Hugo van der Goeslaan 55 3723 WN Bilthoven
Over deze woning
-
Gewilde buurt47% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Hugo van der Goeslaan in Bilthoven ligt dit bijzondere 3-kamer appartement. Hugo van der Goeslaan 55 is een portiekwoning en heeft een woonoppervlakte van 65 m2. De woning heeft een heerlijk balkon van 5 m2. De woning is gebouwd in 1986 en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 9.7% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel B is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Hugo van der Goeslaan 55 is gelegen in de fraaie buurt De Leijen. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. De buurt heeft naar verhouding veel oudere inwoners van 65 jaar en ouder. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op fietsafstand van het centrum van Bilthoven, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 6 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit drie kamers waarvan twee slaapkamers.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 371.000 - 431.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 1986
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 65 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 5 m2
- Inhoud 182 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Hugo van der Goeslaan 55 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Hugo van der Goeslaan 55 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
De Bilt
De WOZ-waarde van Hugo van der Goeslaan 55 is 346.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 33.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Hugo van der Goeslaan en 13.6% lager dan de realistische woningwaarde van Hugo van der Goeslaan 55.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van De Leijen: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.1 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.91 km · 14 min. fietsen
-
Supermarkt 0.15 km · 2 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.83 km · 10 min. lopen
-
Bilthoven 1.37 km · Treinstation
-
Den Dolder 5.65 km · Treinstation
-
Hollandsche Rading 5.68 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 691.936
- Waardetrend afgelopen jaar +2.03%
- Gezinnen met kinderen 31%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Hugo van der Goeslaan 55 in Bilthoven ligt tussen de 371.000 en 431.000 euro. Deze waarde is 26.9% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Hugo van der Goeslaan. Met een vraagprijs van € 325.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Hugo van der Goeslaan 55? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.