De Stûken 9 9281 PG Harkema
Over deze woning
-
Meerdere keren op de markt gezet32 dagen geleden opnieuw te koop gezet, met een lagere vraagprijs
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.309) ligt 11% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 3.721/m²)
Gelegen aan de De Stûken in Harkema ligt dit prachtige 2-kamer appartement. De Stûken 9 is een benedenwoning en heeft een woonoppervlakte van 68 m2. De woning is gebouwd in 1992 en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 34% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel B is beter dan het gemiddelde label (D) in de straat.
De Stûken 9 is gelegen in de gezellige buurt Wijk 02 Zuid. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Harkema, fietsafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 12 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit twee kamers waarvan één slaapkamer.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 217.000 - 252.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Soort appartement Benedenwoning
- Bouwjaar 1992
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 68 m2
- Inhoud 110 m3
- Aantal kamers 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of De Stûken 9 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Stûken 9 zich door de tijd ontwikkeld?+12% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 6 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Achtkarspelen
De WOZ-waarde van De Stûken 9 is 194.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 6.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Stûken en 17.3% lager dan de realistische woningwaarde van De Stûken 9.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Zuid: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.23 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 7.76 km · 12 min. rijden
-
Supermarkt 2.18 km · 8 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.38 km · 5 min. lopen
-
Buitenpost 7.93 km · Treinstation
-
De Westereen 13.66 km · Treinstation
-
Feanwâlden 17.7 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 400.697
- Waardetrend afgelopen jaar +6.47%
- Gezinnen met kinderen 36%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van De Stûken 9 in Harkema ligt tussen de 217.000 en 252.000 euro. Deze waarde is 14.7% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Stûken. Met een vraagprijs van € 225.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op De Stûken 9? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.