Willy den Oudenstraat 39 5026 DB Tilburg
Over deze woning
-
13 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 5.172) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 5.228/m²)
-
Gewilde buurt65% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
De woning is voorzien van dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en dubbele beglazing (HR++). Er zijn daarnaast 14 zonnepanelen aanwezig. Hierdoor heeft de woning een groen energielabel A!
De woning is op de begane grond onder andere voorzien van een sfeervolle en lichte woonkamer met een open keuken. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een licht betegelde badkamer aanwezig. De grote open zolderruimte biedt nog volop mogelijkheden voor het creëren van een extra slaapkamer. Om u een idee te geven van deze mogelijkheid hebben wij een optietekening toegevoegd.
De ruime achtertuin ligt op het zonnige zuiden en heeft naast een terras, graspartij en achterom een gezellige houten veranda.
Deze fraai opgezette en in jaren ’30 stijl gebouwde wijk is erg gevarieerd in architectuur, wat de wijk een aantrekkelijk straatbeeld geeft. Er zijn veel groene pleintjes met speelvoorzieningen voor kinderen aanwezig. De ligging aan de rand van Tilburg is ideaal; op fietsafstand van het stadscentrum en van Goirle. Het leisuregebied “Stappegoor” met onder andere de Jumbo Foodmarkt, middelbaar onderwijs, bioscoop en sportvoorzieningen en de Korvelseweg met diverse (winkel)voorzieningen liggen nabij.
Diverse uitvalswegen zijn snel en makkelijk te bereiken.
Bouwjaar: ca. 2018
Inhoud: ca. 614m³
Perceeloppervlakte: 269m²
Aanvaarding: in onderling overleg
Begane grond
Entree, hal met eiken vloer, de meterkast en een licht betegelde toiletruimte voorzien van een vrij hangend toilet met fontein. Vanuit de hal zijn de trapopgang naar de eerste verdieping en de woonkamer te bereiken.
Sfeervolle en lichte woonkamer circa 45m² (inclusief keuken) met eiken vloer voorzien van vloerverwarming, strak stucwerk wandafwerking en een praktische trapkast. Twee openslaande tuindeuren en een loopdeur geven toegang tot de achtertuin.
Aan de achterzijde van de woning gelegen open keuken met moderne keukeninrichting bestaande uit een keukeninrichting in rechte opstelling en een eiland. De keukeninrichting is voorzien van een composiet blad, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koel-/ vriescombinatie, combi magnetron en een vaatwasser.
Eerste verdieping
Overloop met laminaatvloer en strak stucwerk wandafwerking. De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
Voorslaapkamer circa 12m², achterslaapkamer circa 16m² en een achterslaapkamer circa 10m². Alle slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer, strak stucwerk wandafwerking en rolluiken.
Licht betegelde badkamer voorzien van een dubbele vaste wastafel met meubel, inloopdouche met thermostaat kraan, vrij hangend toilet en een design radiator.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is een grote open zolderruimte circa 36m² te bereiken. In de trapopgang bevindt zich een airco. Deze ruimte is voorzien van een laminaatvloer, shutters, twee dakramen en bergruimte onder de dakschuinte.
Tevens bevindt zich hier de c.v. combi ketel (Intergas hre), de aansluitingen voor de wasapparatuur en de unit voor de mechanische ventilatie (met vochtsensor).
De mogelijkheid bestaat om op deze verdieping een extra slaapkamer te creëren. Om u een idee van deze mogelijkheid te geven hebben wij hiervoor een optietekening toegevoegd.
Buiten
Voortuin met toegang tot de entree van de woning en een naast de garage gelegen eigen achterom.
De achtertuin ligt op het zonnige zuiden en heeft direct achter de woning een groot terras en een graspartij. Achterin de tuin is een gezellige veranda aanwezig waar u tot in de late uurtjes kunt genieten. Naast de woning is de eigen achterom gelegen en vanuit de tuin is er tevens toegang tot de garage.
Stenen garage circa 17m² met twee openslaande deuren naar de oprit.
Algemeen
- “Jonge” twee onder een kapwoning met eigen oprit en garage.
- De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing (HR++).
- 14 zonnepanelen.
- Energielabel A.
- In de straat is volop parkeergelegenheid aanwezig.
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Kenmerken
- Vraagprijs € 750.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 5.172
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 2018
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 145 m2
- Perceeloppervlakte 269 m2
- Inhoud 614 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 125m2 (op het zuiden)
- Voortuin
- Zijtuin
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Willy den Oudenstraat 39 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Willy den Oudenstraat 39 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Tilburg
De WOZ-waarde van Willy den Oudenstraat 39 is 740.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 47.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Willy den Oudenstraat en 2.8% lager dan de realistische woningwaarde van Willy den Oudenstraat 39.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Stappegoor: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.51 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.94 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 1.04 km · 4 min. fietsen
-
Basisonderwijs 1.18 km · 4 min. fietsen
-
Tilburg 2.92 km · Treinstation
-
Tilburg Universiteit 3.4 km · Treinstation
-
Tilburg Reeshof 9.11 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 495.999
- Waardetrend afgelopen jaar +4.66%
- Gezinnen met kinderen 48%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Willy den Oudenstraat 39 in Tilburg ligt tussen de 718.000 en 808.000 euro. Deze waarde is 40.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Willy den Oudenstraat. Met een vraagprijs van € 750.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Willy den Oudenstraat 39? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd