Egger 28 3833 VZ Leusden
Over deze woning
-
Gewilde buurt81% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Egger in Leusden ligt dit unieke en riante 3-kamer appartement. Egger 28 is een portiekwoning en bevindt zich op de tweede woonlaag van het pand en heeft een woonoppervlakte van 85 m2. De woning heeft een gezellig terras van 18 m2. De woning is gebouwd in 1986 en heeft een energielabel C.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 6.3% groter dan het gemiddelde. Het energielabel C is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Egger 28 is gelegen in de leuke buurt Wijk 01 Leusden-Centrum West. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Leusden, loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit drie kamers waarvan twee slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 448.000 - 521.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 1986
- Soort dak Platdak
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 85 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 18 m2
- Inhoud 262 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 2e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 171 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Egger 28 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Egger 28 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Leusden
De WOZ-waarde van Egger 28 is 432.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 64.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Egger en 10.9% lager dan de realistische woningwaarde van Egger 28.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 597.761
- Woningwaarde jaartrend +3.09%
- Gezinnen met kinderen 37%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Egger 28 in Leusden ligt tussen de 448.000 en 521.000 euro. Deze waarde is 33.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Egger. Met een vraagprijs van € 430.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Egger 28? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.