Sperwerhoek 36 2743 GC Waddinxveen
Over deze woning
-
39 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.086) ligt 37% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.933/m²)
-
Gewilde buurt95% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Sperwerhoek in Waddinxveen ligt deze unieke eengezinswoning. Sperwerhoek 36 is een hoekwoning en heeft een woonoppervlakte van 128 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 216 m2. De woning is gebouwd in 1985 en heeft een energielabel C.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 16.4% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 32.5% groter dan het gemiddelde. Het energielabel C is slechter dan het gemiddelde label (B) in de straat.
Sperwerhoek 36 is gelegen in de leuke buurt Wijk 02. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. In de buurt wonen relatief veel jonge bewoners van tussen de 25 en 44 jaar. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Waddinxveen, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 3 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zeven kamers waarvan vijf slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Vraagprijs € 395.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.086
- Aangeboden sinds 1 maand
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Bouwjaar 1985
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 128 m2
- Perceeloppervlakte 216 m2
- Inhoud 495 m3
- Aantal kamers 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin
- Voortuin
- Zijtuin
- Tuin rondom
- Binnen Slecht
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Sperwerhoek 36 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Sperwerhoek 36 zich door de tijd ontwikkeld?We kunnen er naast zitten. Dit is een kluswoning die lastig op afstand op waarde is te schatten. Onze waardebepaling kan daarom afwijken.
+1% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Waddinxveen
De WOZ-waarde van Sperwerhoek 36 is 504.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 40.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Sperwerhoek en 17% lager dan de realistische woningwaarde van Sperwerhoek 36.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van 02: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.17 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.99 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 0.5 km · 6 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.06 km · 1 min. lopen
-
Waddinxveen 1.19 km · Treinstation
-
Waddinxveen Triangel 1.71 km · Treinstation
-
Waddinxveen Noord 1.95 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 548.389
- Waardetrend afgelopen jaar +3.3%
- Gezinnen met kinderen 48%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Sperwerhoek 36 in Waddinxveen ligt tussen de 562.000 en 653.000 euro. Deze waarde is 46.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Sperwerhoek. Met een vraagprijs van € 395.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Sperwerhoek 36? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.