Emmer-Compascuum in Emmer-Compascuum

Elke buurt in deze wijk heeft een eigen karakter. Vergelijk de buurten op woningwaarde, aanbod en wat bewoners zeggen, en vind de plek die bij je past.

Vergelijk de buurten

Of zoek een adres, buurt of straat

Deze maand in wijk Emmer-Compascuum

juli2026

Maandoverzicht van de woningmarkt in wijk Emmer-Compascuum.

Bijgewerkt: augustus 2026

  • 9woningen kwamen nieuw in verkoop
  • 13woningen werden verkocht of verkocht onder voorbehoud

In augustus 2026 lag de gemiddelde vraagprijs per vierkante meter op € 3.147, 1% hoger dan een maand eerder.

Woon je hier? Volg de waarde van jouw woning

Wat kost wonen in wijk Emmer-Compascuum?

Cijfers bijgewerkt: augustus 2026

Emmer-Compascuum is een wijk in de plaats Emmer-Compascuum binnen de gemeente Emmen. Deze wijk telt volgens het CBS 7.735 inwoners. Momenteel staan er 19 woningen te koop en zijn er recent 122 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Emmer-Compascuum. Op basis van de gemiddelde m²-prijs ligt de vraagprijs van een gemiddelde woning rond de 357.221 euro. Dit is onder gemiddeld vergeleken met Nederland.

Gem. vraagprijs

€ 357.221

-37,1% vs landelijk

Gem. prijs per m²

€ 3.147

-34,9% vs landelijk

Prijsverandering

11,1%

5,3% vs landelijk

Ontwikkeling m²-prijs

Sinds juli 2025 ging de gemiddelde m²-prijs in Emmer-Compascuum van € 2.833 naar € 3.147. Dat is 35% onder het landelijk gemiddelde.

Emmer-Compascuum Landelijk

Verdeling van woningwaardes

De grootste groep woningen in Emmer-Compascuum (20%) heeft een geschatte waarde tussen €400.000 en €500.000.

Op basis van de geschatte waarde van alle woningen, niet alleen het aanbod.

Verder met Emmer-Compascuum

Ga verder met Emmer-Compascuum

Wat je volgende stap ook is, Huispedia staat naast je. Claim je woning of stel je zoekprofiel in en volg alles vanaf je persoonlijke overzicht. Gratis en onafhankelijk.

Veelgestelde vragen over Emmer-Compascuum

Antwoorden op basis van het eigen woningaanbod- en transactiecorpus van Huispedia, aangevuld met cijfers van het CBS en de politie. De cijfers worden regelmatig bijgewerkt.