Europalaan 89 2912 TC Nieuwerkerk aan den IJssel
Gefeliciteerd! Heb jij deze woning gekocht?
Over deze woning
-
Gewilde buurt65% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Een hele mooie kans! Om van deze stijlvolle 2/1 kapwoning uit de jaren ’70 helemaal je éigen (t)huis te maken…
De basis van deze prettig ingedeelde 'meanderwoning' is goed. De locatie is óók heel goed.
Centraal gelegen aan de doorgaande weg in de fijne wijk Dorrestein. Vanuit dit adres kun je lopend naar de supermarkt en de andere winkels van Dorrestein en naar de basisscholen De Wingerd en Elim aan de Van Beethovenlaan. Voetballiefhebbers zijn met een paar minuten op het veld van v.v. Nieuwerkerk. Andere voorzieningen zoals het NS station en de Reigerhof zijn ook prima bereikbaar.
Dit ruime huis biedt een sfeervolle Z-vormige woonkamer en ruime keuken op de begane grond, op de 1e etage drie prima slaapkamers én twee (!) badkamers. De 2e verdieping is verrassend ruim en biedt volop mogelijkheden!
Niet alleen de ruimte in het huis is fijn. Ook om het huis krijg je lekker de ruimte. De zonnige achtertuin (zuidwesten) is circa 9 meter lang en 8,50 meter breed! Vanuit de tuin is de ruime garage bereikbaar. Ideaal als stalling, bergruimte of hobbyruimte.
Entree aan zijkant van het huis. Aangename hal met meterkast, garderobe en toilet.
Gezellig ingedeelde woonkamer in ‘Z’- vorm met een zitgedeelte (ca. 5.42 x 3.40m) aan de straatzijde en een eetgedeelte (ca. 4.91 x 3.60m) aan de tuinzijde. Het zitgedeelte heeft een erker. Het eetgedeelte biedt voldoende ruimte voor een grote tafel. Vanuit eetgedeelte mooi contact met de achtertuin. Schuifpui naar terras en tuin.
Spiltrap naar de verdieping.
De dichte keuken is nóg ingericht met de originele 'American Kitchen'. Een collector's item dus...
Vanuit keuken deur naar de tuin. Het eetgedeelte en de keuken samen bieden voldoende ruimte om bijvoorbeeld een 'woonkeuken' met kookeiland te maken (zie artist impressie).
In de gang ligt tapijt, in de woonkamer ligt een maple parketvloer en in de keuken ligt een tegelvoer.
Ruime overloop met toegang tot de vertrekken.
Slaapkamer 1: (ca. 6.02 x 3.46m)
Royale slaapkamer met aangrenzende badkamer. Vanuit de bouw kon je bij dit type huizen al kiezen voor de luxe van 2 badkamers. Bij dit huis is dat ook toegepast, echt ideaal!
Deur naar balkon. Als éxtra is deze kamer voorzien van airco.
Slaapkamer 2: (ca. 3.03 x 2.97m)
Slaapkamer 3: (ca. 3.03 x 2.99m)
Op de overloop en in de slaapkamers ligt tapijt.
Badkamer (1), bereikbaar vanuit slaapkamer 1 (ca. 2.04 x 1.63m) met ligbad en wastafel.
Badkamer (2), bereikbaar vanaf de overloop (ca. 2.04 x 2.08m)
Met douche, wastafel en toilet.
De tweede etage is nu ingericht met 3 (slaap)kamers. De dakkapel aan de achterzijde verkeert in slechte staat.
Overloop met opstelling van de cv ketel.
Slaapkamer 4 (ca. 2.38 x 2.86m)
Slaapkamer 5 (ca 4.04 x 2.99m)
Met aangrenzende bergruimte. En inbouwkast.
Slaapkamer 6 (ca. 2.38 x 3.09m)
Met inbouwkast.
In de achtertuin, kun je op verschillende plekjes vrijwel de hele dag van de zon genieten. De tuin is nu ingericht met een betegeld terras en gevarieerde planten en struiken.
• Afmeting tuin circa 9 meter lang en 8,50 meter breed.
• De tuin is gesitueerd op zuidwesten
In de tuin naast het huis vormen de bloeiende hortensia's een mooie entree.
De voortuin is ingericht met siergras, grind en olijfboompjes.
GARAGE:
Achter in de tuin staat de stenen garage met een kanteldeur aan pleinzijde en een gewone deur aan tuinzijde.
De garage is op dit moment in tweeën gedeeld met een hobbyruimte en een ruimte voor stalling.
Bouwjaar woning 1972.
Perceelgrootte 230m².
Gebruiksoppervlakte wonen 135m².
Het huis is grotendeels voorzien van dubbel glas en HR++ glas in (hard) houten kozijnen.
Energielabel D, geldig tot 2035.
Verwarming en warm water via cv combiketel (2002).
In de koopovereenkomst zal de ouderdomsclausule, de asbestclausule en de niet zelfbewoningsclausule worden opgenomen.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 434.000 - Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1972
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
- Energielabel D
- Verwarming cvketel, combiketel
- Cv-ketel bouwjaar 2002
- Woonoppervlakte 135 m2
- Perceeloppervlakte 230 m2
- Inhoud 456 m3
- Aantal kamers 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Ligging woning in woonwijk
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Goed
- NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL A 4797
- Oppervlakte 230m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Europalaan 89 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Europalaan 89 zich door de tijd ontwikkeld?+8% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Zuidplas
De WOZ-waarde van Europalaan 89 is 508.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 21.1% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Europalaan en 9.7% hoger dan de realistische woningwaarde van Europalaan 89.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Nieuwerkerk aan den IJssel wijk 04: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.25 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.59 km · 6 min. fietsen
-
Supermarkt 0.49 km · 6 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.33 km · 4 min. lopen
-
Nieuwerkerk aan den IJssel 1.35 km · Treinstation
-
Capelle Schollevaar 2.5 km · Treinstation
-
Nesselande 2.88 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 565.260
- Waardetrend afgelopen jaar +2.07%
- Gezinnen met kinderen 41%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Europalaan 89 in Nieuwerkerk aan den IJssel ligt tussen de 434.000 en 495.000 euro. Deze waarde is 11.5% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Europalaan. Met een vraagprijs van € 519.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Europalaan 89? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.