Honders & Alting Makelaars
Over Honders & Alting Makelaars
Honders & Alting Makelaars is een makelaar gevestigd in Eindhoven en omgeving. Als we kijken naar het aantal verkochte woningen zien we dat er 15 woningen de afgelopen 12 maanden zijn verkocht.
Dat is boven gemiddeld voor een makelaar in deze regio. Daarnaast staan er op dit moment 39 woningen te koop bij deze makelaar.
Daarmee behoort Honders & Alting Makelaars in verhouding bij de grote makelaarskantoren in de buurt. Qua kennisgebied heeft Honders & Alting Makelaars de afgelopen periode in 6 plaatsen woningen verkocht. Dit is onder meer in Eindhoven, Oisterwijk, Boxtel, Valkenswaard en Beek en Donk. Hierdoor kan Honders & Alting Makelaars jou helpen met lokale kennis om een woning met de juiste strategie te verkopen.
Qua kosten zien we dat dit kantoor per woning de eigen prijs bepaalt.
Over het algemeen rekenen makelaars een courtage van 1% tot 1,5%. Wil je goed makelaars kunnen vergelijken voor jouw woning?
Vraag dan een gratis en vrijblijvende prijsopgave aan bij Honders & Alting Makelaars om te zien wat ze voor jou kunnen betekenen.
En krijg daarbij ook direct gratis een woningwaarde bepaling.
Kenmerken
Geverifieerd
Dit makelaarskantoor is door Huispedia geverifieerd
Talen
Engels en NederlandsDiensten
Verkoop, aankoop en verhuurAantal medewerkers
Niet bekendZo zet deze makelaar woningen in de markt
Gebaseerd op 90 woningen in de afgelopen 12 maanden.Het lijkt erop dat Honders & Alting Makelaars de meeste woningen met een hoge vraagprijs in de markt zet. Dit betekent dat deze makelaar hoog inzet en weinig haast heeft met de verkoop. Ook kan deze makelaar vaker uitzonderlijk goed afgewerkte woningen verkopen dan gemiddeld. Benieuwd wat Honders & Alting Makelaars voor de verkoop van jouw woning kan betekenen? Vraag een gratis prijsopgave aan en krijg daarbij gelijk een gratis waardebepaling.

Prijsaanpassingen van dit kantoor
Gebaseerd op 15 woningen in de afgelopen 12 maanden.Vanaf € 49. Je kunt opzeggen wanneer je wilt.
Probeer Huispedia PlusAanbod van Honders & Alting Makelaars
Gebaseerd op de afgelopen 9 maanden.Reviews
0 ervaringen van anderen uit 3 verschillende bronnen.Er zijn geen reviews over Honders & Alting Makelaars te vinden. Hierdoor kunnen wij geen reviews weergeven.
De Huispedia Makelaar Score
Dit is de score die alle makelaars op Huispedia krijgen. Gebaseerd op ervaringen van anderen en exclusieve Huispedia inzichten.