Pieter de Hooghstraat 12 7412 RX Deventer
Over deze woning
-
9 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 2.557) ligt 47% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.802/m²)
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Aan de Pieter de Hooghstraat 12 in Deventer staat deze tussenwoning met vier slaapkamers, een stenen berging en een achtertuin met achterom. De woning is gelegen op een perceel van 130 m² in een rustige woonomgeving met diverse voorzieningen binnen handbereik.
De woning verkeert in een eenvoudige tot matige staat van onderhoud en dient op meerdere onderdelen gemoderniseerd te worden. Voor kopers die niet terugschrikken voor een verbouwing biedt dit echter een mooie kans om een woning volledig naar eigen smaak en wensen af te werken.
De ligging is prettig. Op korte afstand bevinden zich winkels voor de dagelijkse boodschappen, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer. Daarnaast zijn zowel het centrum van Deventer als de IJssel eenvoudig per fiets bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Entree, hal met toiletruimte, trapopgang en toegang tot de woonkamer. Vanuit de woonkamer is de keuken bereikbaar met aansluitend de bijkeuken. Via de bijkeuken is de achtertuin toegankelijk.
Eerste verdieping
Overloop, drie slaapkamers en een badkamer voorzien van douche en wastafel.
Tweede verdieping
Via vaste trap bereikbare zolderverdieping met een vierde slaapkamer en bergruimte.
Buiten
De woning beschikt over een voor- en achtertuin. De diepe achtertuin is gelegen op het noordoosten, beschikt over een achterom en een stenen berging.
Bijzonderheden
Tussenwoning
Bouwjaar 1952
Woonoppervlakte circa 88 m²
Perceeloppervlakte 130 m²
Vier slaapkamers
Achtertuin met achterom
Stenen berging
Energielabel D
Woning dient gemoderniseerd te worden
Geschikt voor kopers die de woning naar eigen inzicht willen opknappen en afwerken
Kenmerken
- Vraagprijs € 225.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 2.557
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Onder bod
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1952
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 88 m2
- Perceeloppervlakte 130 m2
- Inhoud 313 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 53m2 (op het noorden)
- Voortuin
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Pieter de Hooghstraat 12 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Pieter de Hooghstraat 12 zich door de tijd ontwikkeld?+14% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Deventer
De WOZ-waarde van Pieter de Hooghstraat 12 is 334.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 78.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Pieter de Hooghstraat en 20.4% lager dan de realistische woningwaarde van Pieter de Hooghstraat 12.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Zandweerd: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.19 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 5.21 km · 8 min. rijden
-
Supermarkt 0.08 km · 1 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.1 km · 2 min. lopen
-
Deventer 2.86 km · Treinstation
-
Twello 5.01 km · Treinstation
-
Olst 8.21 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 492.987
- Waardetrend afgelopen jaar +6.89%
- Gezinnen met kinderen 27%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Pieter de Hooghstraat 12 in Deventer ligt tussen de 388.000 en 451.000 euro. Deze waarde is 75% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Pieter de Hooghstraat. Met een vraagprijs van € 225.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Pieter de Hooghstraat 12? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.