De Spil 30 3774 SE Kootwijkerbroek
Over deze woning
-
28 dagen op de markt
-
Valt in het hogere prijssegment in deze buurtVraagprijs per m² (€ 6.383) ligt 20% boven vergelijkbare verkopen (€ 5.333/m²)
-
Gewilde buurt67% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Vrijstaande sfeervolle woning met garage aan De Spil 30 te Kootwijkerbroek!
Op een fijne locatie in Kootwijkerbroek staat deze zeer goed onderhouden jonge vrijstaande woning uit 2016. De woning beschikt over een woonoppervlakte van circa 133 m², maar liefst 96 m² overige inpandige ruimte en een externe bergruimte van circa 18 m². Het geheel is gelegen op een perceel van 419 m², waarbij de hoofdtuin gunstig op het zuidoosten is gesitueerd.
De woning is modern, praktisch en ruim opgezet. Bij binnenkomst valt de ruime en strak afgewerkte entreehal direct op, hier bevinden zich ook het geheel betegelde toilet en de meterkast welke voorzien is van een 3x25Amp aansluiting. Vanuit de hal bereikt u de ruime woonkamer met moderne en strakke open keuken.
De woonkamer biedt een prettige en royale leefruimte met veel lichtinval. De woonkamer is voorzien van een strakke vloerafwerking en een airco. De open keuken vormt een centrale plek in de woning en sluit goed aan op de praktische indeling van de begane grond. De keuken is tevens voorzien van een spoeleiland/bar. Met een combi oven, koelkast, 5 pits inductieplaat, afzuigkap en vaatwasser blijft er niks te wensen over.
Aansluitend bevindt zich de bijkeuken, hier hangt tevens de combi-ketel van het merk Nefit uit 2016. Vanuit de bijkeuken is ook de garage bereikbaar. Deze garage is royaal van opzet en ingericht met een eigen man-cave, waardoor er volop mogelijkheden zijn voor hobby, opslag of ontspanning. De garage is bovendien voorzien van een verdieping, wat zorgt voor extra praktische gebruiksruimte. In de garage staat tevens een moderne thuis accu van maar liefst 20kW wat een super combinatie is met de 54 stuks zonnepanelen.
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop met een airco en vier kamers. Eén van de drie slaapkamers beschikt over een walk-in closet en zijn eigen ‘mobiele’ airco. De badkamer is strak en modern uitgevoerd en beschikt over een wastafelmeubel, ligbad, toilet en een douche. Daarnaast is er op deze verdieping een berging aanwezig, welke ook ingezet kan worden als slaapkamer wat de verdieping extra functioneel maakt.
Boven deze verdieping bevindt zich een ruime bergzolder, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en overige zaken.
Ook buiten is het goed toeven. De tuin ligt op het zuidoosten, waardoor u op mooie dagen volop van de zon kunt genieten. De veranda met glaswand maakt het mogelijk om al vroeg in het voorjaar en tot laat in het najaar comfortabel buiten te zitten. In dit gedeelte van de tuin bevindt zich tevens de jacuzzi. Een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van de privacy rondom de woning.
De Spil is gelegen in Kootwijkerbroek, een dorp met een gemoedelijke sfeer en diverse voorzieningen in de nabije omgeving. Ook de bereikbaarheid is goed, met verbindingswegen richting onder andere Barneveld, Stroe en de A1.
Kootwijkerbroek ligt daarbij ook nog eens op een steenworp afstand van het natuurgebied ‘De Veluwe’.
Bent u op zoek naar een ruime, moderne en uitstekend onderhouden vrijstaande woning met veel inpandige gebruiksruimte, een fijne tuin en een praktische indeling?
Dan is De Spil 30 zeker een bezichtiging waard.
Kom voor een juiste indruk de woning bekijken en maak snel een afspraak!
Kenmerken
- Vraagprijs € 849.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 6.383
- Aangeboden sinds 4 weken
- Status Onder bod
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 2016
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel A+++
- Woonoppervlakte 133 m2
- Perceeloppervlakte 419 m2
- Inhoud 846 m3
- Aantal kamers 6 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin Op het oosten
- Voortuin
- Zijtuin
- Binnen Redelijk
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of De Spil 30 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Spil 30 zich door de tijd ontwikkeld?+14% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Barneveld
De WOZ-waarde van De Spil 30 is 751.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 44.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Spil en 15.1% lager dan de realistische woningwaarde van De Spil 30.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Kootwijkerbroek: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.27 km · 4 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.35 km · 12 min. fietsen
-
Supermarkt 0.23 km · 3 min. lopen
-
Basisonderwijs 1.34 km · 5 min. fietsen
-
Barneveld Noord 7.01 km · Treinstation
-
Barneveld Centrum 7.76 km · Treinstation
-
Lunteren 8.1 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 638.277
- Waardetrend afgelopen jaar +8.11%
- Gezinnen met kinderen 53%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van De Spil 30 in Kootwijkerbroek ligt tussen de 818.000 en 951.000 euro. Deze waarde is 21% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Spil. Met een vraagprijs van € 849.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op De Spil 30? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd