Arnold van Leuvenstraat 2-A 4847 RH Teteringen
Over deze woning
-
15 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 4.464) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 4.708/m²)
-
Gewilde buurt47% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
De woning is gebouwd omstreeks 1968 en heeft een inhoud van ca. 593 m³ en een woonoppervlakte van ca. 140 m². De woning is opgetrokken in een traditionele bouwconstructie bestaande uit geïsoleerde metselwerk spouwmuren (nageïsoleerd), een geïsoleerde betonnen begane grondvloer, een betonnen eerste verdiepingsvloer, houten tweede verdiepingsvloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbele beglazing en het geïsoleerde dak is gedekt met pannen. De woning wordt verwarmd middels een Nefit Trendline combi-ketel (bj. 2018). De woning beschikt aan de achterzijde over twee elektrische zonneschermen over de volledige breedte van de woning. De woning beschikt daarnaast over een waterontharder, alarminstallatie en vloerverwarming op de begane grond. Op het dak bevinden zich 8 zonnepanelen (bj. 2023).
De entree is afgewerkt met een Turks marmeren tegelvloer, spachtelputz wandafwerking en spuitwerk als plafondafwerking. De entree geeft toegang tot de meterkast (9x 220V, 1x 380V en 2 aardlekschakelaars), het toilet, de trapkast en de woonkamer met open keuken.
Het toilet is betegeld en voorzien van een hangend closet.
De woonkamer met open keuken is afgewerkt met een Turks marmeren tegelvloer, spachtelputz wandafwerking en spuitwerk als plafondafwerking. De royale raampartijen en schuifpui zorgen voor veel daglichttoetreding.
De keuken is voorzien van een kunststof aanrechtblad, 5-pits gasfornuis, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser, koel- vriescombinatie, een gootsteen en een vaste kast. Middels de achterdeur is de achtertuin bereikbaar.
Eerste verdieping
De overloop op de eerste verdieping is afgewerkt met zeil als vloerafwerking en spachtelputz als wand- en plafondafwerking. De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, de werkkamer (via de werkkamer de derde slaapkamer) en de vaste trap naar de tweede verdieping.
De slaapkamer aan de voorzijde is afgewerkt met zeil als vloerafwerking, stucwerk wandafwerking en een balkenplafond. In de slaapkamer bevindt zich de sauna.
De tweede slaapkamer is afgewerkt met zeil als vloerafwerking, lambrisering met daarboven stucwerk en stucwerk met sierlijsten als plafondafwerking. De slaapkamer is voorzien van een vaste kastenwand.
De werkkamer is afgewerkt met zeil als vloerafwerking en stucwerk als wand- en plafondafwerking. Vanuit de werkkamer is de derde slaapkamer bereikbaar.
De derde slaapkamer is afgewerkt met zeil als vloerafwerking en stucwerk als wand- en plafondafwerking. Het is mogelijk om de achterste muur van de slaapkamer gedeeltelijk door te breken om de bergzolder boven de berging bij de slaapkamer te betrekken.
De badkamer (bj. 2021) is betegeld en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, hangend closet, design radiator en mechanische ventilatie.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is opgedeeld in twee compartimenten, een voorzolder en een vierde slaapkamer. De tweede verdieping is afgewerkt met zeil als vloerafwerking, stucwerk wandafwerking en gipsplaten als plafondafwerking. Op de voorzolder bevindt zich de opstelplaats van de Nefit cv-ketel, tevens beschikt de voorzolder over knieschotten voor extra bergruimte.
De vierde slaapkamer is aan de achterzijde voorzien van een dakkapel met elektrisch screen. Daarnaast beschikt de slaapkamer over twee Velux dakramen en knieschotten voor extra bergruimte.
De aanpandige berging is voorzien van een tegelvloer, metselwerk wanden, stucwerk plafond en beschikt over houten kozijnen met deels dubbele beglazing. Achter in de berging bevindt zich de wasmachine- en drogeropstelling. De berging beschikt over een eigen groepenkast (6x 220V, 1x 380V en 2 aardlekschakelaars). Middels de vaste trap is de bergzolder bereikbaar. De deur aan de voorzijde geeft toegang tot de oprit, de deur aan de zijkant geeft toegang tot de achtertuin.
De tuin
De achtertuin is gelegen op het zuiden en voorzien van sierbestrating en een border met meerjarige beplanting. Achter in de tuin bevindt zich de royale overkapping, opgetrokken uit Douglas hout, over de volledige breedte van de achtertuin.
De oprit is bestraat en biedt ruimte voor het parkeren van een auto op eigen terrein en biedt tevens ruimte voor het parkeren van bijv. een aanhanger.
Situering
Teteringen is een geliefd dorp direct nabij Breda. Hier geniet u van de rust en ruimte van een dorpse omgeving, terwijl het bruisende stadscentrum van Breda en diverse voorzieningen binnen handbereik liggen. Met supermarkten, basisscholen en middelbare school, diverse sportvoorzieningen en natuur (Teteringse bossen en het Cadettenkamp) in de omgeving is Teteringen een fijne woonomgeving.
Algemeen
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Afhankelijk van het bouwjaar is een koopovereenkomst welke gehanteerd wordt ten kantore van ‘Van Tetering Makelaardij’ standaard voorzien van een asbestclausule en ouderdomsclausule.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Kenmerken
- Vraagprijs € 625.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.464
- Aangeboden sinds 2 weken
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1968
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 140 m2
- Perceeloppervlakte 203 m2
- Inhoud 593 m3
- Aantal kamers 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin 57m2
- Voortuin
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Arnold van Leuvenstraat 2-A eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Arnold van Leuvenstraat 2-A zich door de tijd ontwikkeld?-1% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Breda
De WOZ-waarde van Arnold van Leuvenstraat 2-A is 528.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 91.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Arnold van Leuvenstraat en 4.2% lager dan de realistische woningwaarde van Arnold van Leuvenstraat 2-A.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Teteringen: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.44 km · 6 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.23 km · 8 min. fietsen
-
Supermarkt 0.53 km · 7 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.43 km · 6 min. lopen
-
Breda 4.47 km · Treinstation
-
Breda-Prinsenbeek 10.68 km · Treinstation
-
Gilze-Rijen 12.19 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 577.693
- Waardetrend afgelopen jaar +2.87%
- Gezinnen met kinderen 43%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Arnold van Leuvenstraat 2-A in Teteringen ligt tussen de 518.000 en 587.000 euro. Deze waarde is 30.4% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Arnold van Leuvenstraat. Met een vraagprijs van € 625.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Arnold van Leuvenstraat 2-A? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd