaarde van Bos en Lommerplantsoen 77-D.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van De Kolenkit: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.23 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 0.09 km · 2 min. lopen
-
Supermarkt 0.4 km · 5 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.34 km · 5 min. lopen
-
Amsterdam Sloterdijk 1.62 km · Treinstation
-
Amsterdam Lelylaan 2.32 km · Treinstation
-
Amsterdam Zuid 5.22 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 946.323
- Waardetrend afgelopen jaar -0.68%
- Gezinnen met kinderen 25%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Bos en Lommerplantsoen 77-D in Amsterdam ligt tussen de 275.000 en 302.000 euro. Deze waarde is 10.9% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Bos en Lommerplantsoen. Met een vraagprijs van € 250.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Bos en Lommerplantsoen 77-D? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.