Margrietstraat 7 5091 AB Oost West en Middelbeers
Over deze woning
-
Gewilde buurt63% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Rondleiding!
Binnenkomst in hal met aan de linkerzijde de meterkast en aansluitend een plek voor een garderobe. Onder ons zien we een tegelvloer. Direct rechts is het toilet. We lopen verder richting de keuken en zien onder de trap een deur. Hierachter is een verdiepte kelderkast. Super handig natuurlijk voor de boodschappen.
De keuken ligt hier mooi centraal in het huis. Deze nette en complete keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur als een gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en een vaatwasser. Ook is er plek voor een 4-persoons ontbijttafel.
Vanuit de keuken kunnen we naar de woonkamer. Deze ruimte is sfeervol afgewerkt met houten vloerdelen. Een groot raam aan de voorzijde zorgt voor licht en een zicht op de groene voortuin. De ruimte nodigt uit voor het plaatsen van een fijne Netflix-hoek, voor vele uren kijkplezier. We draaien ons om een lopen naar de achterzijde van de woonkamer. Wat een ruimte! De woning is namelijk in het verleden uitgebouwd, waardoor er flink wat woonoppervlak is toegevoegd aan de woonkamer. Ook is er toen een grote schuifpui geplaatst. Vanuit deze zijde van de woonkamer heb je nu een mooi zicht op de achtertuin, die we door de schuifpui ook nog eens direct kunnen bereiken. Wij denken dat je op deze plek een geweldige eethoek kunt realiseren.
We lopen terug naar de keuken en zien tot onze vreugde dat niet alleen de woonkamer is uitgebouwd, maar dat er ook een bijkeuken is aangebouwd! We zien aansluitingen voor de wasapparatuur en in het plafond een grote lichtkoepel. Vanuit de bijkeuken kunnen we naar de carport en ook de achtertuin in.
Op de 1e verdieping zijn er 3 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers en overloop zijn voorzien van een laminaatvloer. Alle kozijnen op de 1e verdieping zijn vervangen door aluminium kozijnen met HR++ glas. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een inbouwkast en vanaf de overloop is nog een inbouwkast bereikbaar. De badkamer heeft een douche en een wastafel.
Met een vaste trap gaan we naar de 2e verdieping en bereiken zo een ruime bergzolder. Ideaal voor opslag natuurlijk, maar door de vaste trap en de hoogte van de nok is hier wat ons betreft genoeg potentie om het woonoppervlak te vergroten met bijvoorbeeld een extra kamer.
De woning staat op 401m2 grond en dat merk je meteen als je in de achtertuin staat. Wat een top tuin! De achtertuin is heerlijk groen met gazon, plantvakken en bomen. Er zijn meerdere terrassen om vanuit meerdere posities van de tuin te genieten. De tuin is bij uitstek geschikt voor spelende kids, maar ook voor papa die graag met zijn buitenkeuken in de weer is om het perfecte stukje vlees te bakken. Er is hier veel plek voor een speelhuis, trampoline, zwembad of bijvoorbeeld een moestuin.
Bij het huis hoort een gemetselde garage voorzien van een kanteldeur met een geïntegreerde loopdeur, zodat je altijd ook gemakkelijk met de fiets naar binnen kan. Aan de garage en het huis is een carport gemaakt, waaronder je een auto kunt parkeren.
Meer zien van deze leuke 2-kapper met diepe achtertuin? Neem dan contact op met ons kantoor!
Bijzonderheden:
- 96m2 woonoppervlak exclusief de 2e verdieping
- inhoud van 456m3
- 2 percelen van in totaal 401m2
- energielabel C
- hele huis voorzien van spouwisolatie en dubbel glas
- 1e verdieping voorzien van aluminium kozijnen met HR++ glas
- garage met carport
- diepe, groene achtertuin op het zuidoosten
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 495.000 - 575.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1964
- Soort dak Samengesteld dak
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 96 m2
- Perceeloppervlakte 401 m2
- Inhoud 456 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 221m2 (op het oosten)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Margrietstraat 7 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Margrietstraat 7 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oirschot
De WOZ-waarde van Margrietstraat 7 is 419.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 40.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Margrietstraat en 21.7% lager dan de realistische woningwaarde van Margrietstraat 7.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Middelbeers en Westelbeers: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.24 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 7.1 km · 11 min. rijden
-
Supermarkt 0.3 km · 4 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.55 km · 7 min. lopen
-
Oisterwijk 14.02 km · Treinstation
-
Boxtel 15.17 km · Treinstation
-
Best 16.39 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 559.913
- Waardetrend afgelopen jaar +4.02%
- Gezinnen met kinderen 35%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Margrietstraat 7 in Oost West en Middelbeers ligt tussen de 495.000 en 575.000 euro. Deze waarde is 31% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Margrietstraat. Met een vraagprijs van € 465.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Margrietstraat 7? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.