Wilhelminastraat 38
Wat moet je bieden?
Drie manieren om te bieden op dit huis, met de winkans per bod.
Voorzichtig
40% kansCompetitief
60% kansSterk
80% kansOver deze woning
Is dit een goed moment om dit huis te kopen?
Los van deze mooie uiterlijke verschijning heb je ook enorm veel ruimte zowel binnen als buiten. Je hebt op de begane grond onder andere een originele kamer en-suite, een enorme leefkeuken en een tuinkamer. Op de verdiepingen kom je maar liefst 5 slaapkamers tegen en een grote badkamer.
Naast de woning tref je een dubbele garage en een heerlijke tuinkamer welke heel divers gebruikt kan worden. De tuin zelf is verrassend ruim en met zorg aangelegd en onderhouden. Helemaal achterin de tuin kom je nog een buitenverblijf tegen welke van alle gemakken is voorzien. Je hebt namelijk, los van veel ruimte, de beschikking over een airco en over een houtkachel.
Indeling
Begane grond:
Je komt binnen in de voorhal. Hier is de meterkast gesitueerd en deze is uitgevoerd met 8 groepen, 2 krachtgroepen en 2 aardlekschakelaars. Een pendeldeur biedt toegang tot de tweede hal.
Dit is een hoge imposante hal met vanuit hier de trap naar de eerste verdieping, toegang naar de woonkamer, de leefkeuken, de kelder en het toilet.
De royale toiletruimte is geheel betegeld en voorzien van een wandcloset en fonteintje. De kelder is een mooie grote ruimte welke ideaal is voor het opbergen van etenswaren.
Dan door naar de woonkamer. Dit is een echte en-suite met voor- en achterkamer. Aan de voorzijde heb je een fijn zitgedeelte. Door de aanwezige ruimte hier kun je een grote bank plaatsen. Ook is hier de sierschouw aanwezig welke gemaakt is van natuursteen. De grote ramen geven een plezierig zicht op de straat en natuurlijk veel licht. Kijk ook vooral naar de mooie en-suite. Grote schuifdeuren met aan beide kanten mooie kasten en houtwerk.
De achterkamer is ook een aangenaam plekje. Je kunt hier een eettafel kwijt, maar een speelhoek voor de kids of bijvoorbeeld een kantoor past hier natuurlijk ook perfect.
Helemaal achterin de woning heb je de leefkeuken. En dit is een echte leefkeuken. Kijk maar eens naar de enorme tafel welke hier staat. Maar liefst 12 stoelen staan eraan. Dubbele tuindeuren geven zicht op de tuin en uiteraard kun je zo ook de tuin bereiken. De inrichting is in hoekopstelling en deze is voorzien van een ingebouwde koelkast, vriezer, oven, kookplaat en afzuigkap. Vanuit de keuken is de bijkeuken te bereiken.
De bijkeuken is deels betegeld en voorzien van de aansluitingen voor de wasapparatuur. Ook heb je hier een aansluiting voor de vaatwasser. Als laatste is hier nog een gootsteen en deur naar de tuin.
Eerste verdieping:
Overloop waar je vooral weer even goed op moet letten. Kijk namelijk eens naar de mooie balustrade rondom de trap.
Vanaf de overloop is er toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. Verder kun je met een vaste trap naar de tweede verdieping.
Twee van de slaapkamers zijn aan de voorzijde gelegen en beide van een heel mooi formaat. De masterbedroom ligt aan de achterzijde. Deze kamer is enorm ruim. Je kijkt hier in de nok en dat maakt hem zo leuk. Je hebt hier de beschikking over een inloopkast welke afgesloten kan worden met oude schuifdeuren welke voorzien zijn van glas in lood. De slaapkamer heeft ook een airconditioning om het hier aangenaam te houden.
De badkamer is deels betegeld en werkelijk van alle gemakken voorzien. Zo is er een ligbad, douche, wandcloset en dubbele wastafel.
Tweede verdieping:
Overloop met hier de berging, luik naar de vliering en toegang tot twee slaapkamers. Met deze twee kamers kom je in totaal op vijf slaapkamers.
Eén van de slaapkamers is aan voorzijde gelegen en een groot dakraam zorgt hier voor daglicht. Deze slaapkamer heeft ook een bedstede, hoe leuk.
De slaapkamer aan de achterzijde is ook weer van een goed formaat. Hier zorgt een dakkapel voor extra ruimte.
De berging is ruim genoeg om heel wat spullen op te kunnen bergen en ook kom je hier de opstelplaats van de cv-ketel tegen (Remeha HR combi 2012).
Vliering:
De vliering is deels bevloerd en daarmee ideaal voor het opbergen van spullen.
Tuin:
De tuin is een grote verrassing! Wat een ruimte, dit verwacht je helemaal niet. De tuin is in L-vorm en hierdoor is er nog een stuk extra tuin wat het zo leuk maakt. Je hebt grote terrassen om heerlijk te kunnen genieten.
In de hoek is een praktische houten schuur gebouwd welke voorzien is van elektra. Deze wordt gebruikt om de tuinspullen en de afvalbakken op te te kunnen bergen.
In het andere stuk van de tuin ligt centraal in het midden een waterspiegel. Aan het einde hiervan kom je een buitenverblijf tegen.
Dit buitenverblijf is degelijk gebouwd en het leuke is dat als je hier zit je over de tuin naar het huis kijkt. Zeker weten dat dit jou als toekomstige eigenaar trotst maakt! Het buitenverblijf is een plekje om neer te strijken en lekker te genieten in alle omstandigheden. Is het te koud? Dan zet je lekker de houtkachel aan en ga je bij het vuurtje zitten. Is het te warm, dan doe je de pui dicht en dan zet je de airco aan.
Vanuit de tuin is er nog meer te bereiken. Aan het huis vastgebouwd heb je namelijk een tuinkamer. Deze tuinkamer is multifunctioneel te gebruiken. Hij grenst aan de garage en kan daar dus ook bij betrokken worden. Je hebt hier elektrische vloerverwarming, dus dat is fijn. Laten we de garage dan ook gelijk beschrijven.
De garage is heel breed en daardoor kun je makkelijk twee auto’s naast elkaar parkeren of een auto met fietsen of een motor ernaast. De deur wordt elektrisch bediend en voor de garage ligt nog een dubbele oprit.
Via de zijkant van de woning kun je vanuit de tuin de straatzijde bereiken.
Kenmerken
Overdracht
Bouw
Energie
Oppervlakten & inhoud
Indeling
Stond dit huis eerder te koop?
Eerdere vraagprijzen van dit huis, en wanneer het van de markt ging.
-
18-07-2026 · Van Wensen MakelaarsTe koop€ 800.000
Bied op dit huis zonder teveel te betalen
- Biedadvies met winkans
- Je Coach, van bezichtiging tot bod
- Verkoopprijzen van vergelijkbare woningen
Wat is dit huis waard?
In de buurt stegen de huizenprijzen het afgelopen jaar met 10,3%.
Recent verkocht in de buurt
-
Molenstraat 11 Verkocht sep 2026 · vraagprijs niet bekendWinnend bod
-
Korte Kerks. 3 Verkocht sep 2025 · vraagprijs € 595.000Winnend bod
-
Kadedijk 70 Verkocht aug 2025 · vraagprijs niet bekendWinnend bod
-
Bied op objectieve data Met je kans op het huis bij elk bedrag.
-
Vergelijk soortgelijke woningen Inclusief over- en onderbieden.
-
Je eigen Coach Als enige echt aan jouw kant, van zoeken tot bod.
Maandlasten
Een schatting van al je vaste lasten. Pas de bedragen aan op je eigen situatie.
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Huishouden
Tarieven 2026. OZB en watersysteemheffing over de WOZ-waarde van € 530.000 (peildatum 1-1-2025).
De WOZ-waarde van Wilhelminastraat 38 is 530.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 78.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Wilhelminastraat en 15.9% lager dan de realistische woningwaarde van Wilhelminastraat 38.
Buurt & Bereikbaarheid
Bekijk alle details over de buurtIs dit een goede buurt om een huis te kopen?
Er komen hier zo'n 2 woningen per week te koop. Ontdek hoe het is om hier een huis te bezitten.
Verkoopprijs per m2
De vraagprijs van deze woning ligt boven die van vergelijkbare woningen in deze buurt.
Bereikbaarheid in detail
- Bushalte 0.28 km · 4 min. lopen
- Snelweg afrit 1.23 km · 5 min. fietsen
- Supermarkt 0.7 km · 9 min. lopen
- Basisonderwijs 0.38 km · 5 min. lopen
- Oudenbosch 9.11 km · Treinstation
- Roosendaal 10.7 km · Treinstation
- Zevenbergen 15.9 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Demografie
Leefomgeving
Een groene buurt. Je hoort hier duidelijk geluid van buiten. De lucht is schoon.
Past deze omgeving bij jou?
Dat hangt af van wat jij belangrijk vindt.
-
een park om de hoek wilt Park of plantsoen op 230 meter.
-
graag water in de buurt hebt Er is water binnen 200 meter.
-
het in de zomer graag koel hebt Bomen en parken koelen de buurt af.
-
gevoelig bent voor geluid Je hoort hier duidelijk geluid van buiten.
Rust
Let op geluidJe hoort hier geregeld geluid van buiten.
-
Veel verkeer overdag Je hoort het met het raam open of in de tuin.
-
Soms verkeer 's nachts Af en toe hoorbaar.
Lucht
SchoonWeinig uitlaatgassen en fijnstof in de lucht.
-
Weinig uitlaatgassen Minder dan in de meeste buurten.
-
Weinig fijnstof Minder dan in de meeste buurten.
Groen en klimaat
GroenHet dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 230 meter. Er is water vlakbij.
-
Groen geeft verkoeling Bomen en parken maken het in de zomer merkbaar koeler.
Gebaseerd op meetmodellen. Wat je ter plekke merkt, kan afwijken.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van Wilhelminastraat 38 in Fijnaart ligt tussen de 598.000 en 664.000 euro. Deze waarde is 62.3% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Wilhelminastraat. Met een vraagprijs van € 800.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Wilhelminastraat 38? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Veelgestelde vragen
Wat is Wilhelminastraat 38 waard?
Volgens de Huispedia Woningwaarde is de woning tussen € 598.000 en € 664.000 waard. Dat is een eerste schatting op basis van verkopen in de buurt, geen taxatie. De vraagprijs van € 800.000 is hoger.
Is de vraagprijs per m² hoog voor deze buurt?
Ja, hoger dan gewoonlijk. De vraagprijs is € 4.167 per m². Vergelijkbare woningen in de buurt kosten meestal rond € 3.558 per m². Deze woning is dus 17% duurder per m².
Gaan woningen hier vaak boven de vraagprijs weg?
Ja, vaak. 58% van de 401 vergelijkbare woningen die de afgelopen 4 jaar binnen 20 km zijn verkocht, ging boven de vraagprijs.
Hoe lang staat Wilhelminastraat 38 al te koop?
3 maanden, sinds 18 juli 2026.
Hoe groot is de woning en hoe is die ingedeeld?
De woning is 192 m² groot. Het perceel is 463 m². Er zijn 7 kamers, waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De woning heeft 3 verdiepingen.
Welk energielabel heeft de woning?
De woning heeft energielabel A. Labels lopen van A (zuinig) tot G (onzuinig). Geschatte energiekosten: ca. € 223 per maand.
Wat is er in de buurt?
Bushalte op 280 meter, 4 minuten lopen. Supermarkt op 700 meter, 9 minuten lopen. Basisschool op 380 meter, 5 minuten lopen. Oprit snelweg op 1,2 km, 5 minuten fietsen. Treinstation Oudenbosch op 9,1 km, 14 minuten rijden. Treinstation Roosendaal op 10,7 km, 17 minuten rijden. Treinstation Zevenbergen op 15,9 km, 24 minuten rijden.
Hoe is het om in Fijnaart te wonen?
Er wonen ongeveer 4.920 mensen. In 32% van de huishoudens woont één persoon. 34% van de huishoudens is een gezin met kinderen.