Lamsoor 65 4617 JA Bergen op Zoom
Over deze woning
-
Gewilde buurt68% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
De ligging is top! Heerlijk rustig aan de rand van het natuurgebied Markiezaten waar het lekker wandelen en fietsen is. In vijf minuten fiets je bovendien naar de gezellige boulevard waar je kunt genieten op een van de vele terrasjes of sportief bezig kunt zijn vanwege de aanwezigheid van een waterpark , een zwembad en sportschool. De wijk zelf heeft de beschikking over alle basisvoorzieningen. Maar ook het centrum van Bergen op Zoom en de uitvalswegen naar de Randstad, Zeeland en België zijn makkelijk bereikbaar.
Bouwjaar: 1996 Perceelgrootte: 480 m² Inhoud: ca. 614 m3 Woonoppervlak: 147 m²
Indeling:
Begane grond (betonnen vloer):
Hal/entree, v.v. tegelvloer, trapopgang, toilet en meterkast (9 groepen, 2 aardlekschakelaars).
Woonkamer, v.v. marmeren vloer met vloerverwarming, schouw met open haard en dubbele schuifpui naar de tuin.
Dichte keuken, v.v. tegelvloer, keukeninrichting v.v. 4-pits gaskookplaat, oven, vaatwasser, koelkast en afzuigkap.
Bijkeuken, v.v. tegelvloer, gootsteen, aansluiting wasmachine en deur naar garage.
Eerste verdieping (betonnen vloer):
Overloop, v.v. laminaatvloer en vide.
Slapkamer 1, gelegen aan de voorzijde, v.v. laminaatvloer en inloopkast.
Slaapkamer 2, gelegen aan de achterzijde, v.v. tapijtvloer.
Slaapkamer 3, gelegen aan de achterzijde, v.v. laminaatvloer.
Badkamer, v.v. wastafel, douchecabine, ligbad en toilet.
Algemeen:
De ruime, zonnige tuin met o.a. twee terrassen met volledig privacy, is gelegen op het noord-westen, en is aangelegd met een gazon, tegels en plantenborders. De tuin bevat diverse leuke hoekjes en heeft voor ieder moment van de dag een fijn plekje in de zon te bieden.
Aangebouwd stenen garage, v.v. betonnen vloer v.v. tegels, elektra, C.V.-ketel (Nefit, 2014) en sectionale, elektrische deur met afstandbediening.
Bijzonderheden:
- De gunstige ligging van de tuin aan de noordwestkant
- De rustige en vriendelijke buurt
- De woning is met een verbouwing geschikt te maken voor gelijkvloers wonen
- De open haard functioneert (nog) niet naar behoren en dient te worden aangepast.
Deze unieke kans wil je niet voorbij laten gaan! Neem contact met ons op voor een bezichtiging en zie wat deze woning nog meer te bieden heeft. Wil je je eigen huis verkopen? Maak dan eens een afspraak voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 796.000 - 925.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1996
- Soort dak Platdak
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 147 m2
- Perceeloppervlakte 480 m2
- Inhoud 614 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 200m2 (op het noorden)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Lamsoor 65 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Lamsoor 65 zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Bergen op Zoom
De WOZ-waarde van Lamsoor 65 is 598.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 51.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Lamsoor en 30.5% lager dan de realistische woningwaarde van Lamsoor 65.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Bergen op Zoom-West: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.12 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 4.99 km · 17 min. fietsen
-
Supermarkt 1.69 km · 6 min. fietsen
-
Basisonderwijs 1.13 km · 4 min. fietsen
-
Bergen op Zoom 3.91 km · Treinstation
-
Rilland-Bath 13.02 km · Treinstation
-
Krabbendijke 17.17 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 443.839
- Waardetrend afgelopen jaar +2.16%
- Gezinnen met kinderen 36%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Lamsoor 65 in Bergen op Zoom ligt tussen de 796.000 en 925.000 euro. Deze waarde is 48.7% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Lamsoor. Met een vraagprijs van € 689.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Lamsoor 65? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.