Heirweg 4 6243 AD Geulle
Gefeliciteerd! Heb jij deze woning gekocht?
Over deze woning
-
Gewilde buurt60% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Indeling:
**Souterrain (hoogte ca. 2,10 m.):**
Hier bevindt zich de provisieruimte 3,85 x 2,05 m.
**Parterre:**
De brede voortuin heeft een oprit naar de garage en een pad naar het voorportaaltje.
In de welkomsthal met trappenhuis bevindt zich bij de keldertrap de meterkast met 5 aardlekautomaten, teruglevergroep van de 12 zonnepanelen (2023, eigendom), hoofdschakelaar en slimme meters.
Hier is ook het luxe betegeld toilet met wandcloset.
De welkomsthal heeft de oorspronkelijke gevlamde tegeltjes en het fraaie trappenhuis uit de jaren '50.
Via de welkomsthal bereik je ook de keldertrap en de woonkamer.
De heldere woonkamer 7,64 x 3,95 m. (ca. 31 m²) heeft een plankenvloer en staat in halfopen verbinding met de leefkeuken.
De leefkeuken, ca. 5,65 x 3,29 m. (ca. 22 m²) heeft een openslaande deur naar het hofje achter de hoofdbouw en dubbele openslaande deuren naar de tuin.
Er is een rustieke, maar moderne keukeninstallatie met terrazzo werkblad en met dhg-tegeltjes betegelde gootsteen, RVS comfoor met oven en 4 pits gasfornuis, afzuigkap, koelkast en ruim voldoende bergruimte.
Via de keuken bereik je ook de bijkeuken 3,67 x 1,94 m. met tweede werkblad en aasluitmogelijkheden voor vaatwasser, wasmachine, droger en ander witgoed.
Hier bevindt zich ook de Remeha Quinta HR combi c.v. ketel (2007, gehuurd via Volta).
De diepe tuin ligt op het oosten en heeft een breed en diep terras, overdekt terras ca. 14 m² en 2 stenen bergingen 2,13 x 1,87 m. en 2,26 x 1,87 m.
Vanaf het diepe gazon met grote hazelaar en houten tuinberging heb je mooi uitzicht over de velden en in de verte de autoweg en Maastricht Airport.
De garage 5,07 x 3,36 m. is dubbelwandig en heeft geïsoleerde spouwmuren, (unidek) dakisolatie, geïsoleerde, houten poortdeuren en is voorzien van elektra.
**Verdieping:**
Via de overloop bereik je:
Slaapkamer 1: 2,90 x 3,89 m. met vaste kastenwand;
Slaapkamer 2: 3,55 x 3,10 m.
Slaapkamer 3: 3,10 x 2,44 m.
De badkamer 2,45 x 1,96 m. is voorzien van 2 waskommen op een design badmeubel en de brede inloopdouche met regendouche.
Het toilet is separaat en is voorzien van een wandcloset.
**2e Verdieping:**
Deze is te bereiken via de vaste trap in het trappenhuis.
Hier bevindt zich de ruime zolderberging ca. 6,10 x 2,02 m. beloopbaar (hoger dan 1,5 m. onder het dak), waar ook de omvormer van de zonnepanelen is geplaatst.
**Algemeen:**
**Dit is een fraai woonhuis met een prettig 50-er jaren karakter, veel ruimte en goed onderhoud**.
Het huis is goed onderhouden en steeds verbouwd met respect voor de oorspronkelijke architectuur en stijl.
Het is voorzien van dak- en spouwmuurisolatie, hardhouten kozijnen en deuren met HR++ dubbel beglazing.
Omstreeks 2006 is de aanbouw met keuken (met Pirelli/kunststof dakbedekking) en de garage (met geïsoleerd zadeldak voorzien van muldenpannen) bijgebouwd.
Het oorspronkelijke huis dateert uit 1957.
**Mooi wonen in de natuur met rust, ruimte en mooi uitzicht. Moet je zéker zien!**
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 475.000 - 542.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1957
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
- Energielabel C
- Cv-ketel bouwjaar 2008
- Woonoppervlakte 124 m2
- Overige inpandige ruimte 18 m2
- Perceeloppervlakte 655 m2
- Inhoud 406 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Keuken Woonkeuken
- Keukenvoorzieningen afzuigkap, spoelbak, bijkeuken
- Soort garage Aangebouwd steen
- Capaciteit 1 auto
- Oppervlakte 18 m2
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Goed
- GEULLE C 117
- Oppervlakte 655m2
- Eigendomssituatie Volle eigendom
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Heirweg 4 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Heirweg 4 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Meerssen
De WOZ-waarde van Heirweg 4 is 374.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 25.1% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Heirweg en 26.3% lager dan de realistische woningwaarde van Heirweg 4.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Bunde - Geulle: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.09 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.44 km · 5 min. fietsen
-
Supermarkt 2.82 km · 10 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.55 km · 7 min. lopen
-
Beek-Elsloo 3.88 km · Treinstation
-
Bunde 4.15 km · Treinstation
-
Meerssen 4.82 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 407.825
- Waardetrend afgelopen jaar +2.8%
- Gezinnen met kinderen 31%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Heirweg 4 in Geulle ligt tussen de 475.000 en 542.000 euro. Deze waarde is 6% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Heirweg. Met een vraagprijs van € 465.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Heirweg 4? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.