Hertogenlaan 138 4902 AT Oosterhout
Over deze woning
Huispedia Plus biedadvies op deze woning
Huispedia Plus wist al voor de verkoop waar deze woning naartoe ging. Weet jij dat ook voordat jij biedt?
-
Gewilde buurt75% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Hertogenlaan in Oosterhout ligt dit karakteristieke 4-kamer appartement. Hertogenlaan 138 is een galerijwoning en bevindt zich op de vijfde etage van het pand en heeft een woonoppervlakte van 70 m2. De woning heeft een aangenaam balkon van 4 m2. De woning is gebouwd in 1965 en heeft een energielabel E.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 1.4% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel E is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Stijlvol wonen in Oosterhout, dan is dit de buurt die je zoekt. Hertogenlaan 138 is gelegen in de fijne buurt Wijk 01 Slotjes. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Oosterhout, loopafstand van een supermarkt. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vier kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 324.000 - 377.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Galerijflat
- Bouwjaar 1965
- Energielabel E
- Woonoppervlakte 70 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 4 m2
- Inhoud 227 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 5e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 243 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Hertogenlaan 138 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Hertogenlaan 138 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oosterhout
De WOZ-waarde van Hertogenlaan 138 is 277.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 50.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Hertogenlaan en 21% lager dan de realistische woningwaarde van Hertogenlaan 138.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Slotjes: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.54 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.05 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 0.72 km · 9 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.68 km · 9 min. lopen
-
Breda 9.39 km · Treinstation
-
Gilze-Rijen 9.71 km · Treinstation
-
Breda-Prinsenbeek 15.1 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 479.081
- Waardetrend afgelopen jaar +0.75%
- Gezinnen met kinderen 29%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Hertogenlaan 138 in Oosterhout ligt tussen de 324.000 en 377.000 euro. Deze waarde is 37.4% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Hertogenlaan. Met een vraagprijs van € 298.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Hertogenlaan 138? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.