Koegelwieckplantsoen 59 2651 NL Berkel en Rodenrijs
Over deze woning
-
156 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 5.769) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 5.919/m²)
-
Gewilde buurt78% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Koegelwieckplantsoen in Berkel en Rodenrijs ligt dit prachtige en royale 4-kamer appartement. Koegelwieckplantsoen 59 is een portiekwoning en bevindt zich op de tweede woonlaag van het pand en heeft een woonoppervlakte van 91 m2. De woning heeft een prettig balkon van 10 m2. De woning is gebouwd in 2012 en heeft een energielabel A+.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 27.2% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel A+ is beter dan het gemiddelde label (A) in de straat.
Koegelwieckplantsoen 59 is gelegen in de gezellige buurt Wijk 26 De Wadden. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Berkel en Rodenrijs, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 8 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vier kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 497.000 - 577.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 2012
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel A+
- Woonoppervlakte 91 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 10 m2
- Inhoud 301 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 2e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 215 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Koegelwieckplantsoen 59 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Koegelwieckplantsoen 59 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Lansingerland
De WOZ-waarde van Koegelwieckplantsoen 59 is 495.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 26.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Koegelwieckplantsoen en 7.8% lager dan de realistische woningwaarde van Koegelwieckplantsoen 59.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van De Wadden: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.76 km · 10 min. lopen
-
Snelweg afrit 4.93 km · 17 min. fietsen
-
Supermarkt 0.94 km · 12 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.76 km · 10 min. lopen
-
Rotterdam Noord 4.89 km · Treinstation
-
Pijnacker Centrum 5.69 km · Treinstation
-
Rotterdam Centraal 6.78 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 594.022
- Waardetrend afgelopen jaar +2.56%
- Gezinnen met kinderen 60%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Koegelwieckplantsoen 59 in Berkel en Rodenrijs ligt tussen de 497.000 en 577.000 euro. Deze waarde is 0.4% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Koegelwieckplantsoen. Met een vraagprijs van € 525.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Koegelwieckplantsoen 59? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.