Jan van Vleutenstraat 9 1544 VE Zaandijk
Gefeliciteerd! Heb jij deze woning gekocht?
Over deze woning
-
Gewilde buurt68% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Al vele jaren is Zaandijk een geliefde plek om te wonen. Het treinstation is op loopafstand, net als de bushalte. Er is een goede verbinding met de snelweg A8, die in verbinding staat met de A7 en Ring A10. In de wijk is een leuke speeltuin en aan de overzijde van de Guisweg vind je Sportpark De Koog. Ook basis- en middelbaar onderwijs is op loop-/fietsafstand, wat Rooswijk tot een fijne plek maakt voor gezinnen. En wil je meer weten over Jan van Vleuten? Lees dan het boek ‘Daar werd wat groots verricht’ van Diederik van Vleuten. Inderdaad, familie van Jan.
Indeling:
Begane grond:
Er gaat niets boven de charme van een jaren 30 woning! De erker, glas in loodramen, rode dakpannen en de bloembak bij de entree zijn typische elementen uit die tijd. Achter de voordeur, ook al zo’n beauty, is de lange hal met de meterkast, trapopgang en de toiletruimte.
Vroeger was er een dichte keuken, maar de muur aan de woonkamerzijde is voor een groot deel verwijderd. Hierbij zijn er mooie houten balken geplaatst, met originele pen/gat verbindingen. De woonkamer heeft een lengte van bijna 8 meter, met het zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de achterzijde.
De keukenopstelling, met hoge bovenkasten en een houtlook blad, is in 2018/2019 geplaatst. Er is gekozen voor een L-vorm, om de beschikbare ruimte optimaal te benutten. De 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven en vaatwasser zijn ingebouwd. Ook de losse koel-/vriescombinatie blijft achter, dus de drankjes voor de housewarming kunnen direct worden gekoeld.
Eerste verdieping:
Ook op deze verdieping is er verrassend veel ruimte. Op de overloop zie je vier paneeldeuren, die toegang geven tot de badkamer en drie slaapkamers.
Aan de achterzijde zijn twee slaapkamers en de derde slaapkamer is aan de voorzijde, met uitzicht naar de rustige straat. De badkamer, met een dubbel raam, is ingedeeld met een ligbad, toilet en een wastafel. Als je gaat renoveren, ben je dan voor team bad of voor team douche?
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, die dankzij het steile dak een volwaardige etage is. Als eerste is er een overloop, met de HR-ketel, aansluiting voor de wasmachine en een lichtkoepel in het platte dak. Aansluitend is een ruime slaapkamer, met een dakraam en laminaat op de vloer. Hiermee komt het aantal slaapkamers op vier!
Tuin:
Oost west, thuis best. Dat geldt ook voor deze woning, met een voortuin op het oosten en de achtertuin op het westen. Bestrating is gecombineerd met groen en in de achtertuin staat een berging met overkapping. Perfect voor de fietsen en de hobbyist! Een achterom ontbreekt niet, dus je kunt zo met de fiets op pad.
Bijzonderheden:
- Volle eigendom
- Houten kozijnen, deels met dubbel glas
- Platte dakbedekking is rond 2024 vernieuwd
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha, 2007, eigendom)
- Dakopbouw op de tweede verdieping
- Vier slaapkamers
- Breed zonnescherm aan de achterzijde
- Energielabel D
- Fundering: monitoringsrapport aanwezig
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 413.000 - 458.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1934
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
- Energielabel D
- Isolatie dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming cvketel
- Cv-ketel bouwjaar 2007
- Woonoppervlakte 89 m2
- Perceeloppervlakte 107 m2
- Inhoud 311 m3
- Aantal kamers 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Ligging woning aan rustige weg, in woonwijk
- Achtertuin 37m2 (op het westen)
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Matigtotredelijk
- Buiten Matigtotredelijk
- ZAANDIJK A 3736
- Oppervlakte 107m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Jan van Vleutenstraat 9 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Jan van Vleutenstraat 9 zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Zaanstad
De WOZ-waarde van Jan van Vleutenstraat 9 is 363.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 27.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Jan van Vleutenstraat en 16.5% lager dan de realistische woningwaarde van Jan van Vleutenstraat 9.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Rooswijk: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.15 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 0.6 km · 8 min. lopen
-
Supermarkt 0.63 km · 8 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.66 km · 8 min. lopen
-
Zaandijk Zaanse Schans 0.4 km · Treinstation
-
Koog aan de Zaan 1.54 km · Treinstation
-
Wormerveer 2.23 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 567.486
- Waardetrend afgelopen jaar +0.97%
- Gezinnen met kinderen 41%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Jan van Vleutenstraat 9 in Zaandijk ligt tussen de 413.000 en 458.000 euro. Deze waarde is 18.3% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Jan van Vleutenstraat. Met een vraagprijs van € 350.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Jan van Vleutenstraat 9? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.