Wethouder Klerkstraat 52 4153 VL Beesd
Over deze woning
-
6 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 4.573) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 4.761/m²)
-
Gewilde buurt65% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
In een rustige woonwijk in Beesd ligt deze verzorgde tussenwoning met voortuin, diepe achtertuin, stenen berging en achterom.
Een fijne gezinswoning met een praktische indeling, 3 slaapkamers en volop mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak te moderniseren.
De woning beschikt over een lichte woonkamer met eetgedeelte aan de achterzijde en een dichte keuken met toegang tot de tuin.
De achtertuin is verzorgd aangelegd, circa 10 meter diep en heeft een ligging op het noord/westen. Dankzij de stenen berging en achterom is er ook praktisch veel gemak.
Beesd is een gezellig dorp met diverse voorzieningen, basisschool, winkels, sportverenigingen en een NS-station. Ook de ligging ten opzichte van Geldermalsen, Leerdam en de A2 is gunstig.
Bouwjaar: 1965
Inhoud: ca. 345 m³
Woonopp.: ca. 82 m² plus 11 m² overige inpandige ruimte (de vliering)
Perc.opp.: 150 m²
Indeling
Begane grond:
Entree, hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer. De woonkamer is licht en praktisch ingedeeld met een zitgedeelte aan de voorzijde en een eetgedeelte aan de achterzijde.
De living beschikt tevens over een laminaatvloer en een gezellige open haard. De dichte keuken bevindt zich aan de tuinzijde en biedt toegang tot de achtertuin.
De inbouwkeuken (2006) is voorzien van een keramische kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron en een koelkast.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel.
Tweede verdieping:
Vliering/bergruimte, bereikbaar via een vlizotrap. Ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en overige zaken.
Tuin:
De woning beschikt over een voortuin en een diepe achtertuin met achterom. Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen berging.
Algemeen:
Energielabel C
Dakisolatie, dubbel glas en HR++ glas
Cv-ketel Nefit Smartline Basic, bouwjaar 2008
Vrijstaande stenen berging
Achtertuin met achterom
Aanvaarding: in overleg (kan spoedig)
Vraagprijs: € 375.000,- k.k.
Kenmerken
- Vraagprijs € 375.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.573
- Aangeboden sinds 5 dagen
- Status Onder bod
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1965
-
- Energielabel C
- Isolatie dakisolatie, dubbel glas (HR+ of HR++)
- Verwarming cvketel, openhaard
- Cv-ketel bouwjaar 2008
- Woonoppervlakte 82 m2
- Perceeloppervlakte 150 m2
- Inhoud 345 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Ligging woning in woonwijk
- Achtertuin 60m2 (op het noord-westen)
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Redelijktotgoed
- Buiten Redelijktotgoed
- BEESD D 1333
- Oppervlakte 150m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Wethouder Klerkstraat 52 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Wethouder Klerkstraat 52 zich door de tijd ontwikkeld?+9% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
West Betuwe
De WOZ-waarde van Wethouder Klerkstraat 52 is 358.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 14.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Wethouder Klerkstraat en 6.7% lager dan de realistische woningwaarde van Wethouder Klerkstraat 52.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 523.774
- Woningwaarde jaartrend +3.89%
- Gezinnen met kinderen 37%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Wethouder Klerkstraat 52 in Beesd ligt tussen de 355.000 en 412.000 euro. Deze waarde is 7.2% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Wethouder Klerkstraat. Met een vraagprijs van € 375.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Wethouder Klerkstraat 52? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.