Inslagstraat 1 7572 CL Oldenzaal
Over deze woning
-
Gewilde buurt47% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Ook buiten de voordeur is het hier goed toeven: je wandelt zó naar het centrum voor een kop koffie en met een podcast in de oren fiets je zó naar ’t Hulsbeek, waar je al wandelend of hardlopend door het groen weer helemaal oplaadt. De woonboulevard is de andere hoek om, voor wie alvast aan het nieuwe interieur denkt ;).
Deze woning geeft je alle ruimte om jouw woonstijl erin te leggen. Een fijne basis, waar je met een frisse blik het helemaal van jou maakt. Zoals het nu is:
- Via de hal aan de Inslagstraat stappen we binnen. En dit is een fijne binnenkomst zeg: lekker ruim opgezet! Plek genoeg om je vrienden groots te ontvangen, als ze niet al achterom zijn gekomen;
- Wat opvalt bij het binnenstappen van de z-vormige woonkamer is dat het hier héérlijk licht is, dankjewel aan de grote ramen aan de voor- en achterzijde;
- De keuken is een ‘golden oldie’. Nog eens vernieuwd in 1985, máár altijd perfect onderhouden;
- Op de eerste verdieping kunnen de schoenen uit. De vloerbedekking ligt vanaf de overloop door in de 3 ruime slaapkamers. De vaste kast in de hoofdslaapkamer kan zó weer geplaatst worden en deze kamer heeft tevens toegang tot het balkon.
- De badkamer is er eentje voor wie van roze houdt… Maar even toegegeven: die tegels op de vloer zijn toch geweldig!
- De vaste trap brengt je naar de tweede verdieping, waaraan de ruime overloop een 4e slaapkamer grenst.
- De tuin is gelegen op het zuidoosten, dat betekent ochtendkoffie in de zon!
- De klussers kunnen zich uitleven in de royale garage. En de auto? Zet je op je eigen oprit vóór de garage.
Ben jij klaar om hier jouw verhaal te beginnen? We zien elkaar tijdens de bezichtiging!
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 428.000 - 498.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Bouwjaar 1971
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 133 m2
- Perceeloppervlakte 321 m2
- Inhoud 424 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 75m2 (op het oosten)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Inslagstraat 1 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Inslagstraat 1 zich door de tijd ontwikkeld?-1% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oldenzaal
De WOZ-waarde van Inslagstraat 1 is 387.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 0.6% lager dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Inslagstraat en 16.4% lager dan de realistische woningwaarde van Inslagstraat 1.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Het Inslag-De Kleies: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.53 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.99 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 1.03 km · 4 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.52 km · 7 min. lopen
-
Oldenzaal 1.48 km · Treinstation
-
Enschede 9.95 km · Treinstation
-
Enschede Kennispark 11.91 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 460.529
- Waardetrend afgelopen jaar -2.62%
- Gezinnen met kinderen 24%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Inslagstraat 1 in Oldenzaal ligt tussen de 428.000 en 498.000 euro. Deze waarde is 26.9% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Inslagstraat. Met een vraagprijs van € 439.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Inslagstraat 1? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.