Laagstraat 294 5654 PR Eindhoven
Over deze woning
-
Meerdere keren op de markt gezet11 dagen geleden opnieuw te koop gezet, met een lagere vraagprijs
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.711) ligt 16% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.419/m²)
-
Gewilde buurt63% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Laagstraat 294, Eindhoven
Karakter, ruimte en sfeer op een verrassend centrale locatie
Aan een charmante straat, net buiten de rondweg (gratis parkeren) van Eindhoven en op korte afstand van zowel het levendige Frans Leharplein als de binnenstad, staat deze karakteristieke vooroorlogse twee-onder-een-kapwoning met maar liefst drie slaapkamers, badkamer met ligbad en een fraai aangelegde achtertuin. Een huis met persoonlijkheid, warmte en een indeling die veel meer ruimte biedt dan de buitenzijde doet vermoeden.
Hier komen authentieke elementen en praktisch wooncomfort op een natuurlijke manier samen. Denk aan een royale hal met originele trapopgang, een sfeervolle woonkamer met glas in lood, eiken parketvloer en schuifpui naar de tuin, een uitgebouwde keukenruimte met compleet nieuwe keukenopstelling, een volwaardige tweede verdieping met dakkapellen én een fijne tuin met privacy. Een woning voor wie houdt van sfeer, maar geen concessies wil doen aan leefruimte en ligging.
Begane grond
Via de overdekte entree bereikt u de ruime hal, waar direct de karakteristieke uitstraling van de woning voelbaar is. De originele trapopgang vormt hier een mooi stijlkenmerk en geeft de woning meteen cachet.
De woonkamer is royaal, sfeervol en prettig licht. De combinatie van het glas-in-loodraam, de eiken parketvloer, de strakke schouw en de schuifpui naar het terras zorgt voor een warm en verzorgd geheel. Dit is een leefruimte met uitstraling, waar u zowel comfortabel kunt ontspannen als prettig kunt ontvangen.
Aan de achterzijde bevindt zich de uitgebouwde, dichte keuken, uitgevoerd met een compleet nieuwe keukenopstelling en een praktisch betegelde kelder. Vanuit de keuken heb je toegang tot het achterportaal. Hier bevind zich een separaat toilet en de CV-combiketel deze is vervangen in januari 2026. Vanuit de keuken en het achterportaal is er een goede verbinding met de tuin.
EERSTE VERDIEPING
De overloop is voorzien van fraaie paneeldeuren, een inbouwkast en geeft toegang tot twee slaapkamers, een separate toiletruimte en de badkamer
De slaapkamers zijn praktisch van formaat en kennen ieder hun eigen mogelijkheden. Beide kamers beschikken over een inbouwkast.
De badkamer heeft een functionele indeling en is voorzien van een ligbad met geïntegreerde douche. De mozaïektegels geven de ruimte een karakteristieke uitstraling, met mogelijkheden om deze naar eigen smaak te moderniseren.
Op de eerste verdieping bevindt zich ook een praktische aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er vanuit hier toegang tot het platte dak.
TWEEDE VERDIEPING
Achter een afsluitbare deur op de overloop bevindt zich de verrassend ruime tweede verdieping. Hier treft u een prachtige zolderkamer met dakkapellen, een slaapkamer met wastafel en extra bergruimte in de nok.
Deze verdieping geeft de woning aanzienlijk extra kwaliteit en gebruikswaarde. Denk aan een royale hoofdslaapkamer, een fijne gastenverdieping of een inspirerende werkruimte aan huis.
BUITENRUIMTE
De achtertuin is sfeervol aangelegd met sierbestrating, een pergola en vaste beplanting. Achterin de tuin staat een houten tuinhuisje. Dankzij de ligging op het noordwesten én de situering van de omliggende bebouwing is er sprake van een goede bezonning en een opvallend prettige mate van privacy.
De tuin is daarnaast bereikbaar via een achtergelegen gangpad, wat extra praktisch is in het dagelijks gebruik.
LIGGING
De ligging is zonder meer aantrekkelijk. De woning bevindt zich in een sfeervolle straat net buiten de rondweg van Eindhoven, waardoor zowel de binnenstad als uitvalswegen uitstekend bereikbaar zijn. Op korte afstand ligt het Frans Leharplein met winkels en dagelijkse voorzieningen. Ook scholen, sportfaciliteiten, openbaar vervoer en overige voorzieningen bevinden zich in de directe omgeving.
Hier woont u karaktervol en ruim, met de stad altijd binnen handbereik.
BIJZONDERHEDEN
- Karakteristieke vooroorlogse twee-onder-een-kapwoning
- 4 slaapkamers
- Badkamer met ligbad
- Royale woonkamer met eiken parketvloer, glas in lood en schuifpui
- Uitgebouwde keukenruimte met nieuwe keukenopstelling
- Nieuwe cv-opstelling (januari 2026)
- Prachtige zolderverdieping met dakkapellen en extra slaapkamer
- Fraai aangelegde achtertuin met goede privacy
- Woonkamer voorzien van dubbele beglazing
- Gelegen aan een sfeervolle straat
- Op korte afstand van het Frans Leharplein
- Gunstig gelegen ten opzichte van de binnenstad van Eindhoven
- Net buiten de rondweg gelegen. Gratis parkeren.
ALGEMEEN
- Bouwjaar: circa 1930
- Inhoud: circa 429 m³
- Gebruiksoppervlakte wonen: circa 121 m²
- Perceeloppervlakte: 130 m²
Een huis met ziel, sfeer en verrassend veel ruimte — op een locatie waar karakter en bereikbaarheid perfect samenkomen.
Kenmerken
- Vraagprijs € 449.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.711
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1930
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
-
- Energielabel D
- Isolatie gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming combiketel, hrketel
- Cv-ketel bouwjaar 2018
- Woonoppervlakte 121 m2
- Perceeloppervlakte 130 m2
- Inhoud 429 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen douche, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Keuken Gesloten keuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, koelvriescombinatie, inductiekookplaat, elektrische kookplaat, ingebouwde afzuigkap, vriezer, koelkast
- Ligging woning aan rustige weg, aan drukke weg
- Achtertuin 15m2 (op het noorden)
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Matig
- Buiten Matig
- Renovatiejaar 2016
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Laagstraat 294 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Laagstraat 294 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Eindhoven
De WOZ-waarde van Laagstraat 294 is 508.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 78.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Laagstraat en 26.2% lager dan de realistische woningwaarde van Laagstraat 294.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 543.224
- Woningwaarde jaartrend +3.66%
- Gezinnen met kinderen 22%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Laagstraat 294 in Eindhoven ligt tussen de 637.000 en 740.000 euro. Deze waarde is 79.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Laagstraat. Met een vraagprijs van € 449.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Laagstraat 294? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.